KANTINA

Secam se jednog primera kad je drugar narucivao sendvic u kantini.Rece on u lepinji da mu stavi 100g necega.A vaga sto meri ona stara sa skazaljkom (tamam posla da je digitalna)stoji na naplatnom pultu gde kupujes.Sece tetkica,sto prodaje,tu salamu i baca na vagu.A drugar prstom drzi stranu vage gde stavlja tu salamu.nasekla ti ona"brdo" a nikako d predje 100g.Jedva vaga dodje do 100g i napravi ona sendvic.Ljudi koliki je to sendvic bio ne mozete ni da zamislite :-)
 
Ja se izvinjavam, zelim samo da kazem da je na ovom podforumu najhrabriji covek koga znam i nesudjeni pilot koji je zasluzan sto danas uopste postojim i sto sam tu gde jesam!Veliki pozdrav za njega!Mali, najjaci si!
 
Srpski parlament raspravlja o Kubi? (braco e ovo nisam mogo da verujem!)
p.s. ono stvarno ako sad neresimo ovo sa Kubom pa kad cemo?NE LAZU da smo nebeski narod garant

stavljamo prst u oko onoj stoki americkoj a bas sad nam to nikako ne treba
 
Bravo za kantinu... Prava stvar... nadam se da ce raditi non-stop... Popijte nesto na moj racun i vratite tetki soljice na kraju... znate kakva je kad se ljuti:)
 
Mogli bi kao na drugim forumima da u nasoj kantini postavimo neke svoje slike... Da se forumasi i kantinski poluautomatski ispijaci kafa (KPAIK) predstave i fotkicom... Ako se plase... Ne moraju... Ali mislim da nemamo sta da krijemo, baz obzira sto nas je puno PVL...

Dakle... slike na sunce... Da ukrasimo kantinu...
 
Nista od slika... ne verujem da ovdasnji forumasi nemaju slike za pohvaliti se... bilo kakve... da se osvezi prostor... A najbolje licne za pocetak... da, kad se sretnemo za Dan bezbednosti, Dan JNA ili St. Iliju, znamo ko je forumas u masi:)
 
Da ovde odgovorim gazeli... Zasto ne odem iz firme...

Prvenstveno zato sto sam "janicar"... sto sam tu od osnovne skole... i sto sam na neki nacin emotivno vezan za celu pricu... Mozda me osecaj vara, ali ja tu pripadam... Kao takav i zelim da promenim stvari na bolje... Zar to nije logicno... Kad imas problema sa detetom ili roditeljima, trudis se da nadjes nacin da se nesto promeni na bolje... Ne odrices se tako lako... Naravno da primer nije bas najbolji, zato ne garantujem da se ja Vojske necu odreci... ali ako do toga dodje, to ce biti ili ako se skroz razocaram i izgubim nadu... ili ako mi neko ponudi puuuuno vecu platu, za razlicit posao od ovoga...

A druga, ne manje bitna, stvar zbog koje sam tu su i ona zlatna deca sa kojom radim... Neverovatno je koliko uzivam da radim sa njima... pa cak i kada prave gluposti... Oni si mi najveci motiv... i zbog njih sam spreman da trpim mnogo toga i jos mnogo dugo...

Eto...

A sad vic...

"Pita tip ribu... izvini devojcice, da li bi se ti kresnula sa mnom za 5 miliona evra?... Pravo da ti kazem BIH... A za 5 evra?!... Sta ti mislis, ko sam ja?!!!... Polako, polako devojcice... To ko si ti smo vec utvrdili... SADA SE SAMO CENKAMO!!!":shock::shock::shock:
 

Back
Top