Temperatura

Zavisi koju plocu imas ali temperatura procesora moze da se vidi u biosu i u zavisnosti od ploce imas odgovarajuci software koji ti u windowsu prikazuje temperaturu ploce, procesora, broj obrtaja cooler-a ....


s' postovanjem JA
 
Asusove ploče- uz njih dolzi cd sa drajverima, na kome se nalazi (na CD-u) ASUS PC Probe. Preko njega iz windowsa možeš da gledaš šta ti je volja: temperaturu CPU i Motherboard-a( matične), napon od 12+, 5+ , CPU cooler fan, Power Fan itd.Naravno, sve je ovo moguće vidjeti u BIOS-u
 
E bre sta zajebavate lika!!! ccccc!!!!

Zavisi od modela ploce, ali svaka ploca na oficijalnom sajtu ima neko programce za kontrolu temperature, brzine rada kulera, temperaturu procesora ..... Elem, u biosu mozes da vidis samo trenutnu temperaturu procesora ali kao sto je neko pre mene naveo kada je racunar maximalno peterecen tada ne mozes da odes u bios i da vidis koja ti je temperatura procesora tako da ti preporucujem da odes na sajt proizvodjaca tvoje ploce i lepo skines to programce i dobices pravo stanje.

ako ti to ne podje za rukom napisi model ploce pa cu da ti poslati nesto na mail imam veliku bazu drivera, i ostalih sranja za ploce, procesore i kartice nace se nesto i za tebe.


s' postovanjem JA 8)
 

Back
Top