CHAMPIONSHIP MANAGER 2008
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: CHAMPIONSHIP MANAGER 2008

Podrazumevano CHAMPIONSHIP MANAGER 2008

da li se zna kada igra izlazi?
    ako je vec izasla,ima li je ko?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: CHAMPIONSHIP MANAGER 2008

prvo - vec ima tema
    drugo - ne zove se vishe tako igra
    trece - nije josh,izlazi ili 18 ili 26

Lightbulb CHAMPIONSHIP MANAGER 2008

PRvo,pre nego sto neko od Admin-a opet obrishe temu neka procita,kao i svako ko je do sada ziveo u mraku,misleci da je CM=FM !
    CHAMPIONSHIP MANAGER je u stvari keva svih igrica i cale onom jadnom i pateticnom klonu koji nazva fOOTBALL MANAGER.
    NAime,dok su svi sadasnji klinci i korisnici istoimene kic parodije pishali u pelenama,mi,stvaraoci gejming populacije smo provodili dane i noci uz nasu jedinu,championship menadzersku simulaciju.
    Bilo je to 2004. kada su bizgovi preoteli ideju i potkupili ne samo bazu podataka,vec i sve vas nasamarili.
    EIDOS je nastavio sa serijalom koji postoji jos od 97. ali u senci finansijski mocnije marketing akcije sigamesa.
    CHAMPIONSHIP MANAGER zivi,i zivece.Izlazi 2.11.2008.Posetite sajt www.championshipmanager.co.uk i uverite se smrtnici.
    Neka svako ko zna sta znaci CM za nasu civilizaciju,oda priznanje njegovom postojanju.
    CM za vijek,i vijekova,AMIN

Zainteresovan član Milisaw Sound (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio neznamkojevisekorisnickoi Pogledaj poruku
    PRvo,pre nego sto neko od Admin-a opet obrishe temu neka procita,kao i svako ko je do sada ziveo u mraku,misleci da je CM=FM !
    CHAMPIONSHIP MANAGER je u stvari keva svih igrica i cale onom jadnom i pateticnom klonu koji nazva fOOTBALL MANAGER.
    NAime,dok su svi sadasnji klinci i korisnici istoimene kic parodije pishali u pelenama,mi,stvaraoci gejming populacije smo provodili dane i noci uz nasu jedinu,championship menadzersku simulaciju.
    Bilo je to 2004. kada su bizgovi preoteli ideju i potkupili ne samo bazu podataka,vec i sve vas nasamarili.
    EIDOS je nastavio sa serijalom koji postoji jos od 97. ali u senci finansijski mocnije marketing akcije sigamesa.
    CHAMPIONSHIP MANAGER zivi,i zivece.Izlazi 2.11.2008.Posetite sajt www.championshipmanager.co.uk i uverite se smrtnici.
    Neka svako ko zna sta znaci CM za nasu civilizaciju,oda priznanje njegovom postojanju.
    Ooooooo mocni stvaraoce gejming populacije , dozvoli mi da ti se obratim . Nadam se da se vase bozanstvo ne ljuti sto sam vas citirao , samo zelim da vam se javim iz mraka i znajte da sam se upisao u pelene kad sam na kalendaru pogledao kad je 2.11.2008. Toliko od obicnog smrtnika .
    Poslednji put ažurirao/la Milisaw Sound : 14.10.2007. u 13:34

Aktivan član dejina811 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio neznamkojevisekorisnickoi Pogledaj poruku
    bez uvrede, ali ja igram menadzera od prvog koji je izasao daleke `92 ili `93, tako da si malo pogresio za godine, i igrao sam i fm i cm... i cm je zesce propao!
    toliko od nekoga ko igra ovu igru od samih pocetaka!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

E ako sam ti ja klinac onda...ja od 97 igram i stvarno nisam znao da jos postoji CM...daj neke scrennshotove

Aktivan član dejina811 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

ma koji ce ti to, odigraces pola sezone i videces da je fm bolji, to ti kaze neko na cijem kompu od leta
    `99 konstantno stoji menager!

Zainteresovan član Milisaw Sound (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

Ma covek se zajebava,zar ne vidis da u poruci kaze da cm igra od 97'. Hoce da kaze da "mocni svraralac gejming populacije" nije jedini koji je igrao cm i da nije jedini koji razlikuje cm od fm. Poz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2007.
    Reputaciona moć
    43

i meni je bilo chudno sto je 2002 promenjen naziv ali po svemu je FM slican sa nekadasnjim CM a posto ovi CM novi nisu se ni proculi mogu da izuchem zakljucam da je FM mnogooo bolji takav kakav je

Nov član
    Učlanjen
    29.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

ljudi gde da nadjem championship manager 2 (zola u parmi,blackburn prvak) znaci negde 1995g

Slične teme

1. Championship manager
    Autor markony u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.09.2004., 21:22
  2. Championship Manager 01-02
    Autor Manager u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.05.2004., 23:55
  3. Championship Manager 4 ???
    Autor Vlada_KG u forumu Sportske igre
    Odgovora: 3