SRBSKA SKUPSTINA DEBLOKIRA KUBU.....

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
U vremenu i u zemlji gde su politički apsurdi naša svakodnevnica, jedna vest je ipak moj favorit.

Radi se o prihvaćenoj inicijativi SRS da Skupština Srbije raspravlja i donese deklaraciju o hitnoj deblokadi Kube.

Fini, "politički korektni" i "ni riba ni devojka" predsednik skupštine Oliver Dulić,:roll: rešio je da zada konačni udarac pedesetogodišnjoj američkoj blokadi i po hitnom postupku:evil: uvrstio tu apsurdnu tačku, a njegova stranka će zdušno dati svoj prilog tako što će osigurati kvorum i jednoglasje, jer zaboga, Srbiji treba "sloga"..

E, sad, ja mislim da će se Džordž Buš i američke institucije "ljuto zamisliti":shock: kad im stigne taj dokumenat i promptni zahtev srpske skuštine donet "ogromnom većinom" glasova. Ima da podmornice, razarači i radari budu u rekordnom vremenu povučeni u matične luke, a ljudstvo sa blokade kolektivno penzionisano. Istovremeno će i Kongres i Senat doneti izvinjavajuće rezolucije posvećene Fidelu Kastru a predsednička kampanja u SAD-e će u centru imati poboljšanje odnosa sa Kubom.

U zemlji gde nema ustavnoga suda jer ga taj parlamenat ne ume izabrati, gde je došlo u pitanju hoće li više biti izbora ( dok traje operacija nema igranke), gde su još na snazi zakoni doneti u Rankovićevo vreme ( recimo zakon o kretanju i boravku stranaca), odjednom po hitnom postupku na dnevnom redu Kuba..o)) O bože..........

Na stranu to, sto Srbiji u ovom specificnom politickom momentu , nikako nije u prilog , rasprava o ovako idiotskim deklaracijama o "oslobadjanju" drzava sa druge strane planete, gurajuci ponovo prst u oko SAD, pred odluku o statusu Kosova....posle ce da bude:" izvini ciko, nisam hteo......., malo sam se qurchio...."

Na stranu to, sto Srbija ima stotine zakona koje po hitnom postupku treba doneti, ne bi li unapredili zivot gradjana Srbije,

Na stranu to, sto svako zasedanje skupstine, debelo placamo mi svi iz svog dzepa, ne zato da bi bilo bolje Kubancima ( a ovom glupavom inicijativom im sigurno nece bolje biti).....vec da bi bilo bolje nama.......

Idioti iz SRS , demagozi nad demagozima, mentoli nad mentolima, najcrveniji Kmeri u Evropi, zayebavaju i narod ( koji je to i zasluzio ) , i celu evropu, sa hitnom deklaracijom o Kubi......:twisted:

***** ti i takav parlament, i takvu drzavu koju on vodi, i takve gradjane koji to trpe.......
 
Slusam Micunovica......zvuci kao malo obrazovaniji radikal........

Najveci problem mu je, LDP...........:):):).......u prici o Kubi, koja sa nama ima zajednicko samo onoliko koliko je u govnima.......doduse malo manjim od nas...

Moracu da opet postavim neku temo o " mlohavim pic*ketinama iz DSa........."

Vi koji niste pobegli na vreme , ili koji nemate nacin da izvucete porodicu iz ove septicke jame, oprostite se od svake nade......
 


Poštovani slušaoci "Buena Vista" radia uključujemo se u maratonski govor na Kubi povodom ovog političkog poteza...

...dotle muzika iz našeg studija :

Kuba je samo reč i ništa više
Kuba se uvek isto čita i piše
Havana u ruci je već nešto drugo
I kolutovi dima dok padaju kiše
Kuba je samo reč i ništa više
Kuba je samo reč i ništa višeee

Ponekad je jedna Havana
Uzrok bezbroj dugih noći
Uzalud se kraju nadaš
To je Havana - neće moći...


 
Vrhunac dupeljubljenja, od strane onog degenerika sa napumpanim ustima, Ace Vucica, je , kada nakon svakog izlaganja LDP poslanika, kojima je smesna cela tema dnevnog reda......izlazi i uplakan se klanja, ambasadoru Kube, "izvinite, izvinite, izvinite, oprostite, oprostite, ekselenijo".......


Na kraju se i kubanski ambasador smejao ko lud, kada mu se ovaj po stoti put izvinio.....;)
Kreten!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vi koji niste pobegli na vreme , ili koji nemate nacin da izvucete porodicu iz ove septicke jame, oprostite se od svake nade......
Nemoj tako, neće ni ovi šupci večno... :D

BTW. Većina mojih drugova sa faxa, mahom glasači DS-a, sada postaju glasači LDP-a, osim onih zatucanih, čiji su roditelji članovi stranke. DS će se neviđeno obrukati na sledećim izborima... a i neka... ovo jajarenje oko vlasti, ne može da prođe nekažnjeno :)
 
Nemoj tako, neće ni ovi šupci večno... :D

BTW. Većina mojih drugova sa faxa, mahom glasači DS-a, sada postaju glasači LDP-a, osim onih zatucanih, čiji su roditelji članovi stranke. DS će se neviđeno obrukati na sledećim izborima... a i neka... ovo jajarenje oko vlasti, ne može da prođe nekažnjeno :)

Oce, Danny, hoce........druze.....ova zemlja za bolje i nije...:roll:
 
U vremenu i u zemlji gde su politički apsurdi naša svakodnevnica, jedna vest je ipak moj favorit.

Radi se o prihvaćenoj inicijativi SRS da Skupština Srbije raspravlja i donese deklaraciju o hitnoj deblokadi Kube.




Kakvi idioti, majko moja. Dakle stvarno ne znam dokle više. Pa stvarno treba uzeti motku premazanu onim i najuriti ih sve u vražju mater, monstrumi jedni. A ove radikale, zaista pohapsiti i do kraja života ih nabiti u neke rupe da ne vide više belog dana.

Čime oni zamlaćuju narod i za šta troše naše pare... Ovo je zaista dno dna.:evil::evil:
 
Brate, ono nije ni sprdnja, majke mi.........meni se ozbiljno prikenjalo, i dobio sam neodoljivu zelju da gadjam televizor, posle duze vremena........

Ma, treba nas yebati, dok ne nestanemo sa planete, a onda ovde zasaditi kaktuse, da se nikada niko vise ne naseli..........:evil:

vidish da oce da se ratosiljaju kosova
da se osiguraju da ce da se otcepi
:D

kojim povodom bash dana da nasha skupshtina odluchuje o kubi :D

ebala ih komunjarska braca!
 
Idioti iz SRS , demagozi nad demagozima, mentoli nad mentolima, najcrveniji Kmeri u Evropi, zayebavaju i narod.
С овим се слажем.

Али, ово је теби, изгледа, битније:

( koji je to i zasluzio ) ,


Е, 'ајд' сад. :roll:

И, дакле, опет:
***** ti i takav parlament
,
У реду.

i takvu drzavu koju on vodi,
Паа... У неком смислу, да.
Али, "држава" је и нешто комплекснији појам

i takve gradjane koji to trpe.....
.

А ово, опет...

Ма, да... Најкривљи су грађани :roll::roll:

Што све само потврђује моју теорију - да ви лдп-овци у ствари радујете се постојању радикала, и свих осталих који лоше раде, или су примитивци, само да бисте могли овако нешто да кажете.

Ништа конструктивно не нудите, а и сами, својим примитивизмом само додајете општем "дивном" угођају.
 
С овим се слажем.

Али, ово је теби, изгледа, битније:





Е, 'ајд' сад. :roll:

И, дакле, опет:
,
У реду.


Паа... У неком смислу, да.
Али, "држава" је и нешто комплекснији појам

.

А ово, опет...

Ма, да... Најкривљи су грађани :roll::roll:

Што све само потврђује моју теорију - да ви лдп-овци у ствари радујете се постојању радикала, и свих осталих који лоше раде, или су примитивци, само да бисте могли овако нешто да кажете.

Ништа конструктивно не нудите, а и сами, својим примитивизмом само додајете општем "дивном" угођају.

mita u luksuznom pakovanju

ko je kriv ako ne oni koji su glasali za mentol-opcije
i oni koji su bojkotovali????
 

Back
Top