Hardver vezan za Crysis

1972

Aktivan član
Poruka
1.037
EA i Crytek su najzad odgovorili na pitanje hardverske zahtevnosti vezane za Crysis. Evo šta čike iz EA i Cryteka misle po tom pitanju.

Featuring some of the most jaw dropping visuals in a game on any platform, Crysis will not only be pushing the boundaries of all of the latest technologies like DX10, Nvidia's GeForce 8800 series GPUs and Intel's Core 2 CPUs, but will also be playable on gaming rigs up to 2-3 years old from the game's November 16, 2007 ship date. Here are the minimum and recommended system requirements from Crytek and EA:




Minimum System Requirements
OS – Windows XP or Windows Vista
Processor – 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)
Memory – 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Video Card –256 MB**
Hard Drive – 12GB
Sound Card – DirectX 9.0c compatible

* Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

** Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

Recommended System Requirements
OS – Windows XP / Vista
Processor – Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
Memory – 2.0 GB RAM
GPU – NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar
 
Gle cuda pa ispade da cu i ja moci igrati,samo ako graficka ne zabaguje.

Nemoj da se zanosish poshta ta tvoja X1550 nije podrzana.... To je prepakovani X550 a to je o5 doradjeni Radeon 9550 tako da..... :lol:

A jeste vi videli kako Crysis izgleda na low podeshavanjima ?? Ruzniji je od FarCry-a na medium.....

@ zeljkov020
Moracesh da iskljuchish poshto ni 8800 GTS ne moze normalno da ga pogura sa upaljenim AA.... Demo sa upaljenim AA na 8800 GTS / C2D @ 3.0 GHz / 2 GB rama radi nekih 20-25 FPS na otvorenom....
 
Nemoj da se zanosish poshta ta tvoja X1550 nije podrzana.... To je prepakovani X550 a to je o5 doradjeni Radeon 9550 tako da..... :lol:

A jeste vi videli kako Crysis izgleda na low podeshavanjima ?? Ruzniji je od FarCry-a na medium.....

@ zeljkov020
Moracesh da iskljuchish poshto ni 8800 GTS ne moze normalno da ga pogura sa upaljenim AA.... Demo sa upaljenim AA na 8800 GTS / C2D @ 3.0 GHz / 2 GB rama radi nekih 20-25 FPS na otvorenom....
:cry:
I nije mi bas tako zao jer ni 8800 ne moze (sa AA) :-D
 
a ko je pre 3 godine imao grafu od 256 mb ram-a, procesor od 3 ghz, i giga ipo rama? jel oni znaju sta su 3 godine? ja sam pre manje od 2 godine pukao skoro 600e za komp i opet nije imao sve ovde navedeno... a mogao sam i 1000e da puknem- opet ne bi vredelo zbog grafe... ali ok- ni ovako ne bih igrao igru ako ne mogu da je guram na medium high.. nigde nece pobeci, tako da... za godinu-dve.... :)
 
a ko je pre 3 godine imao grafu od 256 mb ram-a, procesor od 3 ghz, i giga ipo rama? jel oni znaju sta su 3 godine? ja sam pre manje od 2 godine pukao skoro 600e za komp i opet nije imao sve ovde navedeno... a mogao sam i 1000e da puknem- opet ne bi vredelo zbog grafe... ali ok- ni ovako ne bih igrao igru ako ne mogu da je guram na medium high.. nigde nece pobeci, tako da... za godinu-dve.... :)

Ja sam pre tri (3) godine puko tešku lovu za nadogradnju kompa,Pazi ovo:Pentum4 3,40GHz; 2x1GB Ram; 6800GT,koja je koštala 460e.
A vidi sad,upropasti nas ovaj Bili.
 
Nemojte da se palite.
Taj minimum ce izgledati kao Duke Nukem 3D :lol:

Necete osetiti ni C od Crysis ali ce biti bitno da kazete igrao sam ga.
Vucice se, seckace pri vecim okrsajima, 90% efekata se nece videti, ima ce "coskaste" krajeve ali nema veze IGRAM CRYSIS

Budalastina.

Sve ispod max detalja i 1600 rezolucije je kvarenje igre.

Jedva cekam kad se igra pojavi da se neki "profi" igrac javi sa komentarom. Grafika i nije neke, igrao sam bolje.
 
Nemojte da se palite.
Taj minimum ce izgledati kao Duke Nukem 3D :lol:

Necete osetiti ni C od Crysis ali ce biti bitno da kazete igrao sam ga.
Vucice se, seckace pri vecim okrsajima, 90% efekata se nece videti, ima ce "coskaste" krajeve ali nema veze IGRAM CRYSIS

Budalastina.

Sve ispod max detalja i 1600 rezolucije je kvarenje igre.

Jedva cekam kad se igra pojavi da se neki "profi" igrac javi sa komentarom. Grafika i nije neke, igrao sam bolje.

Upravo ovo sam napisao u postu # 9....
Pablo:
A jeste vi videli kako Crysis izgleda na low podeshavanjima ?? Ruzniji je od FarCry-a na medium.....
 
Kolio sam shvatio, ni demo se jos nije pojavio a vi se svadjate kako ce to da radi na kojoj konf.... Dajte sacekajmo da se i to pojavi, da isprobamo....Far Cry je pre 3.5 godine kad se pojavio vrlo solidno radio na mojoj tadasnjoj masini koja je bila nesto tipa Celeron na 2.4, 256 radne i cini mi se GF 4ili 5200, sad ne znam i to je radilo za ono vreme super i bilo je chudo nevidjeno. Sad, sto tek sa najnovijom konf. mogu da popalim sva sranja na max. to je druga prica. Mislim da nas isto ceka i sa Crysisom, igracemo ga svi,na ovaj ili onaj nacin, a o max. detaljima cemo pricati kada se pojavi DX 11 i neka nVidia 16800 GTS,ako shvatate sta zelim reci
...i sto bi neko igrao na 1600x1200 ako nema odgovarajuci monitor...za koju je to velicinu default??? 21 inc wide ili vec???...
 
Kolio sam shvatio, ni demo se jos nije pojavio a vi se svadjate kako ce to da radi na kojoj konf.... Dajte sacekajmo da se i to pojavi, da isprobamo....Far Cry je pre 3.5 godine kad se pojavio vrlo solidno radio na mojoj tadasnjoj masini koja je bila nesto tipa Celeron na 2.4, 256 radne i cini mi se GF 4ili 5200, sad ne znam i to je radilo za ono vreme super i bilo je chudo nevidjeno. Sad, sto tek sa najnovijom konf. mogu da popalim sva sranja na max. to je druga prica. Mislim da nas isto ceka i sa Crysisom, igracemo ga svi,na ovaj ili onaj nacin, a o max. detaljima cemo pricati kada se pojavi DX 11 i neka nVidia 16800 GTS,ako shvatate sta zelim reci
...i sto bi neko igrao na 1600x1200 ako nema odgovarajuci monitor...za koju je to velicinu default??? 21 inc wide ili vec???...

Dechko nemoj da lupash..... Multiplayer Demo se davno pojavio ali se placa nek ga skinesh i onda na osnovu svog harware-a dobijesh jedinsven serial key i tako ga igrash..... I nema piracki Demo nigde da se skine koliko ja znam....

A ovo shto si izjavio za Far Cry = LOLCHINA !! :lol:
 

Back
Top