Losh San

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Pitanje je mozda malo banalno, ali ja imam problem kod spavanja, vec pola godine se budim sa utrnulim rukama zato sto ih stavljam ispod jastuka, kuka, krivim sake u zglobu, a nezgodno mi je da spavam na ledja vec sve na stomak ili bok... Kako da se odviknem??? Da kupim onaj jastuk sto ga reklamiraju na TOP SHOPu, nisam pametan?
 
E mene po ovom pitanju zanima moze li tako da se ostane bez ruke. Meni se to cesto desi. Jednom mi se cak desilo da mi je ruka toliko obamrela da kad sam se probudio skocio sam sav preplasen posto je "neka muska ruka bila na mojoj glavi". Citaj moja ruka koju nisam osecao.
 
Aco: meni se to isto jednom desilo. U mrklom mraku sred noci istripovala sam da je neko umro pored mene i da mu ruka lezi prekop mog tela (pogadjas - moja sopstvena, utrnuta potpuno do vrata! :) )

Urbani: Odgovor nemam, sem da se kupi adekvatan jastuk: ne mora onaj ko sa top shopa, ali svakako bolji od ovog ispod koga stalno trpas ruke.
 
Pa jel moze to da ima neke posledice. Meni se to bas cesto desava da mi obamre ruka. Znas da sam imao onu delimicnu leziju ulnarisa prosle godine. Koliko to moze da bude od toga?
 
MOze biti ali i ne mora. MOze biti da s eradi o vratnoj kicmi. Svakako treba otici fizijatru i proveriti kicmu, uzeti adekvatan jastuk......U principu - desava se, nista za neku vecu dramu.
 

Back
Top