Zena lavica?

Ok, kada sam doshla na ovaj forum zaista sam imala teshke probleme, sada su resheni.

ispala si nepoštena prema svima nama.
uvela si nas u problem, o kojem smo danima razmišljali i pričali sa tobom...
nikada nam nisi rekla št ase zaista dogodilo.
zar ne shvataš da i ako virtuelno društvo, nismo u stanju da oprostimo takvo odmahivanje rukom,
kao da se ništ anije dogodilo.
ako si iskrena kako želim da mislim da jesi,
vreme je da nam ispričaš kako je došlo do rešenja tvoje situacije, koja nije bila ni malo naivna.
hvala.
 
Strasno me nerviraju zene koje konstantno zvocaju...zele da promene muskarca, da on radi kako one diktiraju, svaljuju svu krivicu na muza...itd...

Uostalom ko tebe tera da cistis, kuvas, peglas, spremas? Zbog cega to sve radis - ako uopste radis? Da li to radis zbog vas, da vam bude lepo, cisto, da budete siti? Ili ti smatras to zrtvom pa mu svaki put to i prebacujes?
I gde to pise da zena mora da bude Cat woman? Da odlicno zaradjuje i da bude u svemu dobra tj. perfektna, idealna? Zar to postoji?:shock::roll:

Uopste nisi skapirala muza, niti si ispravno interpretirala rec LAVICA...toliko si sad zabrinuta zbog toga, sta je mislio sa tim da uopste ne vidis gde je problem...sebicno..

Jbt..pa idi trazi stan...prestani da kukas...a ne da mu kljucas 24h na dan...odlicno ti ide ako zelis svog muza da oteras od sebe...nemoj da predjes granicu pa da mu pukne film i ostavi te...

P.s. ako se tema uopste nije odnosila na tebe...sorry...:D

hahahaha ovo su bile oshtre rechi :lol:

bash te prave zenturache
 
Ma pitam onako....posto primecujem da se ljudi stalno "vade" na astrologiju i sl...pogotovu na forumima...:confused:

Ma ne znam, smesno mi i naivno....svako kroji svoju sudinu...ne leti ovo na tebe...off topic sam..
 
To znaci draga moja da ti vec poprrilicno jasno odajes utisak zene koja se lose udala , i da ako mislis da zivis kako dolikuje treba :
1. da promenis muza
2. da prestanes da kukas po forumu i potrazis neku strucniju pomoc
3. odlucis sta hoces u zivotu...

Ako rezimiramo tvoj nik , i tvoje teme , stice se utisak da sa tobom nesto ozbiljno ne valja ...mozda da pitas Alice za savet slicnog ste senzibiliteta.
Mirka carice:lol: bravo
 
Po meni je zena lavica ona koja je se bori za sebe,za svoju porodicu,koja uvek ide napred.Ne ceka da neko nesto uradi umesto nje,da joj sve bude servirano na tacni.Da se odmah ogradim,ne mislim samo na kucne poslove(to je najmanje bitno)vec na neke ozbiljne zivotne probleme.Mada niko ne moze ceo zivot biti borac,svako ima svoje uspone i padove,momente kada moze da se izbori sa svim i svacim i momente kada ne moze da ucini nista.
 
Ma, kakava lavica... Sve sto radim za one koje volim nekako mi je prirodno...mislim, grizem i komadam dusmane, rasterujem hijene, izvlacim lavice zubima iz nevolje, dajem svoj deo lovine podmlatku i td...
Ali, sve to vreme sam mala maca, mackica, samo bih da predem, izlezavam se i mjaucem... licnem malo mleka tu i tamo...
...sve mazeci svog lava sapom po hrbatu...
 

Back
Top