KANTINA

Nicky je sve slike okacio na pdf "Ljubav i sex",pa osta covek bez slika:D.Kako ne posecuje temu vise "slike foumasica" tema potpuno zamrla,bem ti zivot:evil:
Nisam pohadjao taj podforum, ali verujem... Covek je profesionalac... On vodi tamo racuna da ne dodje do v/d... Kao i sva vojna lica... profi do kraja i na svakom mestu...

A neko bi pomislio da je isao tamo zbog devojcica... 8-)
 
Licno sam dobio utisak da je ovaj podfoum rezervisan za vojnike i one koji se iole razumeju u vojsku,iskreno se nadam da ce tako i da ostane, zivo me interesuje sa kojom namerom na ovakvom mestu predlaze da se stave licne slike? tim pre sto imamo samo jednu princezu na forumu
 
Licno sam dobio utisak da je ovaj podfoum rezervisan za vojnike i one koji se iole razumeju u vojsku,iskreno se nadam da ce tako i da ostane, zivo me interesuje sa kojom namerom na ovakvom mestu predlaze da se stave licne slike? tim pre sto imamo samo jednu princezu na forumu

nema razloga da neko postavlja svoju sliku ... mi smo AKTIVNA VOJNA LICA i POLICAJCI ... ja sam ovde 2 godine i upoznao sam licno preko 50 ljudi sa ovog foruma ... tako da ja nemam razloga da se krijem ...mada ostalima savetujem da svoje slike ne pokazuju jel mozete imati problema na poslu i van njega :wink: ..ali odluka je na vama !
 
my.php
[/URL][/IMG]
 
[ja sam ovde 2 godine i upoznao sam licno preko 50 ljudi sa ovog foruma ... tako da ja nemam razloga da se krijem ...mada ostalima savetujem da svoje slike ne pokazuju jel mozete imati problema na poslu i van njega :wink: ..ali odluka je na vama ![/QUOTE]

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

U bre, Beli, pa ti se to sa svima upoznajes ovde na forumu?
Ako si ovo na slici stvarno ti, mogu da kazem da ovo sto se vidi ovde stvarno obecava...;)
Lice se ne vidi, ali ovo ostalo deluje bas, bas....(Izvinjavam se sto ovako komentarisem, ali odmah sam primetila to, pa pomislih da pohvalim). Ako si visljeg rasta, sta da kazem osim - svaka cast!
I posle neke zene kazu da ne vole uniformisane...
 
Licno sam dobio utisak da je ovaj podfoum rezervisan za vojnike i one koji se iole razumeju u vojsku,iskreno se nadam da ce tako i da ostane, zivo me interesuje sa kojom namerom na ovakvom mestu predlaze da se stave licne slike? tim pre sto imamo samo jednu princezu na forumu

Nije ovde nista rezervisano ni za koga... Svi dobronamerni su dobrodosli... A to sto ovde ima dosta vojnih lica ne znaci da ne smeju da se okace slike... Retko ko ima razlog da se krije... Nije ovo podforum pedofila ili sodomista... Ovi ljudi su casni i neiskompleksirani... Kriza identiteta je retka pojava ovde... A Ilija Cvorovica imamo dovoljno i na poslu... tako da nam ovde bas i nisu potrebni... Koga interesuju obavestajni podaci neka cita novine i sajtove Vojske i Ministarstva... tako ih i ja dobijam... a nas neka pusti da se razonodimo i druzimo...

A sto se tice opaske da je ovde samo jedna princeza i da nije logicno sto se traze slike... Mislim da je neukusna... Ko trazi neke druge stvari neka ide na neki drigi podforum... Ovde su teme drugacije... Iako smo vojnici...

Tol'ko!;)
 

Back
Top