Thief: Deadly Shadows

Kentora

Aktivan član
Poruka
1.319
Dobri stari Thief serijal,nadam se da ce izaci 4 deo!:lol:
thief_01.jpg
 
jel moze to na xp-u ? jel dobra grafika ?

Treci deo moze. Cak stavise. U doba kad se pojavio (pre neke dve godine) bio je jedna zesce zahtevna igra. Grafika je izuzetno dobra, atnosfera je fantasticna

Tople preporuka ako volis "sunjalacki" FPS

Da vidis kako je dobro kad stojis iza zida i osluskujes korake strazara da odlucis pravi momenat da skocis na njih :lol:
 
Pre bih rekao da je obrnuto :)
Prvo lice....koje moze da se prebaci u trece radi boljeg sagledavanja situacije.......iza coska itd....ali je inace u borbi trece lice potpuno beskorisno!
pa cilj thiefa nije borba nego izbjegavanje iste. A to se lakse radi iz treceg lica... Ne znam za tebe al ja sam vcinu igre proveo u 3. licu... I nije mi lose islo dok je islo...
 
moze li pomoc
zapeo sam kod mislim pete misije,
gde treba naci prekidac koji otvara tajan vrata od north galery, nasao sam prekidac ispod radnog stola , medjutim on ne reaguje,cuje se samo skljoc i ne znam gde da nadjem tu galeriju tj vrata , vrtim se u krug fali mi jos to da resim i kraj te sheme ,
ako neko zna odgovor ......

hvala
 
Treci deo moze. Cak stavise. U doba kad se pojavio (pre neke dve godine) bio je jedna zesce zahtevna igra. Grafika je izuzetno dobra, atnosfera je fantasticna
Mogu i prvi i drugi na xp. Imam ih ja negdje medju diskovima i znam da sam ih nedavno instalirao i probao i rade, ali kao sto happy feet kaze, nije to za mene :)
Jedino mi nekako bilo sipaticno ono rudimentalna 3d grafika, mozda ne bas ona prva serija igara sa 3D sa protivnicima kao od kartona, vec druga generacija, koja je trazila ogromnih 4mb grafike....
Od takvih igara mi je najbolja system shock 2 koji je cak mislim radjen u istom engineu kao thief 1 i 2.
To sam presao nedavno prije oko godinu dana i igrao sam bio dosta i navikao oci na grafiku i u jednom momentu sam pomislio- jbte ovo je odlicna grafika, apsolutno nista joj ne fali.
Ako su protivnici malo kockasti, masta radi malo vise nego kod ovih novih igrara pa se to nadoknadi......8)
 
Znam da je tema prestara, i da je većina zainteresovanih odavno shvatila, ali Thief 4 nema veze pa, ni sa čim.
Postoje samo tri Thief igrice, period.
Inače, moje omiljene, pogotovo Deadly Shadows. Ni ne znam koliko sam puta prešla igru, napamet je znam.
 

Back
Top