tajna...

po kom?


  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
po svom. uvek se iznenadim sta tamo ima... i porukice mi stizu tako da ne provalim uvek da su stigle (dok ne pregledam sve kovertice da vidim koja je zatvorena...)... ma, ledilo
 
nokiJa, definitivno... 8-)
ali ako tjemo bash iskreno, ne volim vishe da cheprkam, poslednji put mi se nije svidelo ono shto sam ischeprkala... :roll:
znash, rile, ja u potpunosti razumem tvoju potrebu za otvaranjem ovakvih tema... :D
 
dragi forumasi, po kom telefonu vi najvise volite da ceprkate?

Ma ja kad moj momak dodje kod mene odmah mu svuchem svu odecu...pa mu onda lepo lupom pregledam svaki milimetar koze (da mu neka nije udarila neki nevidljivi bar code)... Takodje, sa odece uzmem za analizu svaku dlachicu i mrvicu koju nadjem... Pa kad stignu rezultati.....sledi vishesatno ispitivanje...gde je bio, shta je radio....koliko je puta vazduh udahnuo danas... Razmishljam se da mu ugradim chip...Pa da pratim kuda se krece.... Hm...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
ne znam da li sam u zivotu odgledao jednom tu seriju... znaci, sve mi to totalno gubljenje vremena... a jos kad mi kazu: gledaj, ima bas dosta da se nauci... ha... ali, ja necu da ucim to... ja hocu da se igram... odbojka, moze... fudbal... moze i riziko... bilo sta... necu da gledam kako traze ubice... silovatelje... lopove... nikakve kriminalce... toga ima previse i u novinama... jedino sto sam gledao Kasandru... zbog Randua... on je ekstra bacao nozeve... i zbog baka Dorinde... i Ignjacija...
 
ma ne... samo smo svi posle kupili one rambo nozeve... sto im je secivo teze od drske... pa se zabije u drvo kako god ga bacis... to smo bacali sve dok cika Roki nije nabavio vazdusnu pusku... a onda smo gledali americke filmove u vijetnamu... i svako je bio snajperista... e, maslacak... a jel imas i ti telefon kao divlje? koji vam je broj? sto sam ja tek sad provalio da maslacak ima drvo u pupak...
 
e, maslacak... a jel imas i ti telefon kao divlje? koji vam je broj? sto sam ja tek sad provalio da maslacak ima drvo u pupak...
to je drvce je fizichka granice. to drvce kazze - dotle mozzesh da imash i idesh, odozgo. :)

a, imam ja telefon. kupila mi je cimerka na buvljaku. malo mu ispada gajtan, al dobar je. zove se panasoanik. vrhunska firma.
 
u pupak... znam... imao sam i ja pre patike sto su se zvale 'reabock'... original... sta htedoh reci... sad sam pomislio sto nema tracare... ovo je tema bas kao stvorena za nju... tracara - tajna... razumete?
 
ne
ova tema je stvorena za mene zbog
patika
znas da idem na vezbe rile?
jupi
boli me svaki fukin' misic
i sad...nemam patike
imam, ali ravne
al ne moze da se skakuce u ravnim
sad moram da si kupim one
i?
gde da kupim?
neke lepe?
ali necu skupe
nemam para
bila sam u ovim ovde ouletovima na nbg
sve nesto 6, 7 iljada
missim za skakutanje
 
oces one federične?
odes i trazis patike za fitnes
i predloze ti neke
od 15iljada
hehe meni za flamenko
ne trebaju take
e
ja inace ne koristim i nemam telefon
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top