Kako sacuvati Kosovo?

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Tj. zasto kosovo ne treba da bude nezavisno
Ne verujem da su ovo spominjali nasi politicari, a po meni OVO je najjaci argument da kosovo ne dobije nezavisnost.

Srbi na kosovu. Ako kosovo dobije nezavisnost, samo je pitanje vremena kada ce traziti da odatle odu strani vojnici, jer, sta traze neki vojnici na NJIHOVOJ teritoriji.
A ni jedan ozbiljan politicar na nasoj planeti ne sumlja da su albanci raspolozeni za masovno ubijanje srba, za genocid. To je jedan od razloga zasto kosovo ne moze da bude nezavisno. To bi trebalo da bude jos jedan argument nasih politicara.
 
Nije ni prvi put ni poslednji da neka zemlja izgubi deo teritorije. Mislim da je mnogo bolje oprostiti se od Kosova i dobiti etnicki prilicno cistu Srbiju nego zadzati 2 miliona siptara ... Zamislite.. 2 miliona gamadi... ccc
 
Da ali nedovoljno razumes. Nemoj da se ljutis. Ali na planeti ionako ima previse ljudi pa je sve to u stvari deo Darvinove selekcije :D


a da ti ucinis uslugu ovoj planeti???? mislim nemoj da shvatis nista licno, mislim da bi ostatak postovao tvoju nesebicnu odluku.
ps. a da ne odes dzabe, ja ti obecavam da cemo neku ulicu nazvati po tvom imenu, moze i bulevar, zavisi od tvoje brzine
 
I vi ste (deo poput tebe) lepo"zavrnuli rukave"...da se ne lazemo...:grin:


da se ne lazemo, deo poput mene sigurno nije, ali i mi sigurno imamo neke kao gore navedeni, koji u resavanju problema korisi radikalne metode, ali oni se pravdaju da ste vi prvi poceli, onda se pravdate vi... pa oni... pa vi... a isti bolidi, isti "uzviseni" ciljevi, samo im [licna] imena razlicita
 
Мислим да је решење врло једноставно - послати све ОБРАЗ-овце, НАЦИ-оналне стројевце, гардисте Цара Лазе и остале ''ослободиоце'' да тамо реше ствар, и све остале што каке о срБском Косову а целог живота нису мрднули ван своје вукоиебине а камоли да су били на Косову, а богами и Метохији.
 
Мислим да је решење врло једноставно - послати све ОБРАЗ-овце, НАЦИ-оналне стројевце, гардисте Цара Лазе и остале ''ослободиоце'' да тамо реше ствар, и све остале што каке о срБском Косову а целог живота нису мрднули ван своје вукоиебине а камоли да су били на Косову, а богами и Метохији.
a Jerry na čelu....aaaa,ili ono napred drugovi-ja za vama.....
 
da se ne lazemo, deo poput mene sigurno nije, ali i mi sigurno imamo neke kao gore navedeni, koji u resavanju problema korisi radikalne metode, ali oni se pravdaju da ste vi prvi poceli, onda se pravdate vi... pa oni... pa vi... a isti bolidi, isti "uzviseni" ciljevi, samo im [licna] imena razlicita

U pravu si...ali je problem sto narod opcinjen tim bolidima...:neutral:
 
a da ti ucinis uslugu ovoj planeti???? mislim nemoj da shvatis nista licno, mislim da bi ostatak postovao tvoju nesebicnu odluku.
ps. a da ne odes dzabe, ja ti obecavam da cemo neku ulicu nazvati po tvom imenu, moze i bulevar, zavisi od tvoje brzine

Brate vidis kad su kokali sipce na Kosovu nisam ja bio za to kriv.. nego SLoba.. a on je crkao.. tako da.. puj pike ne vazi :D
 
da se ne lazemo, deo poput mene sigurno nije, ali i mi sigurno imamo neke kao gore navedeni, koji u resavanju problema korisi radikalne metode, ali oni se pravdaju da ste vi prvi poceli, onda se pravdate vi... pa oni... pa vi... a isti bolidi, isti "uzviseni" ciljevi, samo im [licna] imena razlicita

op4lqo.jpg
 
Мислим да је решење врло једноставно - послати све ОБРАЗ-овце, НАЦИ-оналне стројевце, гардисте Цара Лазе и остале ''ослободиоце'' да тамо реше ствар, и све остале што каке о срБском Косову а целог живота нису мрднули ван своје вукоиебине а камоли да су били на Косову, а богами и Метохији.

A ja bih poslao sve one koji su protiv očuvanja Kosova u sastavu Srbije! To je ipak najpotrošnija roba koju u Srbiji imamo...
 
A ja bih poslao sve one koji su protiv očuvanja Kosova u sastavu Srbije! To je ipak najpotrošnija roba koju u Srbiji imamo...
Такви ти се неће борити за Косово, док ове патриЈоте једва чекају тај моменат да дају живот за Србију.
Тај потенцијал треба максимално искористити.
 
Jeste, ali ima ih malo, čak se može reći da su prirodna retkost (sic!, nisam rekao prirodno bogatstvo!), nešto kao beloglavi sup... A ti ne bi poslao beloglavog supa u rat, zar ne?
Не бих рекао да их има мало, колико видим свима су пуна уста Косова.
Ако је свако од тих који тако трубе спреман да ратује за Косово онда нема фрке. Ко хоће да ратује за Косово и себе сматра за великог патријоту нека слободно иде и нек ратује, а не овако - када треба да се каки о српском Косову ту је први, а када треба да се ратује онда нека иде неко други.
Такав патриЈотизам је већ виђен на овим просторима, а српски народ ипак није толико глуп да себи опет дозволи да се у рат шаљу најбољи међу нама а да се фукара за то време богати.
Овог пута први нека иду они што се највише бусају у прса и вичу ''ја сам Србин, бре''.
 
Ove shto su protiv Kosova u Srbiji treba poslati dole,tu je Verbal Kint u pravu ali ne da se bore za Kosovo u Srbiji nego da odu u UCHK i pomognu svojoj Shiptarskoj sabraci u borbi za oslobodjenje,a ne samo da kenjaju da bi dali Kosvo ko shto patriJote kenjaju da bi ga branili.
 

Back
Top