IE 6 vs Mozilla 2.0.0.7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ca1n

Početnik
Poruka
12
Poz svima,imam jednu dilemu neznam koji browser da koristim IE6 brze otvara stranice sve brze radi ali cesto zna da padne dok mozila je sigurnija ali nekako sporija neznam zasto sve usporeno radi, da je otvorim treba 15-ak sekundi jel ima neko savet da je malo ubrzam:-?:?
 
Poz svima,imam jednu dilemu neznam koji browser da koristim IE6 brze otvara stranice sve brze radi ali cesto zna da padne dok mozila je sigurnija ali nekako sporija neznam zasto sve usporeno radi, da je otvorim treba 15-ak sekundi jel ima neko savet da je malo ubrzam:-?:?

Skini sa interneta OPERA i eces imati problema sto se tice surfovanja na Net...ubedljivo skida sa net-a najbrze od svih browser-a,bar ja ako mislim,jer mi nikada nije pravio probleme za razliku od IE,i sto se tice ram-a nema ikakve veze sa otvaranjem browsera,vec sa brzinom veze interneta.
 
Skinuo sam operu sa neta i znaci za mozillu i IE je 10 u glavu brze radi,brze skida i nekako mi lepse izleda,al opet browser je stvar ukusa i navike al otklonio sam svoje nedoumice sto se browsera tice OPERA .
 
Ovo je XYZ tema u kojoj je se velica jedno a pljuje drugo, ovo je bolje ono ne valja, uzmi ovo, uzmi ono, skini ovo, skini ono,.

Temu sam ostavio da opet se ne nadje neki strucnjak da kaze kako je neko protiv njega i kako moderatori zele da zabrane nesto...
Ovde se to nije dogodilo...
Clan je dobio odgovore na postaljena pitanja, a tema ce ako ostane otvorena ici samo u totalni offtopic i da se to ne bi desilo ide pod kljuc..
Hvala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top