UPOMOC - code za sliku i kratak tekst

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al' ste strogi ovde! :-P

Javio mi se codemaker :-), nadam se da ce mi pomoci, al' da iznesem problem i ovde:

Treba da napravim code za sliku i kratak tekst. Druga stvar je da taj kod treba da ostavim na sajtu, ali tako da se ne pretvori u sliku, nego da ostane code za kopiranje.
 
Uspela sam sama da napravim code za sliku i tekst, al' ne znam kako da ga ostavim na sajt, a da se ne pretvori u sliku. :-?

Neki lik napisao ovo: use & g t ; but without spaces between the characters for the greater than symbol and & l t ; for the less than symbol

Gde da stavim ovo, nista ne razumem. :-?
 
Cestitam i to ne na obavljenom poslu (dobro, ajde i to :mrgreen:) nego na snalazljivosti!!!

Ima li sta lepse nego kad dami u nevolji pomogne neki muskarac?
image001-2.gif


Cak i to sto je Amer mu se da istolerisati-makar malo! :-P
 
Slika vredi hiljadu reci, a ja cu reci samo dve :mrgreen: : Ko prvi devojci, njegova devojka!

Posto sam isfrustriran jer me je mrski amer prestigao i oduzeo poljubac zahvalnosti, sa'cu da cepidlacim:
Ovo nije 2 nego 5 reci! :evil::evil::evil:
1-Ko
2-prvi
3-devojci,
4-njegova
5-devojka!
:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Osim toga, treba preci na akciju, ne mogu da spavam da jedem (obratiti paznju na "d" slovo, nije "B"), da radim - nista bre od kad me amer javno ponizio!
DakleM:
dvoboj-1.jpg
 
Slazem se za off topic.
Moderatori, nemojte da se ljutite :oops:.
Ionako je tema i pitanje reseno: Divlja je dosla, zakomplikovala situaciju maksimalno, navukla coda, Amera i mene na tanak led, a kad je dobila sta je htela, zapalila u nepoznatom pravcu- pravo zensko! :-D

Jos jednom, ne zamerite na off-u! :-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top