Treba mi pomoc!Drugarica koja je na losem glasu

Ana90

Primećen član
Poruka
516
Imam drugaricu koja je prema meni super,ali svi mi kazu da ne trebam da se druzim sa njom jer menja momke kao carape! A prema meni je stavrno fina,ali primetila sam da se odmah promeni cim je u drustvu muskaraca! Sta da radim,da li da je otkacim ili da nastavim druzenje sa njom,pored toga zalepila se za mene i stalno mi ponavlja da sam joj najbolja drugarica,a ona meni nije????!!!!!!:oops:
 
Pa ovako dosla je u moje odeljenje i ona se odmah zalepila za mene,i posto je bila dobra prema meni ja se druzila neko vreme sa njom,ali onda su mi neki rekli da je ona bila sa pola grada i da se otkuliram od nje da me ne pokvari,ali ona je tako dobra prema meni,a i niko se drugi ne druzi sa njom,pa mi je zao nje!
 
To sto ona spava sa pola grada,ne znaci ni da je losa osoba,a da li ce te iskvariti,zavisi od tebe.Ona to verovatno ne zeli.
Znam mnoge koji su se sami iskvarili.
Na to ne treba da se obazires.
Ako je dobra,i ako je OK ,njena je stvar sa kim spava.
Malogradjanski je okrenuti glavu od coveka koji gresi,jer svi gresimo.
Ali,ako primetis da je njeno drugarstvo gusi,da je sa tobom bas zato sto se niko sa njom ne druzi,i da ce postati krpelj,bolje se udalji dok nije previse bolno i tebi i njoj.
Ja sam imala iskustvo sa 'krpelj drugaricom' a takodje je bila slabijeg morala.
Tako ja mislim.
Sve dok vam je druzenje zdravo,sta te briga sta se prica o njoj,pa cak i da je istina.
 
Brat ti zeli dobro i brine za tebe.
Mislim da treba da pokusas njega da uveris da ona ne moze da utice na tebe,kao i u to da je ona dobra osoba,nezavisno od vaspitanja,pogleda na svet i ljubav...
Ako jeste takva,mislim da ti nece biti tesko.
Uvek ces u zivotu morati da se boris za ljude koje volis.
Zamisli da ti tako zabrani da izlazis sa deckom u kog si zaljubljena.
 
Imam drugaricu koja je prema meni super,ali svi mi kazu da ne trebam da se druzim sa njom jer menja momke kao carape! A prema meni je stavrno fina,ali primetila sam da se odmah promeni cim je u drustvu muskaraca! Sta da radim,da li da je otkacim ili da nastavim druzenje sa njom,pored toga zalepila se za mene i stalno mi ponavlja da sam joj najbolja drugarica,a ona meni nije????!!!!!!:oops:

Ako ti vec nije najbolja drugarica i ako ti nije stalo do nje,onda prestani druzenje sa njom.Znas kako kazu "sa kim si takav si",nakacice i tebi epitet lake robe..
 
imam jednu drugaricu koja mi je kao sestra. znamo se od malena. ona je divna osoba, mnogo je dobra, ali veoma povodljiva. ona je imala "najbolju drugaricu" koja je isto tako na loshem glasu, menja momke, drogira se, ali je prema njoj uvek bila super. ali, ista situacija u mushkom drushtvu kao i ta tvoja drugarica...zbog te njene drugarice ljudi su imali loshe mishljenje i o toj mojoj drugarici (jbt, zbunih se medju silnim DRUGARICAMA :lol: ) po principu -s kim si takav si-. a polako je ona pochela da je vuche za nos, samo shto ova moja to nije primetjivala i nije obratjala paznju na priche.....ali, onda joj se to obilo o glavu, prestale su da se druze, i tek sada je shvatila neke stvari.....

e, sad, mozda je ta tvoja drugarica stvarno ok kao osoba, bez obzira na momke...broj momaka i ne moze bash da odredi osobu....

tako, da...ono...ne znam =D
 
Ako ti je stalo do toga sta ce drugi da kazu za tebe, onda je otkaci, ali na fin nacin, a verujem da je to moguce, jer evo primera- ako si ti, recimo, fina devojcica, a druzis se sa 2-3 drugarice koje su, da kazem, ne fine...odn. kyrvice, onda ce na tebe ljudi isto tako gledati.. Jos plus ako ne znaju ni nju ni tebe, mogu te odaljiti od nekih osoba.. Ovo je iz licnog iskustva.. Velikaaa steta.. ;(
 
Pazi ako je ona ok prema tebi onda postuj to,ali ako je devojka na losem glasu u smislu da se druzi sa losim drustvom,radi razne lose stvari,mozda ne bi bilo lose da se malo distanciras od nje.......uostalom,zapitaj se zasto niko ne zeli da se druzi sa njom?!Sigurno da postoji neki razlog,a da to nisu samo ogovaranja.Zasto se zalepila za tebe.razmisljaj o tome.I jos nesto:ne mozes sa nekim postati najbolji prijatelj za kratko vreme.Za to su potrebne godine,i mnogo sto sta jos.A ne samo simpatisanje.Naravno zbog raznih prica ne treba prekidati kontakte,ali treba sve imati u vidu.
 
Prwo se postawlja pitanje da li su te glasine uopshte tachne... :?: :!:
Mozhda je dewojka samo meta nekih loshih ljudi koji joj zawide... :confused:
A i ako je zaista tako, ako je prema tebi ok, druzhi se sa njom ali na distanci...
Ja sam bila u slichnoj situaciji, ona je bila dewojka lakog morala ali nije bila losha kao osoba (u pochetku) kada sam shwatila kakwa je, udaljila sam se postepeno od nje... Pochela je da me ne woli kada sam se smuwala sa mojim dechkom, a upoznali smo se zahwaljujuci njoj...
Sada mi se wishe jednostawno ne jawlja i odselila se u Bosnu :grin: Jej! :grin:
 
Imala sam drugaricu koja je bila na losem glasu,ali zbog toga sto je krala(!).Prvo mi je bila odlicna drugarica i nista nisam primecivala u vezi sa kradjom,i polako sam primecivala sta radi,cudno se ponasala,kada smo imali fizicko,odvajala se,i naravno bila u svlacionici,a kada bi neko usao u svlacionu,ona bi se unervozila,pocela da nesto lupa itd....i onda sam polako pocela da se udaljavam od nje,jer mislila sam ako bude bilo kao ono:"Necu vise da se druzim sa tobom!!!",bojala sam se da ce poceti od mene da krade...i uspela sam.Sada mogu lako da prepoznam koja je kakva drugarica,pa i posle nekoliko sati druzenja sa njom.
Dakle,ovo je mozda i najbolje da uradis.

Srecno!!:-)
 
Ovako... Moja super drugarica takodje menja momke k'o carape (doduse ne spava sa njima), pa mi to opet ne smeta... To je njen problem i ja necu da zalazim u to... Isto kao sto ne volim da se u moj zivot mesaju drugi ljudi (u smislu sa kim cu da se druzim, da li cu imati decka, ko ce to biti......), tako se ni ja ne mesam u njen.... I uopste nije pokvarena niti bilo sta... I, ako je i ta tvoja drugarica takva, uopste ne mislim da bi trebalo da prestanes da se druzis sa njom. Naprotiv... Bogat si onoliko koliko imas prijatelja...
E sad, druga stvar je ako je ona neki skot koji tebe odvlaci od svih i zeli da se samo sa njom druzis.... Onda je odyebi i nemoj da ti je bude zao! Jednostavno joj reci da ti nisi njen rob, da hoces da se druzis sa drugima, i da, ako joj to ne odgovara, slobodno odyebe u velikim skokovima od tebe!
 
najbitnije je da gledash kako se ponasha prema tebi,jer nikad ne znash zasto se prema nekome drugome ponela loshe,mozda postoji razlog...dakle gledaj tvoj i njen odnos,ne njen odnos sa drugima....kao drugo niko te ne tera da budete kao nokat i prst,jednostavno druzi se s njom ako ti prija,ako ne jednostavno prekinesh..........pretpostavljam da sama znas koliko ti ona odgovara ili ne..a ta ogovaranja pusti,ljudi stalno pljuju jedni druge,bolje sama imaj uvid u to
 

Back
Top