MEDJU MNOGIM ZAISTA PREDIVNIM TUMACENJIMA
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: MEDJU MNOGIM ZAISTA PREDIVNIM TUMACENJIMA

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MEDJU MNOGIM ZAISTA PREDIVNIM TUMACENJIMA

[FONT="Palatino Linotype"]RAZUM TREBA DA BUDE ZAUZET OZBILJNIM DELIMA SHVATANJA STVARNOSTI. STO SMO VISE PITANJA RESILI, TO JE SIRI KRUG NASEG ZNANJA. MISAO DO KOJE SMO DOSLI POHRANJUJE SE U DUSEVNI ARHIV – PAMCENJE, ODAKLE SE PO POTREBI UZIMA KAO POMOC U RESAVANJU DRUGIH PITANJA, ILI KAO SREDSTVO ZA SLAGANJE DRUGIH MISLI. UKUPNOST SVIH SVATANJA KOJA TAKO NASTANU PREDSTAVLJA NACIN NASEG RAZMISLJANJA.[/FONT]

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Wink RAZGOVARAJMO O SKRIVENIM ČUDESIMA OVOG VELIKOG GRADA

[FONT="Palatino Linotype"]:wink: UOSTALOM, AKO I NE POZNAJEMO PRIRODU TVOREVINE, IPAK SVE ONO ONO ŠTO U POTPUNOSTI POTPADA POD NAŠA ČULA :shockREOBILJEM SVOJE KRASOTE ZASLEPLJUJE NAŠ UM, ALI DIVLJENJE PRED VELIČANSTVENIM STVARIMA NIJE UMANJENO KAD SE PRONAĐE NAČIN NA KOJI SE NEKO OD ČUDA ZBIVA.
    ALI I MOJA BESEDA PREPUŠTA SUD VAŠIM OČIMA, JER NEMAM DA KAŽEM NIŠTA O ČEMU VEĆ NE SVEDOČE VAŠA ČULA. NAIME, VIDIMO NEBO KOJE STOJI KAO ŠATOR; ZEMLJU, KOJA STOJI U PROSTORU , A PO PRIRODI JE TEŠKA; VAZDUH KOJI SE RAZLIVA, KOJI JE PO PRIRODI MEK I VLAŽAN, I KOJI SVEMU ŠTO GA UDIŠE DAJE SVOJU TRAJNU HRANU; A ZBOG SVOJE TANANOSTI UZMIČE I RAZDVAJA SE PRED ONIM STVARIMA KOJA SE KREĆU, TAKO DA NE PREDSTAVLJA PREPREKU ZA KRETANJE KROZ NJEGA; VIDIMO PRIRODU VODE, BILO ONE KOJA NAS HRANI, BILO ONE KOJA NAM JE DATA ZBOG DRUGIH POTREBA, I VIDIMO NJENO SKLADNO SABIRANJE NA ODREĐENA MESTA.
    U BOGATIM RIZNICAMA TVOREVINE NEMOGUĆE JE, SA JEDNE STRANE, PRONAĆI NEŠTO ŠTO JE DRAGOCENIJE OD DRUGOGA, A SA DRUGE STRANE, PREVELIKA JE ŠTETA BILO ŠTA IZOSTAVITI. O ČEMU DA GOVORIM ? ŠTA DA IZOSTAVIM ?

OVDE ME UMOR I POODMAKLO VEČE PRIMORAVAJU DA SVOJU BESEDU PRIVEDEM KRAJU.

PRONAĐITE NEKE LEPE TEKSTOVE I ZAPIŠITE IH !!!

ŽELIM VAM ŽIVOT ISPUNJEN PRELEPIM OSEĆANJIMA RADOSTI, LJUBAVI, NADE, VERE I SVAKO DOBRO U ŽIVOTU !!!
    [/FONT]

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Wink SKRIVENA ČUDESA OVOG VELIKOG GRADA

[FONT="Palatino Linotype"]OVDE ĆU I JA PUSTITI SVOJU BESEDU DA POČINE, I ZADOVOLJIĆU SE ONIM ŠTO JE DOSAD REČENO. ZA SADA SAM GOVORILA SAMO TOLIKO KOLIKO JE DOVOLJNO DA VAS POZOVEM DA PIŠETE I ISTRAŽUJETE U SVIM PRAVCIMA.
    POZDRAV !!!
    [/FONT]

Slične teme

1. Jedno zaista, zaista, zaista, muško pitanje...
    Autor Dlakava_Strvina u forumu Muškarci
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 02.06.2013., 13:07
  2. ...rawnoprwanost medju polowima...hmm...?
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 27.01.2008., 19:46
  3. Svadje medju moderatorima
    Autor Mangup u forumu Arhiva
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.04.2007., 16:22
  4. Sex medju Forumasima
    Autor blue_eyes_bg u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 05.02.2007., 09:14
  5. Nije mi zaista jasno ali zaista