Jedan NA Jedan

...велика напетост влада на овом форуму..

Brano, dijagnoza ti je savrsena, a i posledice su vidljive.... nemam zelju da bilo sta komentarisem, ili to radim samo kada bas ne mogu vise da izdrzim....
Napetos je velika, i ko god je ovde radi druzenja i "zezanja" sve redje cak i fotke postavlja...
Pogledajte ko je sve bio na forumu 5-6 meseci unazad a koliko je ljudi jos uvek tu,
 
pa ljudi shta vam je ... naravno da sam nauchio dosta na ovom forumu... i zahvalan sam svima na tome !!! to sam pa put i napisao xia !!! i sada se josh uchim ne kazhem da sam ja fotograf .. ja sam amater koji zheli da nauchi ... to sam rekao za ovu temu da fotka ne treba da bude savrshena ... ovde je fazon biti snalazhljiv... ne zhelim da se svadjam sa vama .. ni da se raspravljam... napetost je velika jeste , ne znam ni sam shto .. treba svi da se opustimo i da se zezamo ... a moderator ne da nam je potreban nego plachemo za njim ... xia fibi ajde bre da se prijavite ... malo da pravite reda ovde ... ne znam shta josh da kazhem ... shto se tiche ove igre bruno i ja smo je osmislili da se malo zezamo .. takmichimo otkrijemo nove fore i shta ja znam ... eto roman sam vam napi'o :D Always Look On The Bright Side Of Life :):):)
 
Ma ok Dule, niko ne želi da se svađa. :D

A da nam treba aktivan moderator, treba nam.

bug.gif
 
Ja takodje ne vidim nikakvu napetost i potrebu za bilo kakvom svadjom, problem je kada neko impulsivno reaguje na odredjni komentar a nema nikakve potrebe za takvom vrstom komunikacije ako je isti upucen u granicama kulturnog ponasanja i ophodjenja.

Ni u kom slucaju nisam imao nameru da miniram temu ili da pokrecem svajdu vec sam izneo svoje vidjenje ove ideje, i nemojte da vas to omete u nameri da izgurate celu pricu do kraja, probajte, igrajte se ako je to cilj, nemam licno nista protiv.
 
pa ajde xi shta chekash onda ? prijavljus se za moderatora i ti i fibi ... IGRA CE VECHERAS DA POCHNE !!!
Pa fibi se već prijavila, a ja trenutno stvarno ne mogu jer imam užasno mnogo obaveza pa ne bih da vas razočaram ako dobijem moderatorstvo a ne budem mogla da budem prisutna. No, čim svoje obaveze svedem na minimum, prijaviću se. :D

bug.gif
 
vako..
ako neko ne odgovori na sliku u roku od 15 min, gubi taj mini duel i idemo dalje..
on za tu sliku nema pravo na poene.. znaci nula...
ako zna da nema, moze i da kaze da odustaje, i nastavljamo..
kasnije bi bilo dobro da ljudi koji nemaju brz net, to naglase, mislim da je fer da imaju koji minut vise...

izmedju parova slika postovacemo po jedan post da razdvojimo blokove od po 2 slike...
bilo bi dobro da se ne postuje dok mi to ne zavrsimo....

hvala svima..
 
Izvin`te dobri ljudi ali meni i dalje nije jasna tema koju ste postavili, D vs. B, ..........ko ce u roku od 15 minuta da odgovori na fotku, sta je poenta price, broj fotki u jedinici vremena?
 
vako ljudi...
sutra u toku dana cemo da vidimo sta treba sve da se ispravi...
ako neko ima predlog , bilo bi sigurno od koristi....
malo je i glasanje komplikovano...
imali smo i problema malo sa postovima, ali sutra cu to detaljnije sve da opisem..


pozdrav svima....
 
da sumiramo ono od juce...
Dule je pobedio...

znaci problem je sa vremenom, i tu mora da se uvede red...

znaci duel mora da pocne u 00 min..
bilo to 20, 21, 22..... kada ljudima najvise odgovara...
prva slika se stravlja tacno u 00.. 15 min je vreme u kome treb da se odgovori..
znaci u 15 pocinje da tece vreme da se izazove, tu neka bude 10 min. ..
znaci u 25 mora da krene drugi krug... 40 da se zavrsi... i td....
moglo bi da se tolerise zadavanje, ali odgovaranje bolje da ostane ovako, znaci striktno 15 min...
to je iz razloga da se ne bi stalno refreshovala stranica, i da se ne desi da neko postavi, a protivnik to ne vidi.... samim neprekidnim pracenjem da li je protivnik postavio ili ne, gubi se mnogo vremena, i za to vreme bi moglo da se radi na nekim drugim stvarima..

za 15 minuta ima vremena da se slika, obradi slika i digne, ili da se izceprka slika, i obradi malo...
probajte videcete...
a bilo bi zanimljivo i da se neko nekada preda..
bice megdana, nije problem...

moje misljenje je da ova tema pozitivno utice na razmisljanje i krativnost, jer u datom trenutku treba shvatiti sta je protivnik hteo da kaze i sa svojom slikom mu odgovoriti...
ne mora uvek to da odgovara perfektno....
zato sam ja duletu na nocnu sliku odgovorio sa WAS, onako is sale......
drugo ljudi koji gledaju, mozda ce sutra ako vide da je npr. Fibi nesto zadala, slikati
sto do sada nisu ni primecivali..
(naravno to je slucaj i sa drugim temama...)
podstice ljude da slikaju vise stvari, ne samo nesto pojedinacno, kao sto sam ja jedno vreme slikao samo ulicu, tako nesto zasiti vremenom...

najbitnije da se malo igramo...
kako tece vreme za odgovor,, malo hvata frka, ali nije nista strasno..
jedan megdan ne znaci da je neko bolji fotograf, mocice svako da izazove, trazi revans..

sto se tice glasanja, Bakky ja najprostije to odradio, i mislim da je tako najmanje vremena potrebno..
nema potreba za mucenjem..
Brana pak, to radi na nivo..


sada mi ne pada nesto konkretno na pamet vise...
 
extraaaa :D ja sam reshio da izazovem xiu ... XI AKO SE NE PLASHISH ... samo ugovori termin .. buahahahaha :D
Dulle, ja sam za, al sam trenutno u užasnoj gužvi. Predajem projekat i kao što vidiš samo po neki put svratim da virnem. Iskreno se nadam da ću sve završti do sledećeg petka, tako da može za vikend (vikendom nisam na dial-upu) ako sve pozavršavam dotle. (Šta da ti kažem, evo još uvek radim a subota je veče :( ).

bug.gif
 
E da, imam i jedno pitanje. Šta je sa pravilom ako neko nema adekvatnu sliku za postavljanje? Ja nemem makro mod na aparatu. A zumiranje bez stativa je katastrofa sa mojim drmajućim rukama. I sad npr. Dulle me izazove nekim njegovim paukom a ja nemam ništa tog tipa???

bug.gif
 
Onda valjda, na scenu stupaju "umjetničke slobode" i pogled na svet....

E da, imam i jedno pitanje. Šta je sa pravilom ako neko nema adekvatnu sliku za postavljanje? Ja nemem makro mod na aparatu. A zumiranje bez stativa je katastrofa sa mojim drmajućim rukama. I sad npr. Dulle me izazove nekim njegovim paukom a ja nemam ništa tog tipa???

bug.gif
 
ma relax ... to shto kazhe miki he he he he .... ako ja postavim macro ne morash ti isto makro ... mozhesh slobodno nekog insekta .. znachi neshto slichno u tom fazonu .. a ja nisam lud da postavljam one macro slike .. . nego neke normalne .. ok ja sam za mozhe sledeci vikend.
 

Back
Top