~Nocni zivot u Smederevu~

Ovde nema gde da se izaadje... Zimi ne volim da izlazim,da se guram i gusim u nekoj zadimljenoj dikoteci ili kaficu,neka fala... Lepse mu mi kucne varijante sa drustvom... :wink: A leti... Sta znam... Neki od kafica u Kralja Petra...
 
hahaha zhelezara...

ma nije ni owo shto ima mnogo bolje :D

pitaj nekoga gde je ulica "kralja petra" ako idesh u kafitj, a ako hotjesh u neki club gde se ne pushtaju narodnjaci - trazhi enigmu ili adagio, ostalo je swe shabanerija
 
uzas ako je perper naj
seli smo tamo i cekali 15 min da onaj dodje onda 10 da nam donese jelovnik pa jos 15 da se vrati i pitaa sta smo izabrali,posle toga jos 40 da nam donese klopu,znaci nikad vise..
u porciju stavili po pola krompirica,rolovana dzigerica je bila u jednom delu tecna tj kad sam je ubola viljuskom pocelo je nesto da curi a na salati sam nasla i tanku dlacicu...
kad je muz poceo da broji za racun rekla sam mu da ne misli o baksisu jer konobar ni platu nije zasluzio a baksis moze da sanja...grozan rucak
e bilo me sramota ispred sopstvenog muza em jedva jedan resto gde moze da se ruca a i taj jedan uzas
inace moji rodjaci iz bg su dolazili u maderu i snajka trazila kafu a konobarica rekla "je l bas mora?" naravno da mora i kad je donela kafu ova joj trazila i secer a konobarica "sto nisi odmah rekla" na sta je ova napusila pa se luda kionobarica smirila
uuuh takve odmah na biro rada da cekaju
 
Ja volim da odem u Brvnaru , kad se zateknem u Sm, al, moram da priznam da postoji razlika izmedju brvnare od pre 5-6 g., i prosle godi., kad sam bnila poslednji put...naravno, razlika nije dovoljna da bih rekla da necu opet otici tamo... :)
 

Back
Top