Draža je rehabilitovan- zabraniti partizanske filmove sa Dražinim pokretom!

joca111

Aktivan član
Poruka
1.725
I dan danas se na Pinku pre svega Dražin pokret diskriminiše , iako je već zakonom donešena odluka o njegovoj rehabilitaciji!
I onaj mali babun iz antifašističkog pokreta Novog Sada , gost u Utisku nedelje, onaj što ga je zlostavljao retardirani srpski Firer na sred tribine o antifašizmu, on je sam rekao da su podržali akciju beogradskog antifašističkog pokreta kada su lepili sliku Draže sa parolom STRELJANJE JE OK!
Uzgred, da njegova pojava bude još smešnija, na tribini je zauzeo stav nekog pacifiste koji ne veruje u fizički obračun kao sredstvo rasprave i nije se suprotstavio, da bi kod Olje Bećković obukao majicu sa aludiranjem i pozivom na fizički obračun sa Nacistima! Izblemirao se i pokazao da je samo jedna mala usrana gnjida od čoveka, bez obraza!

Ako oni ovo smeju nekažnjeno da rade stimulisani istorijskim činjenicama iz filmova Bitka na Neretvi, Sutjesci i ostalim rekama i potocima Jadranskog i Crnomorskog sliva, ajde da pokrenemo akciju STRELJANJE JE OK, sa slikom nekog narodnog heroja Bombaša! Izgleda da je i to OK!

P.S. Što se tiče istorijskih činjenica, da li je dovoljno reći da je De Gol izbegavao svaki susret sa Titom i dolazak u SFRJ za života, revoltiran streljenjem Draže, da je taj Draža dobio oredenje i od SAD i od UK! Da li je dovoljno reći da je današnja Evropa jasno osudila režim Tita kao diktatora, autokrate i komunističkog tiranina, koji je imao veze sa demokratijom koliko i Crveni Kmeri!
 
Осим што је Пинк приватна кућа па може како хоће, не треба ништа забрањивати јер једноставно не треба радити такве ствари. Треба пуштати филмове Црног таласа као одговор на Булајевићеве будалаштине. Један Желимир Жилник који је рођен у логору Црвени Крст у Нишу и чији су родитељи стрељани као комунисти јасно и гласно каже да су филмови Црвеног таласа чисто фалсификовање историје, шта ћеш више од тога.
 
Složio bih se da je zabrana najlošiji način borbe protiv neželjenih pojava, ali kada je posledica nedostatka takve zabrane ponovno ispiranje mozgova stanovnitva, i to novih generacija, i to na najgledanijoj TV, onda su takve mere nužne, jednostavno, manje zlo!
Ono što je najcrnje jeste da niko u javnosti ne osudjuje takve filmove, a čak ni lepljenje onih plakata nije doživelo takvu osudu!
Kako neko sme da vredja naše pretke ako po zakonu oni nisu krivi, zar to nije kleveta, i to klevceta od koje se oni ne mogu braniti, jer su uglavnom mrtvi! Jel treba da ratujemo Partizani VS. Četnici pa da ostanu samo jedni!
Jel treba ja sad zbog toga da pozovem istomišljenike da te takozvane antifašiste izmlatimo prvi put kad ih vidimo na ulici jer vredjaju moju istoriju, a pritom policija ne radi svoj posao! Zar će se Čančić načljutiti zbog toga, taj recept DEMOKRATSKOG preuzimanja izvršne vlasti u svoje ruke upravo on propagira!
 
Čanak i njemu slični, van demokratskog metoda delegiranja svih oblika vlasti, daje sebi za pravo da on bude jedina i zakonodavna( donosi sud o Draži) , i sudska ( potvrdio je više puta stav o njegovom streljanju i njegovim sledbenicima ) i izvršnu vlast( daje sebi za pravo da bilo kome preti motkama i ostalim DEMOKRATSKIM rekvizitima) ! Pravi naslednik Tita, čak je i Ćopavko! :)
Nije problem da on iznosi stav o Draži, ali zakon je donet, ali poošto ga on nije doneo, onda on ni ne važi za njega! Zato što u to i veruje, spreman je da preuzme i ostale oblike vlasti na sebe i da se ovako ponaša! Klasičan autokrata!
 
Najveci zlocin protiv demokratije je sigurno izjava : NEKADA MORATE URADITI I ONO ZA STA NEMATE PODRSKU ALI STE SIGURNI DA STE U PRAVU!

Ovo je , na moje veliko razocarenje sebi dopustio da izjavi cak i Goran Svilanovic u jednoj emisiji, ja mislim da je bilo Nije srpski cutati! Zar i Sloba nijje sve vreme verovao da je u pravu, i Tito , i Hitler... ,samo sto nisu imali bas podrsku drustva, ali to izgleda i nije tolko bitno dokle god ste vi sigurni da ste u pravu! Sramota!
 
Па биће сад на РТС циклус Црног таласа.
Гледао сам "Млад и здрав као ружа", одличан филм, Тарантино пре Тарантина само много интелигентније.

jel to film gde jurca sa kolima,gole ribe,na kraju obracun u/na hotelu jugoslavija?
 
Licno, ja bih zabranio sve partizanske filmove...

meni bas kul onaj...ćuprija na neretvi..kad ono čejeni jurisaju ....to je bas rodoljuban film...Ljubisa i Bata..patlidžani....ja bih Vam preporucio (vidim da volite takve filmove)..."Zastave nasih oceva" i "Pisma s Iwo Jime"....prica o WW2 samo s dvije razlicite strane....mozda neki na taj nacin shvate.....nema dobrog ratnog filma...NEMA....
 

Back
Top