:) Ko sta zna???...??? Sta je dobra zastita??? :)

Drakoooon

Početnik
Poruka
7
Pozdrav svima,
Treba mi jos necije misljenje:
S' obzirom da je sex sve riskantniji hobi (bolesti, trudnoca... :( ) svi toplo preporucuju prezervative... :idea:
OK slazem se, medjutim po mom iskustvu sve vise devojaka u sexu koristi prstice kao pomagala radi povecavanja licnog uzitka :shock: , a tu nastaje problem jer zbog noktiju prezervativi pucaju..??..!! :lol:
Imate li neke ideje? :?:
 
jako dugo koristim 'gumene' mada to nikako nije 100% zastita,naravno da to znas.mozes da se dogovoris sa ribom da ako hoce koristi neke od bezbroj pilula za konracepciju,naravno uz konsultaciju ginekologa,jer one veoma uticu na hormone tako da sa njima se nije zezati.
pazi,koliko ja znam kondomi,oni vrlo retko pucaju zbog 'prstica' i to nije razlog za njihovo pucanje vec to sto su zaista lose marke ili im je rok trajanja jako mali bez obzira sta tamo pise.majka svi gumenih je durex i u njihovoj paleti proizvoda nacices sebe 100%,jos jedan od razloga za pucanje jeste i 'stil' odnosno poza vodjenja ljubavi iliti tucanja,zatim duzina 'odnosa' iliti sex-a,pa onda i koliko je partnerka 'vlazna' i jos tu ima ali ako ove prevazidjes nece puci svaki nego tamo svaki treci,peti...
ovo su samo saveti,ne i obaveze
 
moli boga za srecu....
ali ima jedan recept....stavis prvo jedan kondom...pa namazes glavic renom ili senfom...pa stavis drugi kondom preko prvog. e tako obezbedjen cepas. sad kako to radi....ako pukne spoljni....ren nagriza vaginu i ona vristi...ako pukne donji....ren je na glavicu...pa ti vristis....
ovo je proverena informacija....i vrlo prakticna.hehehehe....
to je jedino resenje. :D
 
mario80:
little:
fuj... Stvarno si oduran :evil:
ako ti je to jedino resenje idi i ubij se :twisted:

maco....covek je pitao za najsigurniju varijantu....ja sam mu samo izasao u susret...a ti ces da se roknes kada decku pukne kondom i kada te napumpa sidurinom....vec te vidim na mostu... :twisted:
*bote covece, ti i tvoji saveti. Na svakoj temi se nekome smucis a ti se non stop pravdas kako samo dajes sigurne i pouzdane savete. *ebem ti savete! Coveku da pozli nacisto od tvojih saveta. Tebe kao da je Hitler izvukao na lotou! Strasno!
 
mario80:
moli boga za srecu....
ali ima jedan recept....stavis prvo jedan kondom...pa namazes glavic renom ili senfom...pa stavis drugi kondom preko prvog. e tako obezbedjen cepas. sad kako to radi....ako pukne spoljni....ren nagriza vaginu i ona vristi...ako pukne donji....ren je na glavicu...pa ti vristis....
ovo je proverena informacija....i vrlo prakticna.hehehehe....
to je jedino resenje. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odlicno :lol: :lol: :lol:
 
Savetnica:
mario80:
little:
fuj... Stvarno si oduran :evil:
ako ti je to jedino resenje idi i ubij se :twisted:

maco....covek je pitao za najsigurniju varijantu....ja sam mu samo izasao u susret...a ti ces da se roknes kada decku pukne kondom i kada te napumpa sidurinom....vec te vidim na mostu... :twisted:
*bote covece, ti i tvoji saveti. Na svakoj temi se nekome smucis a ti se non stop pravdas kako samo dajes sigurne i pouzdane savete. *ebem ti savete! Coveku da pozli nacisto od tvojih saveta. Tebe kao da je Hitler izvukao na lotou! Strasno!

javol! :twisted:
 

Back
Top