Jedno pitanje...digitalni fotoaparat Praktika ili Practica..

Cuj 2 Mp je sasvim dovoljno ako si i do sada aparat koristio smao za slike sa letovanja u formatu 10x15 (ili kao mnogi 9x13), jedino sto mi 3-5 hiljada manje za taj aparat deluje mnogo jeftino (pa koliko to onda on kosta 4 hiljadarke??)
u svakom slucaju ako je tako jeftino kupi probaj i vidi sam :wink: samo usteda na filmu (ako slikas poput mene) ce ti isplatiti investiciju, jedino nisam siguran dal' pomenuti aparat ima opticki zum (naravno ako ti zum ne treba jos bolje)
 
to je model 2.2 s ali ima 2 megapiksela, nema opticki zum ali mi ni ne treba, njegova cena se u gradu krece od 11-13 hiljada a ovde je 8300 dinara, oni su generalni zastupnici i uvoznici, nalaze se kod hrama pa u okviru veleprodaje imaju i maloprodaju. simpatican je, mali ima 16 MB memorije sa mogucnoscu dopunjavanja. inace i same kartice sa memorijom su veoma povoljne u odnosu na cene u gradu. Ta ti je firma repro market , imaju ja mislim i sajt ali nisu na njemu nista istakli.. www.repromarket.co.yu
 
Ma znam ja za repromarket :wink:
Nego gde si ti to video 2.2s za 11-13 hiljada to su neke derikoze u pitanje, gde god sam natrcao na taj model nije kostao vise od 8500 znaci sasvim OK.
Kao sto rekoh ako ti ne treba opticki zum (tj nikakav posto digitalni bolje ni ne koristiti) kupi.
BTW ako ima navoj kupi i onaj mali slatki stativ na kome isto pise Praktica, mnogo korisna stvarcica a prilicno jeftina.
 

Back
Top