ZASTO MUSKARCI VARAJU ZENE?

M

Milic@@

Gost
Dragi moji gosti,svi oni koji budete na mojoj stranici i koji budete ucestvovali u ovom razgovoru i na ovu temu.Interesuje me licno,a verujem i mnoge druge zene,zasto muskarci varaju?Kada dolazi do momenta kada muskarac oseti potrebu za promenom?Sta je to sto ''im'' kod zene manjka,ili je to samo cista stvar jedne avanture ili cak zelje za dokazivanjem?Ajde dragi muski svete pomozite nama zenam da dodjemo do saznanja,zasto varate nekog koga volite? 8)
 
Milic@@:
Dragi moji gosti,svi oni koji budete na mojoj stranici i koji budete ucestvovali u ovom razgovoru i na ovu temu.Interesuje me licno,a verujem i mnoge druge zene,zasto muskarci varaju?Kada dolazi do momenta kada muskarac oseti potrebu za promenom?Sta je to sto ''im'' kod zene manjka,ili je to samo cista stvar jedne avanture ili cak zelje za dokazivanjem?Ajde dragi muski svete pomozite nama zenam da dodjemo do saznanja,zasto varate nekog koga volite? 8)
Umesto reči muškarci napiši ljudi... ili osobe.
 
Još te niko od muškog sveta nije udostojio pravog odgovora. Evo probaću ja.
Poimanje ljubavi i seksa se kod muškaraca razlikuje nego kod žena. Muškarac može da iskreno voli jednu osobu ali da "kresne" nešto sa strane. Ono što je najinteresantnije, čak, takvo ponašanje ne mora ni da shvati kao "varanje". Duboko, intimno, on i dalje može da voli onu prvu, i da ne misli da joj na bilo koji način može smetati njegova "avantura", naravno, ako ona to ne zna.
E sad, zašto ? Uh ... Mnogo je odgovora i nijedan nije "tačan". Pre svega, rekao bih da postoje dve različite stvari. Jedno je varanje ako ima stabilnu vezu, i kad je zadovoljan i srećan sa svojom devojkom (ili ženom). Onda je verovatno u pitanju želja za dokazivanjem pred sobom i eventualno, drugovima. Zatim, muškarci su u svojoj prirodi lovci. Plen je tu, mogu da ga ulovim - uloviću ga. Lovci ne razmišljaju da li plen treba loviti.
E sad, druga je stvar ako nije zadovoljan postojećom vezom. Onda je to traganje za promenom, traženje boljeg, drugačijeg.
 
Žene sa kojima muškarci varaju svoje supruge, su u većini slučajeva udate i istom prilikom varaju svoje muževe.A razlog za ovakvo ponašanje je najstariji na svetu i mogao bi se svesti na "najslađe je zabranjeno voće".Tako da se dolazi do situacije da sve zavisi od vaspitanja i samokontrole jedinki ( kao i od jačine provokacije odnosno izazova ).
 
On je iskonski lovac, zato lovi. Ako mu ona stvori iluziju da ju je ulovio, onda je stavlja na zid i traži novi trofej. Tad on postaje lovina, njega se lovi. A mami ga se lako. Pročitaj DA LI SI VEŠTICA i LOVAC, tu sve lepo piše.
 
Zato sto zene (bar meni) brzo dosade. A u takvim slucajevima nema nista lepse nego imati sex sa nekom drugom. Iz iskustva znam da takve avanture mogu cak i da stimulisu vezu i unesu preko potrebno osvezenje. Slazem se sa Milojkom u njegovom iskazu da muskarac moze i dalje da voli posle avanture.
 
i dolazimo do one stare vec otrcane fraze: muskarci su maco tipovi, a devojke *****...(mislim u slucajevima prevare)...nego da ja odgovorim (sa zenske strane gledanja).....mislim da oni uvek ali uvek misle samo "onom" glavom!! Tako ce uvek i biti.....ma cudne su nam psihe!!! Ne znam mozda bas tako i treba, ja stvarno ne znam.....ali da osvezavaju veze, to sam po prici mojih drugara cula da uvek pali...sad dal zbog grize savesti, ili stvarno ljubavi ne znam!!!!!!!!!
 
mislim da je potreba da prevaris nekog izraz licne nesigurnosti... kada nekog volis i kad ti je ok sa njim, onda gluposti tipa "prirodne potrebe" i td zanemarujes ;)
+ kao sto su rekli pre mene:to je univerzalna osobina koja ne zavisi od pola...!
 
Lilith_:
Bojim se da nije ok generalizovati a zaboraviti da i zene varaju.
sve je to prolazno i prava zena ce da zazmuri svome muzu,tako je nekad bilo ali mislim da se danas treba cuvati toliko je polnih i smrtonosnih bolesti da je opasno jer se moze preneti bolest i na partnera.ovde u danskoj je zatvor od 4 godine ako neko nekog namerno zarazi,to je kao dozivotna jer za bolesti kao sida nema jos uvek nazalost leka,cuvaj te se svi i ne sirite nemoral
 
pa sve zene pricaju da zele verne pazljive romanticne nezno-grube momke, one koji negledaju sport po celi dan i tako to...
a onda se zaljube u nekog "maco" tipa koji neume da kaze volim te, koji se dere na njih, u nekim slicajevima i lupa samare najmanje, neda im slobodu, drzi ih uz sebe kao svoj plen...........a one nemogu da zive bez takvih, mada obavezno ih ogovaraju...a ustavri to vole!
i eto, ona stara poslovica koja kaze sto si gori prema njma, bolje su preme tebi!
i kako sad ja treba da postujem devojke pa da ih nevaram?
 
RAK:
pa sve zene pricaju da zele verne pazljive romanticne nezno-grube momke, one koji negledaju sport po celi dan i tako to...
a onda se zaljube u nekog "maco" tipa koji neume da kaze volim te, koji se dere na njih, u nekim slicajevima i lupa samare najmanje, neda im slobodu, drzi ih uz sebe kao svoj plen...........a one nemogu da zive bez takvih, mada obavezno ih ogovaraju...a ustavri to vole!
i eto, ona stara poslovica koja kaze sto si gori prema njma, bolje su preme tebi!
i kako sad ja treba da postujem devojke pa da ih nevaram?
To je istina.... :cry: Devojkama preporucujem da se vezu za fine momke a da ih varaju sa macho tipovima :idea:
 
Milic@@:
Dragi moji gosti,svi oni koji budete na mojoj stranici i koji budete ucestvovali u ovom razgovoru i na ovu temu.Interesuje me licno,a verujem i mnoge druge zene,zasto muskarci varaju?Kada dolazi do momenta kada muskarac oseti potrebu za promenom?Sta je to sto ''im'' kod zene manjka,ili je to samo cista stvar jedne avanture ili cak zelje za dokazivanjem?Ajde dragi muski svete pomozite nama zenam da dodjemo do saznanja,zasto varate nekog koga volite? 8)
kao prvo,ne varaju samo muskarci.varate i vi zene.nisam za neko generalizovanje,ali da mi vise varamo to stoji.nema to veze sa ljubavlju.kao sto si sama rekla stvar je u dokazivanju i zeljom za nekom promenom,ali najpresudnije je "produzenje vrste".kao sto zene biraju najbolji primerak muzjaka koji ce im obezbediti sve sto im je potrebno,tako mi muskarci zelimo da prosirimo svoju teritoriju i ostavimo sto vise potomaka za sobom.sve se ovo desava podsvesno ali rezultat ostaje isti.
sto se tice zenskih prevara:kada zena nije zadovoljna naci ce nekog da je zadovolji.
otuda i ono poistovecivanje muskaraca sa dzukcima i zena sa mackama.
sve je to priroda.
 
Zasto varaju?!?Mislim da danas vise devojke varaju...ali ok,da se ipak ja vratim na temu MUSKARACA!
Muskarci su uvek u potrazi za savrsenstvom i nikada nisu u potpunosti zadovoljni onim sto imaju, jer je njihovo i osecaju sigurnost,ali zato sve ostalo je zanimljivije jer im je strano!
Zasto dolazi do prevare???Devojke su same krive...ne znaju da zadrze muskarca!Kada su u vezi,zapostave sebe,sve im je drugo bitnije,bore se za status time sto stalno izmisljaju neki razlog za raspravu,svaki pogled tumace kao prevaru...postaju dosadne,a da nisu ni svesne toga!
Drugi razlog,zasto muskarci varaju je "vreme savremenih zena"...devojke su preuzele inicijativu,prilaze bez kompromisa muskarcima,bez obzira da li oni bili ozenjeni,u vezi ili nesto tome slicno!Dakle,muskarcima se to ocigledno dopalo...zasto bi se mucili oko neke devojke kada ce ona sve sama da odradi i bolje od njega samog!
Sta jos mogu dodati...devojke pazite na svoj izgled,budite uvek sexy,privlacne i atraktivne...ne zvocajte kada nemate neki jak razlog za to.Budite samouverene i pune razumevanja!
Ne znam zasto sam vam ovo ispricala...ali u svakom slucaju ne moze da skodi,a kada ne skodi znaci da koristi!
Pozdrav! 8)
 
JuLiaaaa:
Zasto varaju?!?Mislim da danas vise devojke varaju...ali ok,da se ipak ja vratim na temu MUSKARACA!
Muskarci su uvek u potrazi za savrsenstvom i nikada nisu u potpunosti zadovoljni onim sto imaju, jer je njihovo i osecaju sigurnost,ali zato sve ostalo je zanimljivije jer im je strano!
Zasto dolazi do prevare???Devojke su same krive...ne znaju da zadrze muskarca!Kada su u vezi,zapostave sebe,sve im je drugo bitnije,bore se za status time sto stalno izmisljaju neki razlog za raspravu,svaki pogled tumace kao prevaru...postaju dosadne,a da nisu ni svesne toga!
Drugi razlog,zasto muskarci varaju je "vreme savremenih zena"...devojke su preuzele inicijativu,prilaze bez kompromisa muskarcima,bez obzira da li oni bili ozenjeni,u vezi ili nesto tome slicno!Dakle,muskarcima se to ocigledno dopalo...zasto bi se mucili oko neke devojke kada ce ona sve sama da odradi i bolje od njega samog!
Sta jos mogu dodati...devojke pazite na svoj izgled,budite uvek sexy,privlacne i atraktivne...ne zvocajte kada nemate neki jak razlog za to.Budite samouverene i pune razumevanja!
Ne znam zasto sam vam ovo ispricala...ali u svakom slucaju ne moze da skodi,a kada ne skodi znaci da koristi!
Pozdrav! 8)

ti bolje da si rodjena kao muskarac. :lol:
 
JuLiaaaa:
Zasto varaju?!?Mislim da danas vise devojke varaju...ali ok,da se ipak ja vratim na temu MUSKARACA!
Muskarci su uvek u potrazi za savrsenstvom i nikada nisu u potpunosti zadovoljni onim sto imaju, jer je njihovo i osecaju sigurnost,ali zato sve ostalo je zanimljivije jer im je strano!
Zasto dolazi do prevare???Devojke su same krive...ne znaju da zadrze muskarca!Kada su u vezi,zapostave sebe,sve im je drugo bitnije,bore se za status time sto stalno izmisljaju neki razlog za raspravu,svaki pogled tumace kao prevaru...postaju dosadne,a da nisu ni svesne toga!
Drugi razlog,zasto muskarci varaju je "vreme savremenih zena"...devojke su preuzele inicijativu,prilaze bez kompromisa muskarcima,bez obzira da li oni bili ozenjeni,u vezi ili nesto tome slicno!Dakle,muskarcima se to ocigledno dopalo...zasto bi se mucili oko neke devojke kada ce ona sve sama da odradi i bolje od njega samog!
Sta jos mogu dodati...devojke pazite na svoj izgled,budite uvek sexy,privlacne i atraktivne...ne zvocajte kada nemate neki jak razlog za to.Budite samouverene i pune razumevanja!
Ne znam zasto sam vam ovo ispricala...ali u svakom slucaju ne moze da skodi,a kada ne skodi znaci da koristi!
Pozdrav! 8)
Super odgovor, bas onako sazeto najbitnije.Pa da rezimiramo - muskarcu ili dosadi domace zensko, pa mora da se dokazuje okolo, ili drugi razlog kad se vec nudi sto da ne? E sad, sve bi bilo u redu da je taj muskarac neverni nesrecni toliko fer i posten pa da svoju dragu i informise o trenutnoj situaciji,i da joj lepo (ne divljacki) stavi do znanja da to vise nije to, pa sad ako mu je stvarno stalo da saceka i vidi moze li ona da nesto tu promeni (potpuno se slazem da zensko treba da bude doterano, samouvereno i ne-alapacasto) ili joj kaze: dovidjenja draga, bilo je lepo dok je trajalo. No medjutim, ne lezi vraze - oni cute i mute! Ako pokusas da ih provalis niko da prizna, pa bar budite musko muskarcine pa priznajte sebi - ne volim je vise, ne dopada mi se, hocu drugu.A ne tunjavite u dosadnim vezama, losim brakovima, a svaka krivina je vasa! Samo na kvarno i da se nista ne otkrije.Dve varijante su u igri: 1. ili ste ravnodusni pa ni privodjenje uza zid ne pomaze, ne zna niko sta vam je, ne da se rec iscupati, ili
2. glumite zaljubljenost i punu paznju koju poklanjate dragim suprugama i devojkama, a u stvari ih tako lazete kao i sebe.
Dakle musko varanje je jedna od najgorih vrsta ljudskog nepostenja, jer je podmuklo, prikriveno i uglavnom nema veze sa emocijama, a praceno je lazima i povredjivanjem osecanja nekog ko vas voli i u vas ima poverenja.
Za razliku od njega zensko varanje, a ima ga, uglavnom u vecini slucajeva je nezadovoljstvo vezom - zena ljubav i seks koje ne dobija od svog partnera trazi dalje, i mnogo cesce ako se zaljubi, a lako to cini, prekida staru vezu i odlazi.Sto sa muskarcima bas i nije slucaj. Sedi, cuti i varaj! Jadno, neposteno.
 

Back
Top