KANTINA

Za slike... Predlazem da ih prvo malo sabijete... desni click open with Microsoft Office Picture Menager... Edit Pictures... Compress Pictures... Compres for Web Pages... Save as ...

A onda... www.imagevenue.com i bez logina-a okacis na brzaka... kad se pojavi adresa... samo iskopiras jednu i upises u prozorce u KANTINI...

Mislim da je to dobar put...
 
maligalebe, Milan11 se salio za to. Osim toga ja ne trazim ovde "princa". Prema tome, on je samo hteo da bude fin (kao sto je i uvek fin)

Ma ok... nisam ni ja mislio nista lose... ali kad iz moje perspektive procitas malo je bezveze komentar... Ispada kao da smo pacenici... Ali ako kazes da je OK onda je OK i meni... Malo me je podsetio na nedavne komentare tipa "sram vas bilo odajete vojne tajne... ili sto posto ste strani obavestajci pa provocirate jadna vojna lica da lupetaju..."

Nismo mi ovde bas toliko mali... svako je svestan svoje odgovornosti... Valjda:roll:
 
Da, to za odavanje tajni je i meni stvarno bilo smesno i suvisno, kao i to za provokacije...Kao da ne postoji suptilniji nacin da se rade takve stvari.
Sta ces, neki ljudi sebi tako pokusavaju da daju na znacaju.
Ja bih sada popila jednu nes kafu - ne radi nam kafe kuvarica nedeljom....
 
[ja sam ovde 2 godine i upoznao sam licno preko 50 ljudi sa ovog foruma ... tako da ja nemam razloga da se krijem ...mada ostalima savetujem da svoje slike ne pokazuju jel mozete imati problema na poslu i van njega :wink: ..ali odluka je na vama !

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

U bre, Beli, pa ti se to sa svima upoznajes ovde na forumu?
Ako si ovo na slici stvarno ti, mogu da kazem da ovo sto se vidi ovde stvarno obecava...;)
Lice se ne vidi, ali ovo ostalo deluje bas, bas....(Izvinjavam se sto ovako komentarisem, ali odmah sam primetila to, pa pomislih da pohvalim). Ako si visljeg rasta, sta da kazem osim - svaka cast!
I posle neke zene kazu da ne vole uniformisane...[/QUOTE]

Ja izgledam bolje :oops:
 
Necu. Vec sam zaljubljena u Belog ovde na forumu. Pogodilo me cim sam videla kako radi vezbe..Daj sliku da vidimo. A ostalim zenama cu reci da si smr.. i da prepricavas sve detalje iz svojih veza kolegama i drugovima i nece te ni jedna hteti cak i da si najlepsi i najzgodniji na svetu.:-)
Zato - sliku na forum odmah!
 
Necu. Vec sam zaljubljena u Belog ovde na forumu. Pogodilo me cim sam videla kako radi vezbe..Daj sliku da vidimo. A ostalim zenama cu reci da si smr.. i da prepricavas sve detalje iz svojih veza kolegama i drugovima i nece te ni jedna hteti cak i da si najlepsi i najzgodniji na svetu.:-)
Zato - sliku na forum odmah!

Zakasnila si gazelice,srecno ozenjen vec duzi niz godina;)
 
Pa i ja sam zauzeta u realnosti. Govorim o forumu ovde.
Daj sliku, nemoj da se vadis sad na Belog i da pricas o njegovom bracnom stanju. Ne izgovaraj se nego se pokazi!

Ja znam da je najlepsi i najzgodniji od svih spec. covek cije ime pocinje na D.
 
Pa i ja sam zauzeta u realnosti. Govorim o forumu ovde.
Daj sliku, nemoj da se vadis sad na Belog i da pricas o njegovom bracnom stanju. Ne izgovaraj se nego se pokazi!

Ja znam da je najlepsi i najzgodniji od svih spec. covek cije ime pocinje na D.

Gazelice konfuzna si.nepricam o bracnom stanju Belog.Rekao sam da si zakasnila sa tracanjem ozenjen sam srecno duzi niz godina.
Drzare, Gazela te nesto proziva:D
Ova nasa Gazela ko dete u prodavnici slatkisa.Sve bi da proba, PTJ,SAJ,Kobre,Sokolove i ostale zivuljke:oops:Mala je puna elana
 
Mozda sam i nekoga probala bas od tih koje si pomenuo...Kad me vec provociras...Sumnjvo lice..Ne sve, naravno, ali neke jesam...Nekog...
Sumnjvo lice - nema veze sto si ozenjen. Stavi sliku da vidimo da li je tvoja zena napravila pravi izbor.
Ja bih svoju stavila, ali ja stvarno ne umem to da uradim.
 
Mozda sam i nekoga probala bas od tih koje si pomenuo...Kad me vec provociras...Sumnjvo lice..Ne sve, naravno, ali neke jesam...Nekog...
Sumnjvo lice - nema veze sto si ozenjen. Stavi sliku da vidimo da li je tvoja zena napravila pravi izbor.
Ja bih svoju stavila, ali ja stvarno ne umem to da uradim.

Zar zaista mislis da treba da se tako eksponiram?!Gazela meni je 36a,a ne 20a godina zivota.Organizujte neko druzenje oko Nove godine tad sam u Srbiji.Pojavljujem sa samo u 3D izdanju:D
 
Preseklo me nesto kod ovog "36 godina", ali kad si rekao da si u Srbiji tek oko 31.dec., laknulo mi je mnogo... To ovi muskarci neka organizuju druzenja.
Ne mislim ja nista. Sam si se pohvalio da izgledas bolje od Belog, koji odlicno izgleda dok vezba :-). Niko te nije vukao za jezik, sam si rekao to sto si rekao...
 
Preseklo me nesto kod ovog "36 godina", ali kad si rekao da si u Srbiji tek oko 31.dec., laknulo mi je mnogo... To ovi muskarci neka organizuju druzenja.
Ne mislim ja nista. Sam si se pohvalio da izgledas bolje od Belog, koji odlicno izgleda dok vezba :-). Niko te nije vukao za jezik, sam si rekao to sto si rekao...

Hebote Gazel ako neznas sta je sala izvini.Zar zaista mislis da me imalo interesuje kako ko izgleda?Devojko ja sam svestan sebe, i vodim izuzetno racuna o svom zdravlju, a pri tom volim salu pa je to sa Belim bila uzputna sala,i nije prva ni poslednja
U prvih par postova si mi i delovala inteligentno,medjutim svakim postom sve manje i manje odajes takav utisak.Moras nekad malo da iskuliras.Nemoj da nosis tesne gatjice i bices opustenija;)
 

Back
Top