Ludi ubica naručuje ubistva iz zatvora......

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Anastasijević piše da je još prošle godine iz Haškog suda bio upozoren da je lider radikala Vojislav Šešelj sastavio spisak potencijalnih svedoka koje treba eliminisati ili zastrašiti, među kojima je bio on. Spisak je, piše Anastasijević, Šešelj poslao u Beograd po svojoj supruzi Jadranki, pa joj je, pošto je to otkriveno, jedno vreme bilo zabranjeno da posećuje muža.


Ovo je poenta teksta, a opsirnije u vestima.........
 
pa anastasijevic je spijun britanskog MI-6 i domaci izdajnik . taj haski nesud uglavnom finansira velika britanija te stoga preparira i odredjene svedoke u srbiji kako bi svedocili.

da je srbija pravna drzava kao sto nije, dejan anastasijevic bi bio uhapsen zbog subverzivnih delatnosti i spijunaze i za dato delo osudjen na dozivotnu robiju ili smrtnu kaznu
 
pa anastasijevic je spijun britanskog MI-6 i domaci izdajnik . taj haski nesud uglavnom finansira velika britanija te stoga preparira i odredjene svedoke u srbiji kako bi svedocili.

da je srbija pravna drzava kao sto nije, dejan anastasijevic bi bio uhapsen zbog subverzivnih delatnosti i spijunaze i za dato delo osudjen na dozivotnu robiju ili smrtnu kaznu


:confused:
Da li postoji neko, osim radikala naravno, ko nije špijun i domaći izdajnik? Da izuzmem odmah i Velju, on nije sigurno, a za ostale, da li garantuješ? Možda je i Koštunica špijun, Tadić je već vidjen za titulu, da ne redjam dalje.

E, Jarry, Jarry, tebi je baš lako, ti očas podeliš ljude na špijune - izdajnike i patriJote i rešiš problem.
 
Anastasijević piše da je još prošle godine iz Haškog suda bio upozoren da je lider radikala Vojislav Šešelj sastavio spisak potencijalnih svedoka koje treba eliminisati ili zastrašiti, među kojima je bio on. Spisak je, piše Anastasijević, Šešelj poslao u Beograd po svojoj supruzi Jadranki, pa joj je, pošto je to otkriveno, jedno vreme bilo zabranjeno da posećuje muža.


Ovo je poenta teksta, a opsirnije u vestima.........
Inga, ne veruj čoveku koji laže.;)
 
:confused:
Da li postoji neko, osim radikala naravno, ko nije špijun i domaći izdajnik? Da izuzmem odmah i Velju, on nije sigurno, a za ostale, da li garantuješ? Možda je i Koštunica špijun, Tadić je već vidjen za titulu, da ne redjam dalje.

E, Jarry, Jarry, tebi je baš lako, ti očas podeliš ljude na špijune - izdajnike i patriJote i rešiš problem.
Zar zaista misliš da je problem saznati ko je ko?
 
ko je britanski spijun u srbiji najbolje mozete da vidite kad pogledate ko su bili od srba svedoci optuzbe u hagu.

sve britanski i americki spijuni.

jer posten covek nikada ne bi svedocio protiv drugog srbina.

recimo ja nikad ne bi svedocio protiv BILO KOG srbina bilo gde.

Al zato sam ja covek - a neki kao Dejan Anastasijevic neljudi. Jer lazu da bi drugi Srbi zaglavili zatvor. Banda izdajnicka.
 
:confused:
Da li postoji neko, osim radikala naravno, ko nije špijun i domaći izdajnik? Da izuzmem odmah i Velju, on nije sigurno, a za ostale, da li garantuješ? Možda je i Koštunica špijun, Tadić je već vidjen za titulu, da ne redjam dalje.

E, Jarry, Jarry, tebi je baš lako, ti očas podeliš ljude na špijune - izdajnike i patriJote i rešiš problem.

postoji naravno. nema mnogo spijuna u srbiji a izmedju ostalih spijuni su dejan anastasijevic i onaj tanovic iz Nove demokratije sto je svedocio protiv milosevica - sto je i sam priznao na sudjenju.
 
ko je britanski spijun u srbiji najbolje mozete da vidite kad pogledate ko su bili od srba svedoci optuzbe u hagu.

sve britanski i americki spijuni.

jer posten covek nikada ne bi svedocio protiv drugog srbina.recimo ja nikad ne bi svedocio protiv BILO KOG srbina bilo gde.
Al zato sam ja covek - a neki kao Dejan Anastasijevic neljudi. Jer lazu da bi drugi Srbi zaglavili zatvor. Banda izdajnicka.

jerry, jerry.....
glavom o zid...mozda ti malo sijevne...
 
Zar zaista misliš da je problem saznati ko je ko?



Mislim da jeste, to je izgleda samo radikalima jasno na prvi pogled.

Nama, običnim smrtnicima, to nije tako dostupno.

Dejan Anastasijević je trn u oku patriJotama iz samo njima znanih razloga, ali, dobro je dok postoje takvi kao što je D.A. Znači da u Srbiji još uvek postoji glas razuma i to me, koliko-toliko, teši.

E, sad, to što on vašeg šefa ne može da vidi ni na slici, ne zameram mu, ne mogu ni ja. I želim mu dug i prijatan boravak na sadašnjoj adresi.
 
ko je britanski spijun u srbiji najbolje mozete da vidite kad pogledate ko su bili od srba svedoci optuzbe u hagu.

sve britanski i americki spijuni.

jer posten covek nikada ne bi svedocio protiv drugog srbina.

recimo ja nikad ne bi svedocio protiv BILO KOG srbina bilo gde.

Al zato sam ja covek - a neki kao Dejan Anastasijevic neljudi. Jer lazu da bi drugi Srbi zaglavili zatvor. Banda izdajnicka.

Ni si ti covek ti si budala ,mislim kada bi svi imali tako retardirane stavove kao ti onda ogromna vecina krivicnih dela u ovoj zemlji ne bi nikad bila procesuirana niti bi pocinioci bili kaznjeni jer "nema veze sto je neko ubica,manijak,ratni zlocinac,pedofil,lopov... on je Srbin i ja kao takodje Srbin necu da svedocim protiv njega jer sam covek ,a ne izdajnicko djubre "stvarno zanimljiv rezon za psihijatrijsko posmatranje .
Sto je najlepse od svega niko od vas ne zna ni staje tacno Anastasijevic govorio na sudjenju u Hagu ,a pogotovo nemate pojma da je to laz ili istina ,vec kao poslusne ovce bez mozga ili drugovi komunisti nekad "priznajete samo sud svoje partije" i tako serendate okolo ono sto vam iz partije kazu kao papagaji .
 
Само нека се рокају између себе, али неће фукара да се изрока до краја, што би рекли Синдикалци, то му сад дође политичка коректност, нема реваншизма.
Rokaju, vidim samo jednu stranu:roll:....I Šešelj i Vučić pričali po celoj srbiji i svemiru, kako im se priprema metak jer su bog-zna-kako važni i HRABRI....I šta je bilo....Živi i zdravi.....I debeli:|.....Šta više reći....
 
LOZNICA - Milenko Burmazović iz Velikog Sela kod Loznice, bivši policajac, zaklao je u ponedeljak oko 10 časova na magistralnom putu Loznica - Valjevo, u selu Bređak ispred kuće Dragoslava Tešića, čoveka koji je darovao bubreg njegovoj ćerki Verici! Tešić je prošlogodišnji dobitnik nagrade za najplemenitiji podvig "Večernjih novosti".

Ubica je posle krvavog pira, sedeo na mostiću kraj puta, mirno pušio, i tako sačekao policajce. Određen mu je policijski pritvor.


Sudija : Jerry, videli ste ubicu, na delu........sta imate da izjavite???


jer posten covek nikada ne bi svedocio protiv drugog srbina.

recimo ja nikad ne bi svedocio protiv BILO KOG srbina bilo gde.


Al zato sam ja covek
-
a neki kao neljudi. Jer lazu da bi drugi Srbi zaglavili zatvor. Banda izdajnicka.
 

Back
Top