Neki novi srbi

Tamnoputi srbi?

  • Da uvezimo ih konachno!

  • Ne dovoljno smo dobri i sami


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

intimo band

Zainteresovan član
Poruka
202
Gledajuci poslednje izdanje nashih fudbalera,zapitao sam se da li bi bila sjajna stvar da "uvezemo" kao francuzi ,jedno 20-30 brazilaca -nigerijaca,chadovaca i ostalih tamnoputih "ca".
Kada pogledam Francusku reprezentaciju sve kipi od "originala" i sa Holandijom je slichno...
Da li smo kao narod spremni da prihvatimo taskvu novinu u nashim redovima-zato je tma ovde na politici,sve u skladu sa najnovijim dogadjajima oko nacionalnog stroja ,obraza(namerno mala slova) i slichnih.
Da li bi oni podneli uspeh takve Srbije?
 
Ja bih to doveo do apsurda, postavio kao nacionalni prioritet na skupstini,izvdojio lovu i cepaj.
Sto kazu i rezerve bi mi bile tamne,ma i selektor ako treba. Pa da im doakamo makar na fudbalskom terenu!
Lichno gadi mi se kada vidim naduvene engleze kako se shepure sa nekim uspesima ,pogotovo u atletici.
Zabrinuo sam se jedino kada su Nemci popustili i doveli onog kako se zvase? A italijanima svaka chast! Stvarno su ostali dosledni fashis...ups sebi.
 
Gledajuci poslednje izdanje nashih fudbalera,zapitao sam se da li bi bila sjajna stvar da "uvezemo" kao francuzi ,jedno 20-30 brazilaca -nigerijaca,chadovaca i ostalih tamnoputih "ca".
Kada pogledam Francusku reprezentaciju sve kipi od "originala" i sa Holandijom je slichno...
Da li smo kao narod spremni da prihvatimo taskvu novinu u nashim redovima-zato je tma ovde na politici,sve u skladu sa najnovijim dogadjajima oko nacionalnog stroja ,obraza(namerno mala slova) i slichnih.
Da li bi oni podneli uspeh takve Srbije?

nije preoblem u igrachima vec u sistemu 8)
sveobuhvatnom sistemu koji se zove srbija

a narochito u onom delu koji se zove fudbalski savez 8)

nisu oni nikog uvezli kao fudbalera
oni su ih napravili kao fudbalere od svojih gradjana

i gradjana martinika, naravno 8)
 
"Fudbal u Srbiji" već dugo postoji samo kao imaginarni pojam i to zahvaljujući nikome drugo do svetim karavama u FSS!


Srbin

homens.jpg
 
ne znam sta moze pomoci srbiji, verovatno sto god uradite gore ne moze biti, ali zaista ste omasili totalno u fudbalu, doduse za kladionice ste super jer jos zivite od stare slave. i ljudi jos misle da ce srbija izaci lako na kraj sa nekim levim drzavama a ono....
 
Dokle god su Srbi... sve je kool...
Sto se mene tice... mogu da budu odakle god zele... zar je bitno...
Bitno je da dodju ovde... budu Srbi... i sve ostalo sto ide uz to...
I onda imamo jednu lepu uredjenu zemlju sa stanovnicima cije poreklo vodi iz citavog sveta...
Ehh... to bi bilo kool... al' nema nista od toga... Zato sto vecina ljudi ne bi volela za komsiju crnaca ili sta ja znam... bilo kog drugog...

Iskreno meni to ne smeta... cak sta vise... bilo bi super da ima razlicitih ljudi... Ali naravno... nikako onih koji ce siriti svoju extremisticku filozofiju...

Toliko...
 
Ne pita se Miljanic nista covek je vec dve godine na samrti ,potpuno senilan u stanju hibernacije ,uostalom nije ni Terzic mutav dovoljan je on krimos i sam za sebe.Nema to nema toliko veze sa savezom vec sa tim sto igrace boli **** da igraju za reprezentaciju drzave koja svakih par godina menja ime ,granice joj se ne znaju ,koja je svoju nezavisnost docekala preko qrca i to voljom Mila Djukanovica . Narod je zbog svega toga frustriran i iskompleksiran najvecim ratnim a i socijalnim i ekonomskim porazima u poslednjih nekoliko vekova,pa naivno ocekuje da ce sportske pobede nadoknaditi drzavne ili licne neuspehe i u tome vide neku satisfakciju ,a od fudbalera se prorodno najvise ocekuje jer je to najpopularniji sport sto stvara dodatni pritisak na ionako zbunjene fudbalere, a i druge sportiste koji se kad pobede po domacoj javnosti tretirtaju kao bogovi ,a kad izgube kao najgora g*vna.Mozemo mi pricati o krivici FSSa i nje sigurno ima ,ali ocajna igra nase reprezentacije traje u kontinuitetu skoro vec 10 godina od tada su se promenile tri garniture na celu saveza i bar cetri ili pet selektora pa opet nista .Gledam kako onaj Eduardo jedan od najboljih igraca Arsenala vredan 15 milona eura gine u svakoj utakmici za hrvatsku reprezentaciju iako je Brazilac ,dok nasi" najbolji' igraci srbende Vidic i Stankovic paze da se slucajno ne ogrebu valjda da im ne bi Ferguson i Mancini hebali mater kad se vrate u Mancester i Milano .:evil:
 
Nisu krivi Stankovic i Vidic..oni su vrhunski igrachi na svojim pozicijama ali mi nemamo dovoljan broj vrhunskih fudbalera.Nemamo kvalitet,mozemo mi da filozofiramo do sutra ali to je sushtina...nije ga ni velika Jugoslavija pre imala za neki pravi rezultat...bash pred raspad smo imali zajedno preyebanu reprezentaciju koja je mogla i svetsko da osvoji...ali dosho rat,yebiga...
Meni posle toliko blamaza uopshte nije jasno kako ljudi ovde mogu da budu toliki mazohisti da i dalje najvishe vole fudbal...kolektivni sport u kome oduvek nismo znachili nishta.
 
Nisu krivi Stankovic i Vidic..oni su vrhunski igrachi na svojim pozicijama ali mi nemamo dovoljan broj vrhunskih fudbalera.Nemamo kvalitet,mozemo mi da filozofiramo do sutra ali to je sushtina...nije ga ni velika Jugoslavija pre imala za neki pravi rezultat...bash pred raspad smo imali zajedno preyebanu reprezentaciju koja je mogla i svetsko da osvoji...ali dosho rat,yebiga...
Meni posle toliko blamaza uopshte nije jasno kako ljudi ovde mogu da budu toliki mazohisti da i dalje najvishe vole fudbal...kolektivni sport u kome oduvek nismo znachili nishta.
Jes, nemamo kvalitet za fudbal!
Pa nemamo, naravno, jer oni koji znaju da igraju šutiraju loptu po livadi, a oni koje guraju mame i tate, ''igraju'' fudbal.
A i sve što valja ovi naši paceri, momentalno prodaju.:evil:
 
Ne ! Što moramo uvoziti čamuge ?
Igramo kako umemo i šta i ako nismo u vrhu Evrope ?
Bolje da gajimo lep i dopadljiv fudbal nego da uz pomoć čamuga jurimo pozicije !
Štampa i ostali mediji upropaste mnoge mlade igrače proglašavajući ih zvezdama posle postignuta dva-tri gola !
 
Ovde je lep i dopadjiv fudbal cest otprilike kao i kisa u Sahari...

Od kako pratim nasu fudbalsku reprezentaciju oduvek se forsira samo preko sredine... pravo... ni mililmetar levo desno... i naravno.. na sredini je kineski zid... Tako nesto je cak i Azerbejdzan vec apsolvirao...
Istina... desava se da neko zapuca i sa bokova (i naravno da uradi nesto korisno)... ali se takav skandal brzo zataska jer remeti opstu lenjost :evil:
 

Back
Top