komentar... please:)

maligaleb

Zainteresovan član
Poruka
402
sta mislite o ovoj sceni?:)
 

Prilozi

  • Picture2.jpg
    Picture2.jpg
    28,3 KB · Pregleda: 86
nista slicno... decko je SRBENDA u njihovim redovima... bio je najbolji u Vojnoj gimnaziji pa su ga poslali na grcku Vazduhoplovnu vojnu akademiju... i tamo je sada najbolji... i to sa pola gasa...

IMAMO CIME DA SE PONOSIMO.... I UVEK SMO IMALI!

Pored njega... tamo je i jedna nasa devojka... iz Republike Srpske... To je vec dvoje pitomaca gastarbajtera... Malo li je na ovu skupocu 8-)
 
nista slicno... decko je SRBENDA u njihovim redovima... bio je najbolji u Vojnoj gimnaziji pa su ga poslali na grcku Vazduhoplovnu vojnu akademiju... i tamo je sada najbolji... i to sa pola gasa...

IMAMO CIME DA SE PONOSIMO.... I UVEK SMO IMALI!

Pored njega... tamo je i jedna nasa devojka... iz Republike Srpske... To je vec dvoje pitomaca gastarbajtera... Malo li je na ovu skupocu 8-)


Da, sigurno...svi Grci su budale, morao je neko "odavde" da ode da bude medju njima najbolji...
 
Ne razumem cemu ti zluradi komentari... Zasto nas covek ne bi mogao da bude najbolji tamo... I ako je tako... da li to znaci da su ostali budale...?!

Tex707... Uz najbolju nameru ne mogu da shvatim toliku kolicinu ironije i negativne energije... ali ok... ovo je slobodna zemlja...
 
...slobodna zemlja...primetio sam pre negde njegove komentare...ironicno covece...decko je otisao kao najbolji od 230 djaka...iz shkole u koju dolaze najbolji...i zasto ne bi mogao biti najbolji?...zasto?...manje cinizma u zivotu:)
 
nista slicno... decko je SRBENDA u njihovim redovima... bio je najbolji u Vojnoj gimnaziji pa su ga poslali na grcku Vazduhoplovnu vojnu akademiju... i tamo je sada najbolji... i to sa pola gasa...

IMAMO CIME DA SE PONOSIMO.... I UVEK SMO IMALI!

Pored njega... tamo je i jedna nasa devojka... iz Republike Srpske... To je vec dvoje pitomaca gastarbajtera... Malo li je na ovu skupocu
Свака част
 
Ne razumem cemu ti zluradi komentari... Zasto nas covek ne bi mogao da bude najbolji tamo...

naravno da moze da bude najbolji, ali kod nas vlada opste misljenje da se mi razumemo u sve i da smo uvek u inostranstvu najbolji u svemu i da otprilike svet ne bi funkcionisao da nije nas...

inace, pravilan srpski pozdrav i otpozdrav je skupljenih prstiju, a ne rasirenih.
 
naravno da moze da bude najbolji, ali kod nas vlada opste misljenje da se mi razumemo u sve i da smo uvek u inostranstvu najbolji u svemu i da otprilike svet ne bi funkcionisao da nije nas...

inace, pravilan srpski pozdrav i otpozdrav je skupljenih prstiju, a ne rasirenih.

Slazem se u potpunosti... Muka mi je od onih prica kako je tamo sve lose, a mi kad odemo tamo prosto ih prosvetlimo... Ne kazem da se od nas nema sta nauciti, ali u medijim ase pominju samo pozitivni primeri... A niko ne kaze broj koliki je broj neuspelih pokusaja... a on nije mali...

Vise puta sam ovde rekao... da mi neki stranac pljuje moj narod i zemlju... bio bi kraj svake price... ali medju nama price treba da postoji... Znam ja nas!

A sto se klinca tice... mali je stvarno najbolji tamo... licno sam se uverio... i slikao ga... O njemu pricaju njegove kolege, a ne on... Nisam hteo da izazivam neraspolozenje i revolt medju forumasima... samo sam hteo da se zna... A da je srece nasa drzava bi to i stimulisala na neki nacin... U svakom slucaju treba da se zna...

Inace... mali je tehnicar... buduci inzenjer...

A sto se tice tri prsta... SVAKA CAST... ovo je postao edukativni forum... tako i treba...

Pozdrav!
 
Ne razumem cemu ti zluradi komentari... Zasto nas covek ne bi mogao da bude najbolji tamo... I ako je tako... da li to znaci da su ostali budale...?!

Tex707... Uz najbolju nameru ne mogu da shvatim toliku kolicinu ironije i negativne energije... ali ok... ovo je slobodna zemlja...


Napisao si da je "najbolji sa pola gasa" ili tako nesto...pretpostavljam da ima tamo dosta kadeta Grka koji se trude "sa punim gasom" i opet, navodno, postizu manje uspeha od pomenute osobe sa fotografije...time si ti sam pokusao da ih napravis budalama. Mozda bi trebalo jos jednom da razmislis ciji su komentari zluradi.
 

Back
Top