AURA lakovi za nokte

Jeste, taj 3 in 1. Bas da vidimo kome ce duze da traje;-)
Ja za frenč koristim Aurin 161 i 155 (ovaj mi je omiljen, al može i neki drugi ako više volite da vam frenč vuče na roze). I prezadovoljna sam. One setove što su baš namenjeni za frenč ne kupujem. Ovako mi i duže traje (vеća bočica) i mogu da biram boju koju hoću. :D

bug.gif
 
e, za frenč sam majstor ;) kupiti onaj set za manikir i belim lakom što precizniije izvući tu liniju uz rub. kad se sasvim osuši, uzeti štapić za uši, umočiti ga u aceton i njime pažljivo popraviti tu liniju. zatim namazati dalje onim lakovima za sjaj. zaista, stvarno je lako sa tim štapićem, samo nek se linija osuši prvo, da se ne bi razmuljalo sve.
 
Kad sam radila prvi put trajalo je ravno 2 i po sata:-( Radim bez trakica ali uvek mozes da probas sa selotejpom. I ja sam se izvestila, i to vec posle 2-3 puta. Vidis, to za aceton i stapic za usi nije losa ideja, a ja sam kad god pogresno nanesem skidala sa vatom tako da sam prvi put bukvalno bacila pola belog laka:-)
 
I jos nesto, kad vec pricamo o lakovima. Zna li neko od vas gde u Bg. moze da se nadje OPY lak za nokte? Mislim da su americki i zaista fenomenalni, jer sam jednom imala manikir sa njima i zaista izgleda fenomenalno! najvise me nervira, kad odem kod manikirke, a ona uzme Aurin lak i kao to je to! Ok, ali kad se ja sama igram!
 
A jel radite french sa onim trakicama ili bez njih? Ja jednom probala sama, umazala sam se ko petogodisnjakinja... A crveni lak godinama mazem bez flekice...
kakve bre trakice... JEDNOM I NIKAD VISE! kupila sam bila neki bas kvalitetan lak (tj. trebalo je da bue kvalitetan ali bas i nije bio) i dobila te trakice. mislila sam da ce ispasti super super, ali toliko smara to nanosenje trakica, i odlepljivanje, a da ne pominjem sto crta ne ispadne ravna nego sve bude umrljano...
tako da mi sad sestra lakira i prilicno sam zadovoljna ;)
btw jos jedan savet. NEMOJTE da vam rade french u merkatoru. taj lak koji koriste je neki najbudjaviji - rekli su mi da mora da se susi pola sata, sto sam i izdrzala, a onda mi se ogulio nakon nekih sat vremena samo kad sam malo dodirnula zid! ovi lakovi koje koristim kuci su kvalitetniji, a jeftini.
 

Back
Top