Razbijen prozor na kancelariji LDP

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Autor: Beta | 18.10.2007 - 15:10
Nepoznati napadači razbili su tokom prošle noći prozor na prostorijama Opštinskog odbora Liberalno-demokratske partije (LDP) u Kraljevu.

Tehnički sekretar odbora Ivana Andrić jutros je po dolasku u kancelariju u centru Kraljeva, zatekla oba prozorska stakla razbijena i kamen u prostoriji.
Predsednik Opštinskog odbora LDP-a Branko Đokić kazao je Beti da je "ovaj čin bio politički motivisan, jer politika LDP-a nije u saglasnosti sa političkom oligarhijom koja vlada Srbijom".
"Mi ne znamo ko je vinovnik ovog napada, ali to što je razbijen prozor od dvostrukog stakla i kamen na dva metra od njega, govore da je očigledno u pitanju bila strašna mržnja ispoljena prema politici naše stranke", rekao je Đokić.
Kraljevačka policija je posle prijave izvršila uviđaj
 
"politika LDP-a nije u saglasnosti sa političkom oligarhijom koja vlada Srbijom"???????? I jos da dodamo radikale.....pa ko je onda u skladu sa politikom LDP-a? Manjine??? Canak iz svoje kvazi-republike Vojvodina????

Steta sto su razbili taj prozor, jer je to nacin za tzv. politicare iz LDP-a da se nadju u medijima.....ne bi me cudilo da su ga razbili sami.

Ne bih da vredjam, ali mislim da i to malo ljudi sto glasa za LDP treba da prestane da pusi travu bar onoliko vremena koliko traje izborna tisina.
 
Autor: Beta | 18.10.2007 - 15:10
Nepoznati napadači razbili su tokom prošle noći prozor na prostorijama Opštinskog odbora Liberalno-demokratske partije (LDP) u Kraljevu.

Tehnički sekretar odbora Ivana Andrić jutros je po dolasku u kancelariju u centru Kraljeva, zatekla oba prozorska stakla razbijena i kamen u prostoriji.
Predsednik Opštinskog odbora LDP-a Branko Đokić kazao je Beti da je "ovaj čin bio politički motivisan, jer politika LDP-a nije u saglasnosti sa političkom oligarhijom koja vlada Srbijom".
"Mi ne znamo ko je vinovnik ovog napada, ali to što je razbijen prozor od dvostrukog stakla i kamen na dva metra od njega, govore da je očigledno u pitanju bila strašna mržnja ispoljena prema politici naše stranke", rekao je Đokić.
Kraljevačka policija je posle prijave izvršila uviđaj

mos` misliti... dobro sto neko nije zalupi vratima na odlasku, onda bi trazili smenu ministra policije!
 
A sto? Pa upravu je covek! Pogledaj u Spaniji sto su pohapsili one baskijske politicare. A Ceda vice da treba da se ratosiljamo KiM.....dela teritorije svoje drzave....ako to nije izdaja, ja ne znam sta jeste.

Ma covece stranka koja se bori protiv ustava bi u svakoj zemlji bila zabaranjena i proglasena teroristickom organizacijom, pa citave sluzbe postoje i to u tim zapadnoevropskim zemljama za zastitu ustava.
 

Back
Top