potezanje veza je nesto naj pogubnije za dete
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: potezanje veza je nesto naj pogubnije za dete

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano potezanje veza je nesto naj pogubnije za dete

samo zavaravate sebe, i gurate dete u nesto za sta ono nije, ne bi li ste zadovoljili svoje bolesne ambicije. On je za neku srednju recimo ali ga vi preko veze upisete u gimnaziju, onda ono dozivljava neuspehe u toj gimnaziji. I stalno tako. Vi vezu on neuspeh vi vezu on neuspeh.

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: potezanje veza je nesto naj pogubnije za dete

I...ima li ova tema natavak?
    Kako tako trpas ljude u isti kos? Kome si posveto ovu temu? Svojim roditeljima? Ili forumasicama koje jos nisu ni upisale svoju decu u vrtic?
    Ajde edituj ovo i lepo sroci, tema nije losa samo treba da se postavi drugacije. Umes ti to. A ja cu moj post obrisati.

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

onako bez veze, zapravo to je zakljucio moj dragi tata pre par dana gledajuci neku emisiju.

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Oces li ovo editovati ili da idem da spavam, pitam zbog brisanja.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Luciferko Pogledaj poruku
    samo zavaravate sebe, i gurate dete u nesto za sta ono nije, ne bi li ste zadovoljili svoje bolesne ambicije. On je za neku srednju recimo ali ga vi preko veze upisete u gimnaziju, onda ono dozivljava neuspehe u toj gimnaziji. I stalno tako. Vi vezu on neuspeh vi vezu on neuspeh.
    Slažem se ACO.
    Ja sam na faksu ( medicina) imala jako mnogo dece profsora sa potpuno iskrivljenom perspektivom sagledavanja realnosti. Nisu oni bili krivi, već njihovi roditelji koji su im omogućavali da polažu ispite bez truda i rada. Učinili su im medvedju uslugu...pre ili kasnije neznanje svakog udari, i njih će, samo će posledice biti jako velike.

Aktivan član Manja (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

...na primer, ne nauci ni kako se pravilno pise "najpogubnije"

Ističe se allice (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

pre ili kasnije neznanje svakog udari, Sevilla

Tachno. Znanje je siguran put.

Zainteresovan član Bersina (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Ja ne kapiram ovo za gimnaziju. Sta kao pametni idu u gimnaziju, a gluplji u srednju?
    Kakve to veze ima???

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Verovatno je onom ko upise gimnaziju jasno da mora na fakultet, dok srednjoskolac navodno treba da bude osposobljen za rad po zavrsetku skole. Ali mislim da potezanje veza nije losa stvar, ako detetu treba posao, ili ne daj Boze veza kod nekog lekara, ili da ne ode da sluzi vojni rok na jug. Sve ima svoje zasto.

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bersina Pogledaj poruku
    Ja ne kapiram ovo za gimnaziju. Sta kao pametni idu u gimnaziju, a gluplji u srednju?
    Kakve to veze ima???
    ne nego iz gimnazije mora na fakultet iz srednje ne mora, sa gimnazijom mora da zavrsi faks i tu nema price. ok moze i neku visu.

Poznat DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

Gimnazije su zebanstske skole...
    Mislim... tu se svi kao nesto trude da nauce... a ti onako jednostavno budes kool... 8)

Mada... dobro... moji dana bunta ka gimnaziji su prosli... ali... bila su to lepa vremena...

Viva la Revolution!

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

ma sta nauce u gimanziji majke ti
    ajde bre gluposto sranja o opstem obrazovanju i ostale govnjarije, pa vise naucis sa diskaverija nego iz gimnazije

Ističe se pile_babino (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

znas sta aco ozbiljno ti preporucujem da se lecis. Mislim da tvoja opterecenost "pogresnih"izbora tvojih roditelja poprima patoloske razmere, prvenstveno zato sto nisi u loodim godinama puberteta u kojima postavljas sebi ovakva pitanja, tj ovakva gloooooopa pitanja. Zalosno Aco, a tako ti fino ide fax, ta tvoja stomatologija, ali ti si odlucio da tupis zadnju sivu celiju u toj tvojoj tikvi. Moram da priznam i da me strucni isprave u dijagnozi. Ovo su ozbiljni poremecaji u pitanju. Paranocno manijakalno depresivno mazohisticko ponasanje jednog nadasve RAZMAZENOG DERLETA

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pile_babino Pogledaj poruku
    znas sta aco ozbiljno ti preporucujem da se lecis. Mislim da tvoja opterecenost "pogresnih"izbora tvojih roditelja poprima patoloske razmere, prvenstveno zato sto nisi u loodim godinama puberteta u kojima postavljas sebi ovakva pitanja, tj ovakva gloooooopa pitanja. Zalosno Aco, a tako ti fino ide fax, ta tvoja stomatologija, ali ti si odlucio da tupis zadnju sivu celiju u toj tvojoj tikvi. Moram da priznam i da me strucni isprave u dijagnozi. Ovo su ozbiljni poremecaji u pitanju. Paranocno manijakalno depresivno mazohisticko ponasanje jednog nadasve RAZMAZENOG DERLETA
    da
    se
    teras
    u
    picku
    lepu
    materinu

hvala

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Znas za sta su krivi tvoji roditelji?? Krivi su sto te nisu lepse vaspitali i malo lesili od batina Gosn DErlic Aco

Veoma poznat dusala000 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    496

znas sta ovde si ti u pravu, a ja mislim da tvoji roditeli su zeleli da se ponose s tobom i zato su te upisali u gimnaziju sto je jako zalosno, ne znam jesu li bogati kad ti ovako unistavaju mladost?, zato ti porucujem stegni srce i ipak uci i pozuri da odrastes i njima spremo izadjes pred oci i jednom odluco izgovoris NE mesajte mi se u zivot jer on je samo moj moras skolu da zavrsis i na tebi je da se izboris sam, samo glavu gore i doci ce tvojih pet minuta!!! a sutra kad budes imao svoje (svoju decu) nemoj tu glupost da uradis i seti se izreke Oprosti im boze ne znaju sta rade pozzzz za tebe i samo HRABRO

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pile_babino Pogledaj poruku
    Znas za sta su krivi tvoji roditelji?? Krivi su sto te nisu lepse vaspitali i malo lesili od batina Gosn DErlic Aco
    da se teras u 3 ***** materine

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

a da vam pitam.
    gde sam ja pomenuo moje roditelje u ovoj temi u negativnom kontekstu
    ****** vas moji roditelji vise

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio dusala000 Pogledaj poruku
    znas sta ovde si ti u pravu, a ja mislim da tvoji roditeli su zeleli da se ponose s tobom i zato su te upisali u gimnaziju sto je jako zalosno, ne znam jesu li bogati kad ti ovako unistavaju mladost?, zato ti porucujem stegni srce i ipak uci i pozuri da odrastes i njima spremo izadjes pred oci i jednom odluco izgovoris NE mesajte mi se u zivot jer on je samo moj moras skolu da zavrsis i na tebi je da se izboris sam, samo glavu gore i doci ce tvojih pet minuta!!! a sutra kad budes imao svoje (svoju decu) nemoj tu glupost da uradis i seti se izreke Oprosti im boze ne znaju sta rade pozzzz za tebe i samo HRABRO
    e a ti ozbiljno nasela na acine neispunjene ambicije ili sta je to vec (strucnjaci javite se) nemoj da si tako naivna. iscitaj sve njegove teme loodnica lik je prsooooo

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

a da vam pitam.
    Aco prso si idi se leci.
    gle jos te nisu banovali:razz:

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

a da vam pitam.
    Јао, Ацо, толико си сморио народ кукањем и самосажаљењем и вечито истом причом о твом одрастању уз такве родитеље...да нам је свима допиздело...и да већ и врапци знају твоју тужну животну причу...
    Ти ниси у овој теми поставио никакво питање, него си изнео констатацију полазећи од тога да су сви родитељи као твоји, да су сви родитељи болесно амбициозни и да не обраћају пажњу на жеље, потребе и могућности свог детета...и да је сан свих родитеља да им дете заврши гимназију...

Ето, овде има нових форумаша који ће те радо саслушати и покушати да ти помогну неким добрим саветом и емпатијом...
    Али, после неколико година истих прича...и они ће ти рећи:''Ко те ****, твој живот је ствар твог избора!''
    Колико ли сам времена и постова потрошила покушавајући да разговарам са тобом са разумевањем и аргументима... Али, Ацо, ти на дупету носиш закачену паролу ''Шутни ме!'', а онда се питаш зашто те људи шутирају и идеш наоколо кукајући и плачући због тога...
    А у ствари, ТИ ВОЛИШ да те шутирају, то ти је једнина душевна надокнада за све претрпљено јер после тога имаш покриће:''Ја сам тако добар - они су лоши!'' и ''Нисам ја крив нити одговоран за своје проблеме - други су криви (амбициозни родитељи, размажен и безобзиран брат, напичене споноруше...и сви остали)!''

Дај, бре, искорачи већ једном из свог личног искуства, почни да пишеш обичне, нормалне постове, без кукања и бацања кривице на друге... верујем да има много интересантних ствари које се могу чути од тебе, само промени плочу! :wink:
    Poslednji put ažurirao/la Hellen : 13.10.2007. u 23:55

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Иначе, што се саме теме тиче: не мислим да је потезање веза ''нешто најпогубније за дете''...Постоје много погубније ствари.
    Мислим чак да потезање веза не мора увек да буде лоше, зависи само од тога због чега се потежу.
    У твом случају је било лоше, јер ти ниси желео гимназију и ниси се сматрао довољно способним за њу и за касније студирање.
    Моји родитељи су потегли везу да ме оперише докторка која је наш кућни пријатељ, потезали су везе када сам тражила посао (тачније, не везе, него су само били ту, да се зна чије сам дете)...Хмм...мислим да су једном разговарали са једним сестриним професором кога су познавали да јој изађе у сусрет око термина за полагање... Једном су разговарали са мојим разредним да мало утиче на предметног професора да ми да шансу за већу оцену...
    Шта ја знам, било је још доста случајева, али нису никада радили нешто са чиме се ја не бих сложила или не бих одобрила.

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 10.11.2007., 10:47
  2. Ljudi, prvi put nesto normalno, nesto sto vredi!
    Autor zmario u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 02:04
  3. Prvi poljubac? Nesto strasno ili nesto bas cool?
    Autor Ko pala s marsa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 09.05.2007., 22:48
  4. kad je veza 'ozbiljna' veza
    Autor Jell u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 20.01.2006., 23:39
  5. Sex i dete
    Autor huaniiiita u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 11.01.2006., 00:48

Pravila za slanje poruka