Streljanje svih ministara i predsednika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Da li mislite da bi javno streljanje svih nasih ministarra i predsednika urodilo pllodom... Da li bi to bio dobar primer za buduce politicare da ne apaju sta nije njihovo?

Da li bi tako nesto trebalo da uradimo?

Da li treba formirati posebno odeljenje za lov na korumpirane gde bi svaki doktor, sudija, policajac, profesor za koga se dokaze da je podmicen dobijao recimo minimum 30 godina teskog rada?

Da li bi to doprinelo stvaranju zdrave Srbije?

Ja mislim da bi to trebalo smesta uraditi !
 
Da li mislite da bi javno streljanje svih nasih ministarra i predsednika urodilo pllodom... Da li bi to bio dobar primer za buduce politicare da ne apaju sta nije njihovo?

Da li bi tako nesto trebalo da uradimo?

Da li treba formirati posebno odeljenje za lov na korumpirane gde bi svaki doktor, sudija, policajac, profesor za koga se dokaze da je podmicen dobijao recimo minimum 30 godina teskog rada?

Da li bi to doprinelo stvaranju zdrave Srbije?

Ja mislim da bi to trebalo smesta uraditi !

Pa definitivno sam i ja za to , pa pocnimo prvo od Agima Čekua, preko rasima Ljajica i ostale spijunske gardepa do manekena i tada bi svaki zivi srbin bio zadovoljan i sretan na svojoj Srpskoj zemlji!
 
Pa definitivno sam i ja za to , pa pocnimo prvo od Agima Čekua, preko rasima Ljajica i ostale spijunske gardepa do manekena i tada bi svaki zivi srbin bio zadovoljan i sretan na svojoj Srpskoj zemlji!

Agim Čeku - NAŠ ministar???!!!! Tooooo kralju!!!!!! A kad se vraćaš u bolnicu?:D:D:D

A ono "definitivno" ti je očigledno poštapalica, u svakom postu je pominješ:D:D:D Nema veze, razumijem ja vas manjine, kad-tad ćete naučiti srpski.........;)
 
U Srbiji je mali broj kadrova koji mogu da obavljaju predsednicke , ministarske , poslanicke duznosti . U civilizovanim zajednicama kadrovi su jedan od najdragocenijih resursa koji se cuva i povecava. Kadrovi se smerno planiraju, stvaraju godinama, cuvaju, postuju, usavrsavaju . U Srbiji nema dovoljno kadrovskih resursa , to znaju svi ozbiljniji analiticari za ovu oblast. Skoro u svakoj politickoj stranci moze se naci po neki izuzetan kadar koji po objektivnim i profesionalnim kriterijumima zasluzuje opste drustveno uvazavanje. Skoro da je nemoguce naci adekvatno kadrovsko resenje za iole kakvu odgovorniju funkciju "spontano sa ulice" . Neprijatelj zajednice prvo zeli da unisti kadrove , a posle sa obicnom rajom je lako. Zato svima koji ovako agresivno postupaju sa retkim kadrovima koje ima nasa Republika Srbija , porucio bih cuvajmo to sto imamo i usavrsavajmo svoju saradnju sa svojim kadrovima.
 
Da li mislite da bi javno streljanje svih nasih ministarra i predsednika urodilo pllodom... Da li bi to bio dobar primer za buduce politicare da ne apaju sta nije njihovo?

Da li bi tako nesto trebalo da uradimo?

Da li treba formirati posebno odeljenje za lov na korumpirane gde bi svaki doktor, sudija, policajac, profesor za koga se dokaze da je podmicen dobijao recimo minimum 30 godina teskog rada?

Da li bi to doprinelo stvaranju zdrave Srbije?

Ja mislim da bi to trebalo smesta uraditi !

Mislim da je ovaj post kažnjiv zakonom!
 
Agim Čeku - NAŠ ministar???!!!! Tooooo kralju!!!!!! A kad se vraćaš u bolnicu?:D:D:D

A ono "definitivno" ti je očigledno poštapalica, u svakom postu je pominješ:D:D:D Nema veze, razumijem ja vas manjine, kad-tad ćete naučiti srpski.........;)
Mali ti si zaista bolestan čovek i ko zna čiji si klo(V)n, nauči prvo srpski, jer ako naši pregovaraju sa tim teroristom , znači smatraju ga za legitimnog predsednika ili poslanika kosova, a to nije Srpski! Dakle ajde da te pitam ko je predsednik ili poslanik vojvodine debilcicu? Vidim pravis se mnogo pametan, a neznas ni usi da ocistis!
 
Da li mislite da bi javno streljanje svih nasih ministarra i predsednika urodilo pllodom... Da li bi to bio dobar primer za buduce politicare da ne apaju sta nije njihovo?

Da li bi tako nesto trebalo da uradimo?

Da li treba formirati posebno odeljenje za lov na korumpirane gde bi svaki doktor, sudija, policajac, profesor za koga se dokaze da je podmicen dobijao recimo minimum 30 godina teskog rada?

Da li bi to doprinelo stvaranju zdrave Srbije?

Ja mislim da bi to trebalo smesta uraditi !

Ovo je za policiju.
bosnie_zatvorska_policija_straza.jpg
 
Da li mislite da bi javno streljanje svih nasih ministarra i predsednika urodilo pllodom... Da li bi to bio dobar primer za buduce politicare da ne apaju sta nije njihovo?

Da li bi tako nesto trebalo da uradimo?

Da li treba formirati posebno odeljenje za lov na korumpirane gde bi svaki doktor, sudija, policajac, profesor za koga se dokaze da je podmicen dobijao recimo minimum 30 godina teskog rada?

Da li bi to doprinelo stvaranju zdrave Srbije?

Ja mislim da bi to trebalo smesta uraditi !
A ja mislim da bi trebalo malo razmisliti pre nego što se postavi tema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top