KANTINA

Nemuvam se sa ribama koje se pale na vojsku.Odmah mi se javi slika rebe sa siskama ispod miske ,koja podrguje dok pije pivo iz flase, i proziva Belog da obaraju ruke;)


Kako si znao kako ja izgledam? Tacno si me opisao do detalja...Svaka ti cast. :p
Znam i zasto - bojis se da ti ne ne oborim ruku...
A,inace, kako se ti muvas kad si ozenjen? Valjda si se vec smuvao sa jednom. ;)

P.S. Kladim se da si iz policije...
 
Jel ti ovo dovoljno pametno za momcinu kao sto si ti? :-)

greska u koracima Gazela,ja sam mislio da se lozis na aktivce.Rade Jorovic kad je snimio "Zene vole oficire" mora da je mislio na tebe.

Kad obucem uniformu
zagleda me svaka zena,
sta da radim brate mili
stoji mi k`o salivena.

Kad me vide oci sire,
zene vole oficire.
Idem puta oka bistra,
vazniji sam od ministra.
Nije luda moja mala,
sto je mene izabrala.

Za mene se zene lepe,
potomak sam slavnog Stepe.
U venama mojim ima
krvi Misic Zivojina.

Kad me vidi zena stane
"Dobro jutro kapetane"!
U stranu se malo sklonim,
skinem kapu i poklonim.
Razvucem u osmeh lice
"Ziva bila lepotice".
Kad me vide oci sire
zene vole oficire.
 
Ne, nego si me ti istresirao kad si rekao da ne volis sto sam takva kakvom si me opisao. Nasekirala sam se.
Jeste mislio je na mene. Ja sam mu bila inspiracija, tako je izjavio za jedne novine. Jeste da sam bila klinka tad kad je snimio tu pesmu, ali eto - bio je vidovit.

Hvala Senko. Padobranci su oduvek bili dzentlmeni. Daj mi jos jednu duplu. Odo da spremam veceru, ali stvarno sad i odmah.
 
Gazelice konfuzna si.nepricam o bracnom stanju Belog.Rekao sam da si zakasnila sa tracanjem ozenjen sam srecno duzi niz godina.
Drzare, Gazela te nesto proziva:D
Ova nasa Gazela ko dete u prodavnici slatkisa.Sve bi da proba, PTJ,SAJ,Kobre,Sokolove i ostale zivuljke:oops:Mala je puna elana

pa sta mislite da je BELI dete .... pa me spominjete u svakom postu ...:lol:

* ja sam isto srecno ozenjen , u braku sam tacno : 5 godina , 1 mesec i 23 dana 8-)

ove fazone godina , mesec i dan sam naucio gledajuci listic od tekuceg racuna :shock::lol:

* sto se tice mojih slika ... dovoljno sam ih prilozio na ovom forumu .... u mom profilu uvek imate sliku .... i naravno da radim sklekove , zgibove , trbusnjake , idem u teretanu i to u toku radnog vremena ( ponedeljak ,sreda , petak ) u vremenu do 14 - 15:30 8-)
 
evo moje cuvene slicice pre nekih 5 godina
poligonPESKOVI-1.jpg


u slobodno vreme se bavim PAINTBALLom
38011-1.jpg


i naravno na poslu .....
slikesposlaavgust-1.jpg


moja super i omiljena kolekcija ...
svezajedno-1.jpg


oznakesposla-1.jpg
 
Beli, dobre su ti slike...Capila te je zena na vreme :-) A vidim da si radio i u Zandarmeriji.:-)Eh, blago tebi kad u radno vreme ides u teretanu...Sta bih ja dala da u radno vreme mogu da odem da vezbam. Ali, tebi je, verovatno, u sklopu posla.
:-)

DRzare mislim da si i ti video moju sliku. A kad ce ovde da se pojavi, to cu ja da odlucim...
:-)
Maligalebe, mi se salimo. Pa zato je ovo i kantina. Da se opustimo i izbacimo stres....
I zato dajte meni odmah "nectar-antistres", sa ukusom maline.
:-)
I kad smo vec kod ovakve price kada je milan11 prokomentarisao da sam ja jedino zensko ovde, pogledala sam ponovo teme, i videla da je stvarno tako. Lidija je pobegla, a mozda cu i ja uskoro malo redje svracati ovde. (U kantinu cesce, ali u ove ostale teme necu cesto da vam upadam).

A sada dajte jedan sok..
 
a i u pravoj kantini nema antistres sokica... samo bip u staklenoj flasici... mada u poslednje vreme vocni jogurt kao da ce da pomuti slavu svima... mnogo je postao popularan:)
 
daj bre beli, ajde pricaj sta se suska ovih dana o tome da ce se dezurstva placati i o povecanju u novembru?
uopste, dali je ko sta cuo?
verzije u opticaju
-samo 6% u novembru i nista u toku 2008.
-povecanje broja bodova~oko 40% povecanje
-placaju se dezurstva-radni dan pola dnevnice, vikend cela.
dnevnica ce biti kako je beli rekao, oko 1780 din
 

Back
Top