razmena ucenika

mOJA DRUGARICA JE OTISLA U aMERIKU kod nekih staratelja i bice tamo do leta,znaci jedna skolska godina.Ali izabrali su je jer je odlican djak i polagala je neki test! to je to! Pitaj sta te zanima tacno?
 
Ma polaze se engleski ali u smisli odgovaras na pitanja tipa sta bi uradio kad bi zeleo da ides na zurku a tvoji staraoci u Americi ti ne daju? I posle psiholozi odredjuju ko je sposoban da ode.A nisam sigurna za placanje,ali to nije razmena vec samo mi odavde idemo tamo,ko da bi neki tamo tinejdzer zeleo da dodje ovde,neki nisu ni culi za Srbiju!
 
Moj brat je otišao u Ameriku u avgustu i vraća se u junu ili julu...ne znam ni ja...treba odlično da znaš engleski,položiš određene testove...ma duga je to priča. Znam da ih je ove godine otišlo ukupno 95,tj.70 iz Srbije i 25 iz CG. Živiš kod neke druge porodice,dobijaš određen dzeparac...najčešće idu gimnazijalci,mada idu i iz ostalih škola,ali kada se vrate,moraju da polažu razliku ispita,valjda je tako...ako su u toj školi imali stručne predmete. Sve u svemu,to je super...bar moj brat kaže da mu je tamo extra!!!
 
mozesh da idesh ako si najmanje dobar uchenik i imash najmanje 3 iz engleskog (ali polazesh i test, ovo je samo uslov). za SAD koshta oko 4000E jedna shkolska godina (sa kartom)....kod porodice si koju ti odaberu (ne dolazi niko :lol: )
 
Moj brat je otišao u Ameriku u avgustu i vraća se u junu ili julu...ne znam ni ja...treba odlično da znaš engleski,položiš određene testove...ma duga je to priča. Znam da ih je ove godine otišlo ukupno 95,tj.70 iz Srbije i 25 iz CG. Živiš kod neke druge porodice,dobijaš određen dzeparac...najčešće idu gimnazijalci,mada idu i iz ostalih škola,ali kada se vrate,moraju da polažu razliku ispita,valjda je tako...ako su u toj školi imali stručne predmete. Sve u svemu,to je super...bar moj brat kaže da mu je tamo extra!!!



Otisao je moj drug iz odeljenja.Trgovačka. Engleski nema pojma.I srpski zna slabo :P Sve druge ocene su mu niđe veze. ostajao je sa po 5 kom na popravni :? Al jbg. kad neko ima vezu , može biti i najgori debil ;)
 

Back
Top