BABA VIŠNJA PITUJE ŠEFA BIJU

Kuj je gde video Ratka?

  • Ima ga mlogo na TV B92

  • Ima ga mlogo na RTS

  • Eve ga ovde

  • Ene ga onde


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baba Višnja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Eve čitam jutros u jedne novine, da ponovo radi ona šou program 9191 i ponovo kviz za narod. Kuj pogodi gde je Ratko ima dobije milijon evra. Baba zamalo da se prijavi na kviz jerbo imam neke popravke po krov i ambar pa bi mi dobro došlo baš toliko.
Obrćem ceo dan telefon ali zauzeto. Pa se bojim da ne pogodi neki na kviz pre mene i uzne pare.

Medjutim baba Višnja pituje šefa od biju zašto se kod naš kviz dava samo milijon a u ona američki kviz pet miliona? Kuj se to ugradjuje i jel nagrada sa ili sa bez PDV?

A ja ću da vrtim i dalje jerbo sam Ratka nekoliko puta videla na B92 pa sam ga videla na RTS
 
babo...vala mudro zboris...ki svaki stariji covek...za vama jedino nevalja ici uzbrdo...sve ostalo vas treba slusati
sad je i ja setik.....ameri davaju za ratka i rasu 5 miliona jbt...a srbi samo milion.....ili to srbi misle....dobiju informaciju,isporuce ratka amerima,uzmu 5 milona...a nalazacu daju milion...ili..se ugrade...ili uzmu procenat....ej babo,sta ti je navika u srbina...nemoz posteno da posluje i isplati...pa to ti je....
oni se zaboravili,misle to su im putevi.....pa mogu malo zakinu ovdena,malo ondena i eto....tako mislu i sa ratka....da mu zakinu....ali nece to da moze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top