Obaveštenje o Radovima u Telekomu

snejks

Elita
Poruka
17.871
Ova poruka je osvanula među mojim mailovima od strane provajdera , nažalost telekom ovo nije nigde objavio a i ja sam je primetio sa solidnim zakašnjenjem pošto obično taj mail ni ne koristim.

Poštovani korisnici,
Obaveštavamo Vas da su zbog planiranih radova na redovnom održavanju mreže Telekoma Srbije, mogući povremeni prekidi telekomunikacionog saobraćaja u periodima prema navedenom spisku:

Beograd, Požarevac, Šabac, Kragujevac, Čačak, Kruševac, Novi Sad, Sombor, Kikinda, Zrenjanin, Niš, Leskovac
Datum najavljenih radova: 11.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 12.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 13.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 14.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 15.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h

Vršac, Vrbas, Kula
Datum najavljenih radova: 18.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 19.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h

Trstenik, Vrnjačka Banja, Novi Pazar, Kraljevo, Užice
Datum najavljenih radova: 18.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
Datum najavljenih radova: 19.09.2007.
Predviđeno vreme početka radova: 00.00 h Predviđeno vreme završetka radova: 06.00 h
 
Za razliku od vas ja ovo tumacim drugacije..
Nemojte se smijati, ali

da sutra ne bude ispravnih i normalnih veza ka internetu svi a i vjerujem vecina vas, ukljucujem i samog sebe, bih grmio na sve redom zasto ovo ne radi i sta se desava, pozivao tehnicku pomoc i kojesta zvrcao da saznam sta se desava..

Ovako, kad obavjestenje dobijes na vrijeme, onda bas covjek bude spreman i pripremljen za neke prekide koji slijede..

Poenta je da li je obavjestenje stiglo na vrijeme ili nije i da li ce ovakva ili slican obavjestenja biti na vrijeme upucena..

Pozzz..zzzzz
 
Poenta cele priče je da Telekom skoro nigde ne objavljuje , pa čak ni na njihovom zvaničnom sajtu , kada se radi i koliko se radi na njihovim mrežama. Pošto je ovo mail koji imam inače od samog internet provajdera koji stvarno nizašta ne koristim a i skoro nikada , obaveštenje kao takvo mi je promaklo.
E sada pitanje je koliko ostali korisnici dobijaju ovakve mailove ili mailove slične sadržine od svojih provajdera , zatim koliko ih čitate , a na kraju mislim da bi trebala postojati tema na krstarici na kojoj bi korisnici koji dobijaju ovakve mailove ili sami provajderi trebalo da ostavljaju ovakva obaveštenja !
U svakom slučaju život na net-u bi nam bio mnogo lakši i organizovaniji.

Primer za mene je moj današnji internet , da iako niko nije najavio nikakave radove ili probleme na mreži moj 512K wireless čas radi kao 512 čas je sporiji od Dial-upa , zvao sam i provajdera i on mi je odgovorio da je ceo dan takav saobraćaj preko Telekomovih linkova u našem regionu. Sumnjajući u to objašnjenje probao sam download sa njegovog FTP-a koji je naravno "leteo".

PS: Inače je mail koji sam citirao poslat 11.10.2007. od strane provajdera tako da pretpostavljam da su samo datumi loše napisani na mail-u pa tako možete slobodno da se spremite za radove na telekomovim linijama 18 , i 19 ovoga meseca :D
 
Obaveštenje iz Telekoma:
Zbog planiranih radova na redovnom održavanju mreže doći će do prekida telekomunikacionog saobraćaja u Kikindi.
Datum najavljenih radova 02.11.2007. od 17:00h do 20:00h
U navedenom periodu doći će do povremenih prekida i otežanog rada Internet saobraćajai L2 VPN servisa.


PS možda će nekome ovo ipak nešto da znači :D
 

Back
Top