SRPSKI T9

?????????

Zainteresovan član
Poruka
119
Primetio sam da na novim telefonima koje prodaje telenor postoji t9 recnik na srpskom. Drugar je kupio neku nokiu sa simbianom i imao je t9 na srpskom u telefonu. Ja koristim nokiu 6670 (s60) i ne mogu nikako na netu da nadjem t9 za s60 . Interesuje me da li je neko uspeo sam da ubaci t9 kod sebe na fon i kako?
 
NIJE USPEO NIKO,niti je to moguce bar kod Nokia jer je kod njih T9 deo softvera i kao takav moze se"ubaciti"samo zamenom softvera AKO u tom drugom softveru postoji T9 recnik,recimo imas telefon sa jezickim paketom za Italiju,nabacis mu jezicki paket za Srbiju (pisao sam vec na mnogim forumima kako to moze da se odradi od kuce pa potrazi malo) i dobices i Srpski T9 AKO ga ima!!
E to je sto se tice procedure KAKO dobiti T9 u telefonu,a sto se tice tvog konkretnog slucaja moracu da te razocaram,jer Nokia nije ubacivala Srpski T9 u telefone sa Symbian OS-om ispod verzije 9.1 (gde spada i tvoj telefon posto ima OS 7) vec samo u series 40 Nokie,tako da ako tvoj drug ima Srpski T9 to je zato sto je uzeo ili noviju series 60 Nokiu koja je za nase trziste ili je kupio series 40 Nokiu koje su oduvek imale Srpski T9 i zato ti neces moci da ga imas... sve dok ne promenis telefon za neki series 60 sa OS 9.1 ili noviji ili za neki series 40 telefon!!Valjda sam bio dovoljno jasan?
Pozdrav 8)
 

Back
Top