niko kao...

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...i ljubim dobre , ljubim lake
neke prave , a neke ne
i sve su vile , sve su kraljice
i sve su nevazne , naspram nje.

Vazi li ovaj stih za vas. Musko ili zensko , nebitno za temu.
 
Dok sam mislila da je samo TAJITAJ vazan u mom zivotu sve je bilo fatalisticki...sve smrtno-ozbiljno...sve u nepovrat izgubljeno..a onda sam naucila da su svi vazni. I nikad niko nije izgubljen ,svaka osoba u mom zivotu je imala svoju vaznu ulogu u mom zivotu i doprinela je tome da sledeca situacija bude bolja, ja mudrija, ako ne mudrija onda svesnija i tako...svi bivshi su i dalje tu kao vazan kamen ugradjen u zid mog zivota...
 
Ne. Ljubim samo njega.
I ne postoje nevazni ljudi u mom zivotu.

Dok sam mislila da je samo TAJITAJ vazan u mom zivotu sve je bilo fatalisticki...sve smrtno-ozbiljno...sve u nepovrat izgubljeno..a onda sam naucila da su svi vazni. I nikad niko nije izgubljen ,svaka osoba u mom zivotu je imala svoju vaznu ulogu u mom zivotu i doprinela je tome da sledeca situacija bude bolja, ja mudrija, ako ne mudrija onda svesnija i tako...svi bivshi su i dalje tu kao vazan kamen ugradjen u zid mog zivota...


Bas lepo kad mi neko ustedi vreme......8-)
 
Niko, niko kao ja,
niko, niko kao ja,
niko niko kao ja,
niko, niko
KAO JA.....
:)

uze mi reci sa tastature:lol:

elem....ne vazi to kod mene....ja svakoj osobi pridajem poseban znacaj,i nikog ne uporedjujem...svako je za mene specijalan na svoj poseban nacin...i svakog volim ili obozavam na njima i meni svojstven nacin...tako da samim tim nije moguce da nekome pridajem posebni znacaj....
mogu nekog vise ili manje da volim,ali nikog ne izdvajam....
 
ima tako jedan što je mnogo važan, i niko sem njega nije tako mnogo važan. a ostalih nema, jer su svi bili glupi glupanderi.
volim ja tako tog jednog važnog mnogomnogo, i tako sam potpuno poblesavela za njim. šta da radim kada se bašbaš lepo ljubi kad hoće :D
 

Back
Top