Razmena utakmica

Muad'Dib

Elita
Poruka
22.462
Ajde da konačno uradimo nešto pametno na ovom forumu. Postoji mnogo legendarnih utakmica, NBA, Evropskih, sa EP,SP i Olimpijada koje vredi imati na računaru, kao i dokumentaraca o igračima/timovima koji su obeležili istoriju "magične igre pod obručima".

Lično sam ponosni vlasnik zavidne kolekcije probranih (uglavnom NBA) bisera i voljan sam da istu podelim sa drugarima sa neta, pa čak i da ne dobijem ništa zauzvrat. Znam da na ovom forumu ima klinaca koji vole košarku ali ne mogu/znaju da dodju do ovih stvari, oni su mi i najbitniji. Namnožilo se u poslednje vreme besmislenih tema tipa "ko bolje kuca, šutira, skače, repuje" i slično, što pokazuje da se smisao i lepota košarke polako gubi. Najbolji lek za ovu bolest je videti pravu košarku na delu.

Ideja je da se međusobno šalju diskovi poštom, što je najpraktičnije i nije skupo. Kako ćemo to raditi, a da ne dodje do zloupotreba (narušavanja privatnosti i sl) predmet je dogovora. Takođe bi bilo loše da neko "pojede" diskove koji mu se pošalju tj ne prosledi ih. Prvenstveno iz tog razloga jednoj osobi neću slati više od dva diska istovremeno (dok ih ne prosledi), a uzeću u obzir samo već prijavljene članove (pre 15.10.2007)


Šaljite predloge, po mogućstvu svoj spisak utakmica pa će svima biti dobro.

Moj spisak:Pogledajte prilog Spisak - kosarka (dopunjen).doc
 
Dobra ti je ideja... potrudicu se da ovih dana i ja postavim svoj spisak, moram prvo da popisem, posto diskove jos nisam popisao... i jos kad bih nasao nekog da mi povoljno prebaci kasete na cd/dvd, bila bi havarija...
 
Ej,Muad'dib,da li mozes da nabavis Hoop Dreams?Pretpostavljam da znas sta je to...A ako ne znas,to je onaj dokumentarac o ona dva klinca koja su se odrekla svega i svacega da bi igrali kosarku,da na kraju ne bi ni napravili karijere,iako su obojica igrali na dobrim koledzima...
 
Iz razloga (ne)vapitanja, velikog broja forumasa, pogotovo mladje populacije kojoj je i bilo namenjeno ovo slanje video i ostalog kosarkakog materijala, ipak sam odlucio da povucem svoju kandidaturu i ne delim materijal sa onima koji to ne zasluzuju.
Pozdrav svima, Muad'Dib, zelim uspesno sprovodjenje akcije u delo.
 
ideja je sjajna, narocito zato sto se takvi klasici tesko nalaze i uglavnom kostaju.. problem je to sto ce ovde samo 1-2-3 coveka imati nesto za razmenu, i sve zavisi u potpunosti od njihove dobre volje.. ja sam jos jedan od ovih parazita koji nema nista od takvih legendarnih utakmica a zelim da se ukljucim u ceo projekat.. :-D
 
Postoji još jedna opcija za one sa brzom internet vezom kojima se ne čeka, mogu i da pošaljem "pozivnice" za sport-scene.net i sportbit.org pa da skidaju po svom ukusu. Tokom ove nedelje kompletiram kolekciju i prerezaću sve utakmice na nove diskove, nakon toga počinjem sa slanjem.

Ako neko ima utakmice naše reprezentacije iz 1995-96 ili 2001-02 (naravno dobrog kvaliteta) taj ima prioritet tj dobija prvi set
 
Rado bih se ukljcio u razmenu,imam oko 30gb kosarke.Od 2002 imam YU-USA i YU-ARG od 1995 imam finale takodje imam finale 1992 hrvatska-usa i yugoslavia usa ma imam dosta toga sto novijeg sto onako starijeg i legendarnog iz nba.Imam i ovu Pedjinu utaktmicu sa 36 poena i 10 trojki.
 

Back
Top