Chato's Webcam Spy

Al ovaj lik brblja.Pa i na Srpskom da prica neznam da li bi ga razumeo.
Koliko sam ja shvatio to je mali program koji je u stvari kao dodatak za MSN.Treba da imas msn pa onda inst. taj programcic.
@djuramc
Ti unosis username i password kad inst. msn a posle toga inst. taj program.Kako je na snimku prikazano nista se neunosi.

Aj nek mi neko da link da probam to cudo.Da ne guglam bez veze,mrzi me.
 
Al ovaj lik brblja.Pa i na Srpskom da prica neznam da li bi ga razumeo.
Koliko sam ja shvatio to je mali program koji je u stvari kao dodatak za MSN.Treba da imas msn pa onda inst. taj programcic.
@djuramc
Ti unosis username i password kad inst. msn a posle toga inst. taj program.Kako je na snimku prikazano nista se neunosi.

Aj nek mi neko da link da probam to cudo.Da ne guglam bez veze,mrzi me.

Procita li ti post od Dr.Bore????
Vec oni koji su nasli pomenuti dodatak rekose da ima virus u pomenutom fajlu, pa ako si preman da uzmes zarazu na racunar, onda je to tvoj izbor..
 
@GZ
Naravno da sam procitao.Imam dva racunara.Jedan mi je iskljucivo za takve neproverene stvari.A i Norton Goust to resi veoma brzo.
Eto zato se ja nisam cimao zbog virusa ni prosli put ako se secas...
Ko ima link nek mi posalje.
Pozz
 
A kako će Ghost da reši to što si ti svoj mail i msn pass poslao autoru programa?

Ljudi moji, pa dajte malo logike. Da li doista mislite da to može tako da funkcioniše?
Nije u pitanju nikakav dodatak za MSN. Kada pokreneš nazovi instalaciju ovog programa, on ti na kraju automatski otvori nešto što samo liči na msn messenger (to je onaj file inficiran virusom). I sada ti tu treba da se uloguješ kako bi mogao da špijuniraš ljude... :roll:

Te username i šifru koje upišeš pri logovanju, šta misliš gde program pošalje? :wink:

Samo još jedna prevara... Ništa više.
Nemoj(te) gubiti vreme na to.
 
Pa ovako,prvo ne moram ja njemu dati mail koji inace koristim.Mogu da otvorim novi account ili vec imam neki levi za tako bez veze :D .Ghost ce samo da vrati sve kao sto je bilo pre instalacije tog cuda.
E sad sto se tice ostalog vi doktore kazete jedno a na snimku je nesto drugo.Predpostavio sam da zbog virusa niste skinuli i proverili pa sam hteo ja to da uradim.A mozda i gresim,mozda sta proverili...
A da li to radi i da li ima logike i da li tako nesto postoji...?Ja tvrdim da je sve moguce.Sad da li je to to ili nesto drugo hteo bi proveriti pa onda sa sigurnoscu tvrditi.
Iskreno i ja mislim da je to samo fora da neko dodje do mojih username i password ali dobice kao sto rekoh neke tamo leve :D .
 
Ovo je takozvani MSN hack program koji je zastareo i radio na starim verzijama ali ne i na WindowsLive-u.Znaci ukoliko imate staru veziju mozete poslati vazne korisnicke podatke osobi koja je uplodovala ovaj programa koja informacije o vama dobija u jednom txt fajlu.

Znaci ovo je klasican keyloger i moj savet je da ne koristite ovaj navodni "dodatak" za MSN !
 

Back
Top