rafting Tarom
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: rafting Tarom

sheff
    Guest

Podrazumevano rafting Tarom

iako mnogi s'pravom kazu da je rafting Tarom jaaaaako opasno iskustvo to opasno je uglavnom preuvelicano! jedino sto je stvarno preuvelicano su cene i takse koje treba da se plate!

sto se tice samog raftinga stvarno je nezaboravno iskustvo iako smo se spustali sa obicnim camcem tzv. decejac DC (desantni camac) jedino sto stvarno dize adrenalin do vrhunca je deo zvan Brstanovica u duzini od 14 km
    to morate da probate (bunjee je truuuuuuuba)

tarabuka 2003 je uspesno okoncana slike slede

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: rafting Tarom

Citat Original postavio sheff
    iako mnogi s'pravom kazu da je rafting Tarom jaaaaako opasno iskustvo to opasno je uglavnom preuvelicano! jedino sto je stvarno preuvelicano su cene i takse koje treba da se plate!

sto se tice samog raftinga stvarno je nezaboravno iskustvo iako smo se spustali sa obicnim camcem tzv. decejac DC (desantni camac) jedino sto stvarno dize adrenalin do vrhunca je deo zvan Brstanovica u duzini od 14 km

Sheffe, bas bi bilo lepo da vidimo slike, ako budes imao problema da ih postavis ovde na forum, obrati mi se na e-mail bozo@krstarica.com pa da ih posaljem ja ili da te uputim kako da ih posaljes sam.

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ej Bozo, imam i ja par slike da nakacis za tvoj sport:))

koka
    Guest

Podrazumevano

rafting je super to treba doziveti

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Zak

Ako ti nije tesko posalji fotke a i kontakte za ovu malu avanturu ako nije problem...

Guest

Rafting Tarom nije SKUP! Sigurno si isao preko neke agencije! Cijena jednog spustanja sa doruckom i ruckom je 35-40 eura - jedan dan - 15km najuzbudljivijeg dijela Tare sa najvise brzaka. SAVJET 1: Sljedeci put prije raftinga kupi neke CG-dnevne novine i naci ces oglas ili reklamu!
    SAVJET 2: Ako zelis da osjetis ludilo idi u maju na Taru, dok je voda jos visoka!
    SAVJET 3: Posle Tare produzi na Zabljak tj. DURMITOR da vidis tek taj haos!

Bogisha
    Guest

Podrazumevano

Najjače da je rafting jeftin!!!
    Ja i par ortaka smo Krenuli iz Pančeva preko agencije i olešili su nas 100€ za 3 dana boravka u Republici srpskoj i za crnu goru!!!!

A CrnoGorci su ustvari *****, rafting kreće iz crne gore, i onda oni nabijaju neke takse!!!

Guest

Citat Original postavio Anonymous
    Rafting Tarom nije SKUP! Sigurno si isao preko neke agencije! Cijena jednog spustanja sa doruckom i ruckom je 35-40 eura - jedan dan - 15km najuzbudljivijeg dijela Tare sa najvise brzaka. SAVJET 1: Sljedeci put prije raftinga kupi neke CG-dnevne novine i naci ces oglas ili reklamu!
    SAVJET 2: Ako zelis da osjetis ludilo idi u maju na Taru, dok je voda jos visoka!
    SAVJET 3: Posle Tare produzi na Zabljak tj. DURMITOR da vidis tek taj haos!
    Upravu si,Tara je najlepsa u Maju-Junu,a Zabljak ne znam da li mi je lepsi leti ili zimi,raj na zemlji,pozdrav

keith wood
    Guest

Podrazumevano

Hocu,BRE,ja to da probam.Imam par drugara koji su isli kazu da je extra zezanje,ali nisam u kontaktu s njima

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Možeš se javiti ili pogledati veb www.rafting-tara.co.yu
    momci pravo ludo zezanje ali i sve ostalo je profi.

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio sheff

JAO JA BILA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bilo je mnooooooooooooooooooooooooogo dobro, nezaboravno!!!!!!!!!

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Upravu si,Tara je najlepsa u Maju-Junu,a Zabljak ne znam da li mi je lepsi leti ili zimi,raj na zemlji,pozdrav
    E BAS JESTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZABLJAK ZAKON!!!!!!!!!!!!!!
    Ceo zivot tamo idem.............................

Početnik box2 (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

ma tara je zakon, stvarno nije uopste strasna ocekivao sam vise, ali ja sam bio u junu a da bi doziveo pravu stvar moras otici u maju mada posle toga, durmitor, pa more, ihaaaa extra

evo ima ovde i par slika http://pg.photos.yahoo.com/ph/bokyskirafting/my_photos

Nov član
    Učlanjen
    16.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

ja sam bio na raftingu, i to na nekoliko reka...ali nije dzaba receno da je Tara svetska destinacija
    e sad.. Da krenemo sa zapada, Una-lepa reeka, lepi vodopadi u pocetnom delu, ima par finih brzaka, ali se onda pretvarea u dosadno jezero, tako da raftas nekih 20 min. i onda se peglas po jezeru 3 sata... sto se tice usluge smestaja i sl...kod nekog starijeg lika smo bili, zove se Kiro i super je sve-najbolji je tamo ima stranicu klub se zove una kiro RC...s tim da se ne moze porediti s tarom narocito kad je klopa u pitanju, jer na uni idu varijante "sendvic, cevapi i sl.." Na uni samo rafting kosta 40evra, bez icega drugog, tako da uopste ne stoji prica da je na Tari skupo.Pa *** za 50ak evra dobijes dorucak, prevoz, taxe, osiguranje, rucak i RAFTING a recimo ako hoces da nocis to te kosta 5 evra...odem u BG u restoran - jedem- platim 15 evra a klopa ni prineti onome sto smo jeli na tari, odes na neki bandzi bacis maltene iste pare za dva minuta....pa ljudi takav izlet bilo gde u svetu kosta duplo...Na tari smo bili nekoliko puta...i stvarno je najbolje u aprilu i maju-prva polovina juna(sto se adrenalina tice)ali i leto ima svoje prednosti.... smestaj je u bungalovima, prelepim,ono planinski stil...unutra lamperija, ciste posteljine, drveni kreveti ..sve sveze, mirise, pravi odmor...(ali to smo nasli tek drugi put, prvi put smo bili kod neke druge ekipe u nekoj rupi od bungalova),
    a klopa posebna prica, domaci hleb ispoda saca, kajmak, prsut, jagnjetina sve domace,baklava, domace vino, rakija... ljudi su nam sluzili pastrmku koja nije iz ribnjaka vec iz reke-ma perverzija! Kamp je na obali reke ekipa je rafting klub Drina-Tara imaju stranicu www.raftingtara.com i plus rade i izlete u planinu, prasumu i slicno, treci put kad smo isli ostali smo 6 dana!
    Bio sam i na Neretvi, ali to je dosta manja reka, lep kanjon....ljudi dolaze samo na jednodnevne izlete bez nocenja...lepo je videti ali ipak je Tara bolja...mnogo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio gucci_novosadjanka Pogledaj poruku
    E BAS JESTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZABLJAK ZAKON!!!!!!!!!!!!!!
    Ceo zivot tamo idem.............................
    bravo sestro,ja sam ceo život tamo....to je meni za uvek....ništa drugo me ne zanima.....

Nov član
    Učlanjen
    14.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Rafting je ekstra!!!
    Ja sam isla 11. jula preko ovog sajta, uporedila sam cene i mislim da je ova najpovoljnija (mada je i to realno skupo ali u odnosu na druge je ok).
    Pogledajte i sami:
    RAFTING TAROM I DRINOM

Nov član
    Učlanjen
    27.01.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Rafting Tara

RAFTING TARA Kanjon reke Tare dubok je do 1330 m, što ga čini najdubljim kanjonom u Evropi a posle Kolorada i u svetu. Poslednjih 18 kilometara ove rijeke, prije nego što Piva i Tara postanu Drina, najuzbudljiviji su - sa preko 20 brzaka.Ova reka pravi je izazov za sve ljubitelje vode i prirode, pa kažu da onaj ko se nije spustio niz Taru još uvek ne zna kako je to kada vam proradi adrenalin,zbog toga neka vaša avantura bude RAFTING TARA.

Nov član
    Učlanjen
    12.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

JA sam išao na rafting sa rafting klubom Buk, njih sam izabrao jer na rafting vodi profesor fizičkog iz škole u koju sam išao, on je i trener i međunaroni sudija, a takmičio se nkada u kajaku na divljim vodama. Ne odseda se u kampovima, već sami podižemo logore u prirodi, nema komercijale i uzimanja novca, svi zajedno putujemo kombijem. Veče uz huk vode dok se krčka večera oko vatre u priroi je nešto najlepše za mene, a rafting je posebna priča. Prezentacije su svakog četvrtka, ustalom proverite na sajtu ja sam išao prošle godine http://raft-buk.rs

Nov član
    Učlanjen
    27.01.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Rafting Tara Bosnia | Organizovanje rafting tura na Tari
    www.raftingtarabosnia.com/‎
    Nesto sasvim novo na Tari! Iskusno osoblje,siguran Rafting Tara,planine i jezera+vrhusnka klopa i dobar provod=Kamp DIvlja RijeKa.

RAFTING TARA
    Kanjon reke Tare dubok je do 1330 m, što ga čini najdubljim kanjonom u Evropi a posle Kolorada i u svetu. Poslednjih 18 kilometara ove rijeke, prije nego što Piva i Tara postanu Drina, najuzbudljiviji su - sa preko 20 brzaka.Ova reka pravi je izazov za sve ljubitelje vode i prirode, pa kažu da onaj ko se nije spustio niz Taru još uvek ne zna kako je to kada vam proradi adrenalin,zbog toga neka vaša avantura bude RAFTING TARA.

Slične teme

1. Splavarenje Tarom
    Autor bobec u forumu Putovanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 22.03.2010., 20:56
  2. splavarenje Tarom
    Autor bobec u forumu Putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 19.07.2005., 13:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor