Hvala...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Ovo je kutak gde možete nekom da se zahvalite...

Nekom kom već jeste...
Nekom kom niste...
:)

I onome ko može da ovo pročita...
Može i tajna zahvalnica da bude, zašto da ne... :)

I bilo bi lepo čuti (pročitati) neke iskrene odgovore... ovih duhovitih, originalnih, zaje*bantskih imamo dovoljno na Forumu... :)
 
Hvala vam, prijatelji moji, zato što ni sa kim nikada nisam podelio toliko briga, tajni, toliko zabave i provoda, toliko vremena...hvala vam što ste uvek tu za mene, i ne samo za mene nego za svakoga od nas, hvala vam što se osećam bogat, jer ste neprocenjiva dragocenost..I hvala jednoj maloj devojci sa velikim srcem zato što je takav lav od čoveka i u svakoj situaciji ume da pronađe prave reči..:)

Hvala nekima sa ovog foruma, prepoznaćete se, zato što ste ipak malo previše slušali moje kukanje...mnogo mi je značilo u onim trenutcima to što sam imao kome da otvorim dušu...:)

A onoj hvala što je otišla iz mog života, jer mi neko tako hladan i bezdušan nikako nije ni trebao...8)
 
zahvaljujem se svom tati i Bogu na sve situacije kroz koje sam morala da prodjem...ako je cena bila da postanem ovakva kakva jesam-zahvaljujem najiskrenije...sto te ne ubije-ojaca te...valjda je tacno...

i nekome ko je uvek divan prema meni...
 
Hvala 14. što liči na 13. u mjesecu.
Hvala 15. što je požurio da bude 16.
Hvala oktobru na podražavanju jula.
Hvala (ovoj) godini što nadmudri život.
„Hvala” životu što je nedostojan sna.
 

Back
Top