Lepota u nesavrshenosti...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
@Butt...: Nešto se mislim, glupo je više da svaki čas googlamo, pa stavljamo slike koje su nas oduševile, pa da neko otvara stranicu na forumu po dvadesetinu puta da vidi šta je sve postovano. Nego znaš šta bih ja izdao: tematske CD (DVD) sa slikama po sopstvenom izboru. Zamisli taj naslov: "Butterflies and Hurricane Kolekcija Slika za Vaše raspoloženje". Zatim ograničeno izdanje sa posebnim dodacima koje ćeš razdeliti prijateljima, i još jedno za pretplatnike.Znam, reći ćeš da se to ne može prodati, ali slušaj vamo: ubaciš odeljak sa slikama forumaša, možda čak posebne diskove sa muškim i sa ženskim (roze-plave kombinacije), i sve to distribuiraš preko oglasa na Krstarici. Ili zahebi diskove, pay site sa ekskluzivnim fotkama sa prošlih okupljanja, video snimal uživo sa budućih, razne drkalice za naručivanje preko neta: šolje za kafu, čestitke, majice, sve sa dobro poznatim avatarima, knjige recepata... Ubaciš nagradnu igru, nagrada letovanje 7 dana sa plaćenim polupansionom i 24/7 internet kafeom. Zvuči ludo, možda i uvredljivo, ali razmisli šta sve možeš posle sa svim tako zarađenim parama: brži net, dakle da gledaš još više slika, ne mora da se uči, niti radi, više vremena za one druge stvari...

A za sex nemam pojma. To samo u prolazu, pitam se naglas. Svake godine se ponavljaju ciklusi: januar-februar, april, jun, septembar-oktobar (ovaj pogotovu). Onda samo odjednom svi ti ljudi nestanu odavde. Šta li im rade, pitam se, i ko zna da li ću ikada saznati.


@Lexa: Koji ste vi? Oni? Šabloni? Boni-fazoni? Volim te. Sve vas volim. Mrzim te. Isto važi za sve vas. Ćao.
 
Pomenute persone su konstanta, i kao takvi doprinose ukupnom broju odgovarajućih tema, uz tolerancije propisane Pravilnikom, dok sam ja pitao da li je tačno da data situacija, inače realna i obrazložena od strane korisnika foruma*, zaista dovodi do porasta odgovarajućih aktivnosti na forumu. Dakle, upućujem javno izvinjenje svima koji su stekli utisak da se radi o predrasudama (neko to zove šabloni) da "ko uči za ispit, zlo misli i otvara teme na forumu" i "ko ne ebe, zlo misli i otvara teme na forumu".

*Zbog nedostatka opcije za pretragu foruma nisam u mogućnosti da navedem odgovarajući citat.
 
postoji li neshto apsolutno na forumu meni je to problem. jer sta god uradi moze da se kosi sa nechim ne znam kojim putem tacno da krenem pa m e to zbunjuje. ne znam koje mi je tachno mesto ovde. ili znam nego izbegavam :I
zaista je strashno ako je forum jedini oblik drustvenog zivota ili nije strasno ali ne znam sta mu je zamena...
za koliko dana ili sati cu se malo gristi zbog ovog posta... ne mislim da se uvelicham nego onako kao naci cu mane.... uvek valjda morash nekog da mrzish zar ne ili makar ne volish ili vec neshto negativno itd. evo ako pratim temu ne znam stvarno vise ko mi je lep a ko nije ni ko je savrsen a ko nije. takodje se plasim da neke intimne povremene favorite ovde promovisem. :I da li da ipak pomenem....
plasim se jer im ne zelim to da se vuku po nekim forumima ili... he bas sam dobra odjednom... kao
*evo da ipak dam doprinos evo nadal... el se uklapa.. joj
e kako sam napisala vise mi nije toliko bitno da li ce da izgubi..... kao nije mi toliko favorit.. bas ni za koga nisam onako 100%.. ili mozda za neki intimni krug hm ako imam ali shta kao stavis burazera na net ili sestru ili komshinicu..... kao stavi neko tebe kao dobra cica iz zgrade..... znaci ovo je sve pomalo suvisno ali pocela sam da mislim da me boli glava ako se negde ne ispraznim... kako drugi ljudi resavaju ovo... plus ignore ignore.... : ) treba samo uprostiti recenice. bas se ne osecam dobro ako sam ga pomenula sada.. al izvuko je drugi set :I vishe nisam emotivno vezana sad kad sam podelila s ostalima a muka mi je od nekog kamenja mada se onda moze reci pa dobro sta se ti pravis i tako. znaci ovo bash nije neka ideja branka kockice za kojom svi verovatno tezhimo... sad asm se malo izgubila.
 
Naslov teme govori sve. Tema na kojoj se postuju slike nesavrsheno obuchenih, gradjenih, lepih ljudi, koji su vama savrsheni zbog nechega....

pa sad..nisam stigao, a ni imao čime da je slikam, ali nikako iz glave ne mogu da izbacim jednu devojku, dosta mršavu, obučenu u šljampavi košarkaški šorc i duboke patike....čini mi se da je imala i pomalo x noge, ali ne mogu baš da tvrdim...Ali jako me je privukla, zbog svoje različitosti, prijatnog nastupa, preslatkog osmeha...
E nju bih umeo savršeno da uklopim u svoje ruke, zagrljaj...da uklopim svoje usne sa njenima, svoje usne koje kao da su baš za nju stvorene...:smajli_koji_sanjari:
 
pa sad..nisam stigao, a ni imao čime da je slikam, ali nikako iz glave ne mogu da izbacim jednu devojku, dosta mršavu, obučenu u šljampavi košarkaški šorc i duboke patike....čini mi se da je imala i pomalo x noge, ali ne mogu baš da tvrdim...Ali jako me je privukla, zbog svoje različitosti, prijatnog nastupa, preslatkog osmeha...
E nju bih umeo savršeno da uklopim u svoje ruke, zagrljaj...da uklopim svoje usne sa njenima, svoje usne koje kao da su baš za nju stvorene...:smajli_koji_sanjari:



Sto si se ti opustio:grin:
 

Back
Top