Drzava Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dolybel

Početnik
Poruka
6
Tragajuci za clanovima iz Kenije na hospitalityclub.org naidjoh na "Drzavu Kosovo".
Potpuno svesna posledica (tj. sta i koliko gubim) obrisla sam svoj profil sa tog sajta. Kada bi svi clanovi iz Srbije ucinili isto, ko zna, mozda bi se vlasnici sajta potrudili da dodju do nekog validnog (npr. izdatog od UN) spiska postojecih drzava.
 
E ako je tebi agresivan psiholoski rat (kao nastavak na onaj "uranijumski" od pre osam godina) - koji se proteze cak i na web sajtove posvecene putovanjima - za "ha ha ha" onda stvarno...
 
Imaju valjda i oni u Keniji neki separatistički pokret, pa da ga podržimo za uzvrat.....

Mrzi me da istražujem, ako neko zna link....

A ja ću odmah da se učlanim u IRA i ETA, za početak.....
 
Tragajuci za clanovima iz Kenije na hospitalityclub.org naidjoh na "Drzavu Kosovo".
Potpuno svesna posledica (tj. sta i koliko gubim) obrisla sam svoj profil sa tog sajta. Kada bi svi clanovi iz Srbije ucinili isto, ko zna, mozda bi se vlasnici sajta potrudili da dodju do nekog validnog (npr. izdatog od UN) spiska postojecih drzava.

a chemu?
 
Tragajuci za clanovima iz Kenije na hospitalityclub.org naidjoh na "Drzavu Kosovo".
Potpuno svesna posledica (tj. sta i koliko gubim) obrisla sam svoj profil sa tog sajta. Kada bi svi clanovi iz Srbije ucinili isto, ko zna, mozda bi se vlasnici sajta potrudili da dodju do nekog validnog (npr. izdatog od UN) spiska postojecih drzava.


bas lepo, naidjes na jedan netacan podatak na nekom sajtu, onda dodjes na krstu regitrujes se i obavestis nas neobavestene sta se radi u keniji, uz put se odregistrujes sa onog sajta kao kaznu sto su napravili takvu kardinalnu gresku i.... cccccc
 
bas lepo, naidjes na jedan netacan podatak na nekom sajtu, onda dodjes na krstu regitrujes se i obavestis nas neobavestene sta se radi u keniji, uz put se odregistrujes sa onog sajta kao kaznu sto su napravili takvu kardinalnu gresku i.... cccccc

Naidjem na jednu od mnogobrojnih bombi psiholoskog rata koji se vodi protiv moje zemlje, pokusam da animiram onih 3000 clanova HC-a iz Srbije da protestvuju protiv toga (bojkotovanjem sajta), postavim temu - gde drugo nego na topic "Putovanja", neko inteligentan po imenu "pajamaca" mi premesti temu na "Politiku" i time pljune na moje vreme i trud... jer je sigurno da clanovi hospitality club-a, tj. oni kojima je moja poruka bila namenjena, ne zalaze u u te vode.

Onda se jos nadje neko iz neku palanku, ciji IQ nadmasuje cak i pajamacin, da mi kaze da svet nije za mene... on to zna, jel' te, posto je svet obisao uzduz i popreko... pocevsi od Drzave Kosovo pa na dalje...

Jos iskoristi priliku (visak slobodnog vremena?) da se podsmehne mom pisanju o tome "sta se radi u Keniji", jer se podrazumeva da posetioci foruma (narocito oni iz palanku) Keniju poznaju ko svoj sljivak te im svaka informacija dodje kao uvreda.

Jad i beda... (kakvi moderatori takav i forum)

p.s.
Ademe, posto cu u to vreme biti na safariju, da iskoristim priliku da ti unapred cestitam 10-ti decembar, dan "Drzave Kosovo"! Odklanjaj jedan "Alah Akbar" u moje ime.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top