CIA širi antrax po svetu

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Najpoznatiji slučajevi namernog širenja antraxa od strane cia su :
-1979 svrdlovsk
-1981 afrika
-1991 afrika
-2001 afrika

Postoje indicije da je u iraku bila jedna situacija širenja antraxa, ali nije potvrdjeno.

Kod ostalih slučajeva su uglavnom bili severno američki i južno američki oblici antraxa, često korišćenih od strane vojnih snaga kao biološko oružje.

Mislim da je 1989 potpisana zabrana upotreba bioloških oružja , ali očigledno nema veze....
 
Ti Ameri su nevidjeni skotovi...
99% bolesti koje postoje trenutno po svetu su protekle iz njihovih laboratorija...
Oni... normalno... prodaju lekove i zgrcu lovu...
Sustina je u parama... nema tu ljubavi, saveznistva, teritorijama...
Novac.........
 
Amerika... Al' dobro... oni imaju Fox Moldera da ih spasava... :D

250px-Xfiles-FoxMulder-small.jpg
 
Najpoznatiji slučajevi namernog širenja antraxa od strane cia su :
-1979 svrdlovsk
-1981 afrika
-1991 afrika
-2001 afrika

Postoje indicije da je u iraku bila jedna situacija širenja antraxa, ali nije potvrdjeno.

Kod ostalih slučajeva su uglavnom bili severno američki i južno američki oblici antraxa, često korišćenih od strane vojnih snaga kao biološko oružje.

Mislim da je 1989 potpisana zabrana upotreba bioloških oružja , ali očigledno nema veze....

Pa bila je potpisana i rezolucija o zabrani kasetnih bombi kao nehumani vid ratovanja, pa 99 iznabacaše sve što su imali po njihovim magacinima da ih se otarase! I? Nikom ništa, još su naši idioti povukle tužbu protiv nato za genocid i agresiju!
 
Najpoznatiji slučajevi namernog širenja antraxa od strane cia su :
-1979 svrdlovsk
-1981 afrika
-1991 afrika
-2001 afrika

Postoje indicije da je u iraku bila jedna situacija širenja antraxa, ali nije potvrdjeno.

Kod ostalih slučajeva su uglavnom bili severno američki i južno američki oblici antraxa, često korišćenih od strane vojnih snaga kao biološko oružje.

Mislim da je 1989 potpisana zabrana upotreba bioloških oružja , ali očigledno nema veze....

Eh, da je samo antrax u pitanju.;)
Mom ocu je pričao jedan visoki službenik vlade da se čak i moda diktira prema propisima koje diktiraju moćnici , a sve u cilju zarade novca. Antrax u cilju smanjenja broja ljudi ili ispitivanja na njima.
Pre dve godine, naš tim neurologa je bio drugi u lečenju Miastenia-e gravis u Evropi. Postavia sam pitanje: kako? Zna se da smo siromašna zemlja i da je kod nas nemoguće baviti se naukom. Jedan od članova te neurološke grupe mi je odgovorio da je naš narod ekstremno zdravstveno neodgovoran i da dolaze u krajnjim stadijumima bolesti. Onda je , sav egzaltiran, dodao: ''Kad mi dodje takav pacijent, ja smem na njemu da isprobam koji hoću lek, koji hoću metod, koju hoću dozu...ej, bre, imam ogled ''in vivo''! '' Dakle, stvar je jasna, nabolje se ispituje uzivo...eh, pa šta je drugo radio Mengele?!
Šire oni svašta, to samo slepima nije jasno.
 
Ti Ameri su nevidjeni skotovi...
99% bolesti koje postoje trenutno po svetu su protekle iz njihovih laboratorija...
Oni... normalno... prodaju lekove i zgrcu lovu...
Sustina je u parama... nema tu ljubavi, saveznistva, teritorijama...
Novac.........

Pa iz necijih jesu.SIDA,Ebola....iz USA , pcele ubice iz brazilskih laboratorija,krompirova zlatica iz americkih......
 

Back
Top