Đelić-prevarant
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Đelić-prevarant

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Đelić-prevarant

prodao sam auto skoro na cg,ovde se cimao sa svakavim ludacima i raspravljao ali ipak me interesovalo i mislim se da se ne zahebah....
    pošaljem mail udruzenju gradjana sa cg tablama,covek kaze da ih đelić od sastava nove vlade nije primio i da će sve potrajati,kao i da će trebati mnogo strpljenja i mnogo dokumenata,misli na tužbu protiv ministara vlade vrhovnom sudu i sudu u strazburu,trebao sam šona da poslušam još letos da ga gurnem u bunar....
    koliko se srozala demokratska stranka je za nepoverovati,ovo ni milošević nije radio,nije dao kao milo uvoz ali je dozvolio preregistraciju,da primi ljude,održi konferenciju za stampu i sada nista,sa čim ga je mladja koji je hteo da ga hapsi i da gleda kako ga vode sa lisicama kupio?

Aktivan član dejina811 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Đelić-prevarant

pa platite porez i carinu, i eto nasih tablica... sta su ostali ludi sto placaju porez i carinu, a vi kao pametni. e jbg... pa nije posteno!

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

pa sto si glasao za demokrate i upecao se na njihova lazna obecanja

oni lazu uvek isto pred svake izbore .

ja sam se 2000te prevario na njihove lazi i glasao ih i rekao sam sebi tad nikad vise.

o narodu srbije tj o sirotinji jedini ko brine to su radikali.

jesi li gledao skupstinu kad se izglasavala akciza na TNG tj plin? Ko se zalagao za sisanje ovaca tj srpske sirotinje koja vozi na plin a ko je branio interese tih obicnih gradjana? Demokrate za sisanje a radikali branili obican narod.

Zato treba da glasas SRS

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

pa hocu,rekao sam ti

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Eto, posle toliko muke i kukanja i noći neprospavanih, čovek proda cg-auto i nikome ni virtuelno piće virtuelno da plati ovde na forumu....ccc...a mi slušali tj. čitali i čitali...onoliko.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero Pogledaj poruku
    p

Zato treba da glasas SRS
    amin

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

ma ne,greska bilo je sastanka,wrong info,ipak nije božica baš toliko loš,biće nešto a možda se i demokrate poprave....da vam se nisam slučajno popeo na glavu sa celom pričom mesecima..e pa ondak idite kod božice pa mu recite da ne možete normalno da postujete na pdf politika od nekog nabedjenog narednika,teroriše sve redom

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio dejina811 Pogledaj poruku
    pa platite porez i carinu, i eto nasih tablica... sta su ostali ludi sto placaju porez i carinu, a vi kao pametni. e jbg... pa nije posteno!
    kada odobre preregistraciju bez poreza i carine, onda bi bio red da se svi oni koji su placali carine i poreze u predmetnom razdoblju, organizuju i zakrce Beograd dok im se ne vrate ulozena sredstva...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dejina811 Pogledaj poruku
    Ma ne, on je mislio da ovde preproda auto i tako zgrne lovu, bez plaćanja poreza i carine, a gde je tu provera automobila da li je ukradjen negde u evropi ili nekoj drugoj zemlji! Šta on misli da će stim autom moći negde da predje granicu? Oće , prećiće ali bez auta, jer će mu se isti odmah oduzeti kao ukradjeno a onda tih 1000 eura što je platio za audio, bmw i druge luksuzne automobile otići na vetar! Ma pametni su domaći crnogorci u srbiji! našli način da se bogate, zato što im vlast dala sva prava kao da su još u zajednici sa nama! A kada sam ja išao pre dve godine na moru i prelazimo njihov punkt, tada smo još bili u zajednici i nije bilo još ni izbora kod njih, na njihovom punktu traže mi popis stvari koje vozim u suprotnom plaćam carinu! Pa gde je onda tu bratstvo i zajednička država bila? Sve je to malso beogradskih crnogoraca da i dalje diluju po srbiji od narkotika do automobila!

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

nemojte da se nervirate,idite kod božice i kažite mu da vas maltretiram mesecima i da vam je on jedini spas od mene
    a to što nemas srece sa crnogorskim pandurima šta ja da ti radim,mene kada vide,izadjem na granici da se bratski pozdravimo i izljubimo,vratim se u auto i mirno,opušteno nastavim ka moru
    Poslednji put ažurirao/la SargeBG : 16.10.2007. u 11:25

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    nemojte da se nervirate,idite kod božice i kažite mu da vas maltretiram mesecima i da vam je on jedini spas od mene
    a to što nemas srece sa crnogorskim pandurima šta ja da ti radim,mene kada vide,izadjem na granici da se bratski pozdravimo i izljubimo,vratim se u auto i mirno,opušteno nastavim ka moru
    Pa zato i kukaš za auto, jer ti je propao plan za preprodaju ukradenih vozila iz CG!

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio mladic_ratko Pogledaj poruku
    Pa zato i kukaš za auto, jer ti je propao plan za preprodaju ukradenih vozila iz CG!

ništa još nije gotovo.milion kombinacija i sve se može,čak i danas ali...nije za public

Slične teme

1. Đelić opet obećava?
    Autor SibirskiTigar u forumu Politika
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 05.10.2008., 12:16
  2. Đelić vešto izbegao...
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.11.2007., 22:54
  3. Đelić se izvinio Crnogorcima
    Autor Marin55 u forumu Politika
    Odgovora: 72