Black And White

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Jel igra/igrao ko ovu po meni super igricu? Kakvi su vashi utisci?:??? Meni je ovo najbolja strategija...(jedino nju igram)... :lol:
Za one koji ne znaju o chemu se radi(mada ne verujem da ima mnogo takvih), evo neshto u kratko:
B%26wbox.jpg

taktička igrica u kojoj ste vi Bog. I dobijete svoj otok s nekoliko sela i možete raditi kao Božja djela. Upravljate s nekom rukom, s kojom možete pokupiti žito i prebaciti u skladište seljacima, ili pokupiti ribu iz mora i nahraniti ih... onda oni kao počnu vjerovati u vas. A možete i rušiti kuće i slično. Imate na raspolaganju neku moćnu životinju (npr. tigra) koja radi za vas. Možete ga nahraniti i čovjekom. Kad nešto trebate napraviti pojave vam se mali anđel i mali vrag. Anđel vam kaže kako da situaciju riješite na dobar način, a vrag na loš. E sad što odaberete... Možete biti dobar Bog ili zao Bog.
Evo i par screenshotova:
bw1.jpg

14a.jpg

26a.jpg
 
Ja zaglavio na drugom otoku u prvom delu... Neznam kako da ga predjem.... Teritorija mi nije velika dovoljno da bi napao protivnichko selo, a sve sam sagradio shto trenutno mogu... Zna li mozda neko, kako ovo da predjem:???
 
Brate... tutorial traje 2 YEBENA sata kojih ja nemam da BACIM spremam se za exkurziju... idem u utorak, maturska yebiga...
E a shto se tiche zahtevnosti idite ovde i nadjite Black & White 2 i ono samo testira jer mozhesh da igrash il' nemosh i preporuchljivo je preko IE!!!
 
BnW sam kidao davno... odlicna igra, odlicna atmosfera, osecaj, i ceo taj ambijent tih divnih ostrva, i sve to, bas se osetis mocno. Sto se tice drugog dela, nije mi se toliko svideo, jer se prelazi vise na nesto nalik RTS-u, sa sve vojskom a i malo se gubi na cari jer je sve pojednostavljeno, npr kreatura ona u prvom delu je bila teska za odrzavanje, ali kad uspes da je istreniras, znas da si postigao nesto, .. a u drugom delu ti govori tacno sta treba da uradis, sto je malo.. pih.. mada je dobra i druga igra naravno, ali mi je prva favorit iz mladosti :)
 

Back
Top