Romanticno vece
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Romanticno vece

In love
    Guest

Podrazumevano Romanticno vece

Da li neko ima preporuku za romanticnu veceru u dvoje u Beogradu? Restoran bi trebalo da ima separee, ili da bude intimna atmosfera ako ih nema, da je lepo mesto, cena klope nije bitna.

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Romanticno vece

Citat Original postavio In love
    Da li neko ima preporuku za romanticnu veceru u dvoje u Beogradu? Restoran bi trebalo da ima separee, ili da bude intimna atmosfera ako ih nema, da je lepo mesto, cena klope nije bitna.
    Dajte, bre, ljudi, preporucite nesto...
    Da znam, odgovorila bih, ali i meni je potreban odgovor na ovo pitanje...

In love
    Guest

Podrazumevano

Svaka cast Kraljice, nije valjda da niko u Beogradu ne ide na romanticne vecere?
    Neko fino mesto, bez glasne muzike, gde moze da se dodje elegantno obucen a da se ne izgleda kao padavicar...?

Guest

Podrazumevano

Retsoran na ski stazi u Kosutnjaku. Planinska atmosfera, brvnara, kamin....

Primećen član
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Tek sam sad video temu...

Imas mnogo odlicnih restorana. Ako hoces intimniju atmosferu idi u 'Knez', klopa je odlicna, usluga takodje, a imas i separe uz nesto slabije svetlo. Ja bih ti ipak preporucio 'Maderu'. Izgleda mnogo otmenije, klopa je takodje odlicna, usluga dobra, samo sto konobari ne znaju toliko dobro Engleski kao u 'Knezu' (pretpostavljam da ti ovo nije bitno). Ako hoces pre svega odlicnu klopu idi kod 'Daca' na Karaburmu. Sta god uzmes vrhunsko je! (Savetujem ti da probas rolovane paketice sa dimljenom piletinom - fenomenalni su!). Ipak ovo mesto i nije nesto za romanticnu atmosferu.
    Po splavovima ti i ne savetujem da ides posto su me razocarali (pre svega 'Bahus'). Ne znam da li je hrana ili usluga losija. Naravno u poredjenju sa napred navedenim mestima.

Slične teme

1. Romanticno vece
    Autor Gost118 u forumu Romantika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 01.09.2006., 12:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •