Kako iznenaditi voljenu osobu???

iznenaditi decka
hehe proceprkati mu po mobilnom
poslati njegovoj odvratnoj ljubavnici razne poruke
a njega rascereciti
za primer
mislim da bi ga bas iznenadilo
kada bi ga na kraju hodnika osvetljenog po podu samo treperavim svecicama
sacekalo raspece
idila majke mi
 
joj ja sam uvek nekako napet sa tim rođendanima.....od silne želje da svefoonkcioniše cakoom-pakoom sav se ukrootim.......i onda to sve treba kanalisati ...ukoočenost i sve to....pa iskoči neka prirodnost...i tako spontano se sve desi....planianje nije baš najsrećnije rešenje.....bar za mene.......ali ovo mi se sviđa...kao drooštvo organizooje........spraaaaaajz.......doovamo sveće...okej je to.....
 
Kako na extra i originalan nacin iznenaditi nekoga koga volimo???
Ja se licno mucim :roll: sa tim kako da iznenadim decka za rodjendan,
i treba mi pomoc,nisam nesto pri parama,a one slatke jeftine fore sam vec isprobala
Ima neko neku cool zamiso?

Pitaj ga s vrata kako je proveo dan i pusti ga da prica... dok on prica i izuva se i skida jaknu... ti se brzo skini gola skroz u tisini... bez reci...:-D

Ili cugni dva - tri vina, pa striptiz...:lol:
 
ili...

daj mu u ponoć neki bezveze poklončić, nešto iz prodavnice sve po 95

a onda ga odvedi na mesto gde si organizovala večeru, ili striptiz ili već po njegovom ukusu i afinitetima...

može da ti pomogne i neka drugarica, da popali sveće i nabrzaka se pokupi odatle dok vi stignete...

joooj, pa tako mnogo načina ima
 
jao narode,hvala svima na extra idejama :-D
Ne verujem da cu mu reci da sam trudna,flapirao bi se covek,ali totalno....:shock:
Mada jeste da se totalno iznenadis :lol:
Svidela mi se jako ideja da mu budem konobarica....i to mi je bilo u planu
sve do jutros.....
Skontala sam nesto extra....
Uvek mi se zalio da kao mali nije dobijao puno poklona,i sada meni nesto extra padne na pamet..
Dogovor je da za njagov rodjendan da izadjemo popodne negde,ja cu da se pravim luda
cestitacu mu rodjendan i sve...ali poklon i sve cu izostaviti...i na kraju kao moram kuci
i izvinu cu mu se kako nisam imala love za poklon,da se ne ljuti,volim ja njega....bla,bla....
Poznavajuci njega nece mu smetati ni malo.....
A kada dodje kuci,cela njegova soba bice od poklona u ogromnim kutijama....
Na svakoj ce pisati broj za svaku godinu od prve pa do 23 i u svakoj ce biti
karekteristican poklon za tu godinu...Npr. za prvi dudlicu,za 15 kondome ,19 neki bruka duks...i tako,a u zadnjoj kutiji moja slika gde se kezim ko kreten,jednom je uspeo da izjavi da mu je najlepsi poklon moj osmeh:oops: pa ono.....
Meni je mocno, a konobarica cu svakako biti sledeci mesec tada nam je godinu dana :lol::lol::lol::lol::lol:
 
jao narode,hvala svima na extra idejama :-D
Ne verujem da cu mu reci da sam trudna,flapirao bi se covek,ali totalno....:shock:
Mada jeste da se totalno iznenadis :lol:
Svidela mi se jako ideja da mu budem konobarica....i to mi je bilo u planu
sve do jutros.....
Skontala sam nesto extra....
Uvek mi se zalio da kao mali nije dobijao puno poklona,i sada meni nesto extra padne na pamet..
Dogovor je da za njagov rodjendan da izadjemo popodne negde,ja cu da se pravim luda
cestitacu mu rodjendan i sve...ali poklon i sve cu izostaviti...i na kraju kao moram kuci
i izvinu cu mu se kako nisam imala love za poklon,da se ne ljuti,volim ja njega....bla,bla....
Poznavajuci njega nece mu smetati ni malo.....
A kada dodje kuci,cela njegova soba bice od poklona u ogromnim kutijama....
Na svakoj ce pisati broj za svaku godinu od prve pa do 23 i u svakoj ce biti
karekteristican poklon za tu godinu...Npr. za prvi dudlicu,za 15 kondome ,19 neki bruka duks...i tako,a u zadnjoj kutiji moja slika gde se kezim ko kreten,jednom je uspeo da izjavi da mu je najlepsi poklon moj osmeh:oops: pa ono.....
Meni je mocno, a konobarica cu svakako biti sledeci mesec tada nam je godinu dana :lol::lol::lol::lol::lol:

Ovo je skroz simpaticno... ja bih zaplakala da meni neko to priredi... zato ne volim iznenadjenja ili se uplasim ili se shokiram ili mi se place.:lol:
 

Back
Top