Ljubavni problem,upomoc!

malo slatko

Zainteresovan član
Poruka
317
E,ovako svidja mi se jedan decko duze vreme,najveci problem vezan za njega je sto ne mogu nikako da ga provalim...Mozda je najveci problem u tome sto sam ga ja startovala,nisam sacekala da on nesto prvi uradi(a ko zna da li bi to ikad uradio,verujem da ne bi),a pre toga smo se uvek gledali kad se vidimo,mozda ja malo vise!Kad sam mu prisla,jednostavno me je izmuljao i napravio se lud,rekavsi da me nikad nije video.nARAVNO JA ispala curka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa sta mislite o ovome?
 
Od cega?Pokusala sam vec,dopisivali smo se(predpostavljas ko je kome slao poruke),on je rekao da nije glupo to sto sam uradila i da nije bezuspesno,al opet nista,on ni prstom da mrdne,a ja vise necu da ga jurim....:mad:(i dalje me gleda kad me vidi)
 
pa ja sam imala slicnu situaciju...jednostavno mu objasni sve...a ako ti je on bas dobar drug nemoj uprskati ako ti osecanja nisu jaka......preslisaj sebe,pa onda popricaj sa njim...
ajd ti meni pomozi...imas temu "Treba mi pomoc....i sta mislite o onome: REKLA KAZALA???"
hvala...
 
Kad sam ovo napisala nisam mislila na mog naj druga,ovo je drugi idiot zbog koga sam se pokolebala kad sam resila da poljubim druga.Tesko mi je,ne mogu nikako da provalim sebe(sad pricam u vezi druga),,,
Moras mi malo detaljnije objasniti u vezi cega je to rekla kazala.Ako su to neki nebitni ljudi,najbolje je da sve kuliras...
 
Taman sam pocela da mu udaram kontru kad on ode da uci skolu u Bg.Bitno je da ce dolaziti...Dok me je muvao drugi deckom u gradu non-stop je prolazio pored nas i tek mi se javio kad sam bila sama.Da li sam i malo uspela?Nikad necu razumeti- to sto mi je rekao da moje startovanje nije bilo bezuspesno,al opet on nista prvi nije radio...Sta mislite DA LI mi rekao to da bih i dalje letala za njim?( i da li mi nikad nije rekao na cemu sam samo da bih i dalje jurila za njim?):x:-(:sad::sad:
 
Od cega?Pokusala sam vec,dopisivali smo se(predpostavljas ko je kome slao poruke),on je rekao da nije glupo to sto sam uradila i da nije bezuspesno,al opet nista,on ni prstom da mrdne,a ja vise necu da ga jurim....:mad:(i dalje me gleda kad me vidi)

sto probaj jos jednom ako te stalno gleda kako ti kazes i dopisujete se onda mozda molo se plasi ja mislim da je stalo do teba samo sto se plasi izvini sto cu te pitati ovo jel on ima devojku?
 
Taman sam pocela da mu udaram kontru kad on ode da uci skolu u Bg.Bitno je da ce dolaziti...Dok me je muvao drugi deckom u gradu non-stop je prolazio pored nas i tek mi se javio kad sam bila sama.Da li sam i malo uspela?Nikad necu razumeti- to sto mi je rekao da moje startovanje nije bilo bezuspesno,al opet on nista prvi nije radio...Sta mislite DA LI mi rekao to da bih i dalje letala za njim?( i da li mi nikad nije rekao na cemu sam samo da bih i dalje jurila za njim?):x:-(:sad::sad:

ako ga stvarno volis imaj nadu da cete poceti jednu USPESNU VEZU
 
sto probaj jos jednom ako te stalno gleda kako ti kazes i dopisujete se onda mozda molo se plasi ja mislim da je stalo do teba samo sto se plasi izvini sto cu te pitati ovo jel on ima devojku?

e,to je najvise cudno on kaze da nema devojku,ako mu je verovati?nisam ga videla ni sa jednom,a to opet ne znaci da je nema...A cega to ima da se plasi?Ja sam se valjda ispaljivala,a ne on...A sto se tice dopisivanja to je bilo na moju inicijativu...znas njemu je tesko da pogleda moj broj u imeniku...
:evil::cry::cry:
 

Back
Top