Wellcome
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Wellcome

Početnik
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Cool Wellcome

Ja sam Suzana i treba mi ekipa za moj forum.....forum je odlican stvarno...ima shout i sve ostalo.....svi tinejdzeri i stariji koji zele da posjete moj forum to mogu uraditi na http://hope.forumcircle.com/index.php zelim vam ugodnu zabavu

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Wellcome

Ma nije da ne bih nego NE SMEM jer nikako da provalim znacenje naslova teme Wellcome pa se bojim da nije neka navlakusa na "one" bezobrazne linkove .

Početnik
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

ma nije brate samo sam napravil svoj forum pa hocu da ga ozhivim.....imam 14 godina ja i neznam kako na napravim te linkove "navlakuse".....dodite ljudi forum je bas cool

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ajde? Bas tvoj forum od 1357367967097675674562345 sirom neta je cool?!
    Zasto, brate suzy?

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Suzy, a sta mu je to "shout" ?

Aktivan član ArkantoS-Vrbas (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Pa valjda voli da vristi!?
    Boze Code, kako ne shvatas... Vristavi forum ftw!

Poslednji put ažurirao/la ArkantoS-Vrbas : 12.10.2007. u 11:42

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Yebote, da sam juce geknuo, ne bih znao da ima i delova foruma za vristanje
    Cemu to sluzi osim sto se neka budala setila da napravi taj deo?
    Mislim, stvarno ne razumem sto bi se neko uclanio na forum da bi izmedju ostalog mogao da (cuj sad) vristi na forumu? To je kao neka prednost nad drugim forumima?
    Blesave li inovacije...

Pa to ko oni japanci, u firmi imaju prostoriju sa lutkom rukovodioca, udjes tamo i izmlatis lutku iz sve snage, nayebes joj se cele familije, izderes se na nju i onda smireno izadjes da nastavis da se uvlacis u dupe tom istom sefu...

Da WelLcome i ne pominjem. Volim kad vidim ljude da pokusavaju da pisu ili govore engleski. A uglavnom se frljaju. I tesko im je da pogledaju recnik ako nisu sigurni....
    Poslednji put ažurirao/la codemaker : 12.10.2007. u 13:04

Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Mozda je mislila We'll come Ali joj ne radi ni apostrof ni space

Početnik
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

ma WELCOME.....dobrodoshli al sam se zajebala pa napisala wellcome.....jel sad jasno......

jed dobar forum?.....regujte se......;-)

Početnik
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

codemaker nemoj srati ako ces ici na taj forum onda idi ako neces onda prestani srati po temi koju sam ja napravila.....kvarish temu.....to sto sam pogrijeshila jedno slovo vi odmah digli frku.....chill out!!!
    shout je cesto koristan ako nisi znao.....

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Auuuuuuuuuu....joj joj....uffffff....ovo ti nije trebalo .

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio suzy007 Pogledaj poruku
    codemaker nemoj srati ako ces ici na taj forum onda idi ako neces onda prestani srati po temi koju sam ja napravila.....kvarish temu.....to sto sam pogrijeshila jedno slovo vi odmah digli frku.....chill out!!!
    Sta rece devojcice?
    Jel' to nacin komunikacije ovde? Svoje neznanje i primitivnost krijes iza psovki i vredjanja?
    Moze ti se oprostiti samo jednom, jer si verovatno napaljena tinejdzerka, koja misli da to tako ide u stvarnom svetu.
    Pripazi malo na jezicinu, mnogo ce ti lakse biti.
    I uci malo, nemoj samo da se blesavis sa besmislenim forumima. Na primer, imas li ti objasnjenje za "chill out" ili ti je samo neko rekao sta bi to rebalo da znaci? Nemoj se frljati.

i nisi ti "pogrijeshila" samo jedno slovo, dokazala si da pokusavas da koristi jezik koji nisiu naucila ili mislis da poznajes. Takvi se najvise blamiraju. Da ti ovde nije skrenuta paznja, ne bi ti ni znala kako si i gde "pogrijeshila"

Taj blesavi forum me ni malo ne zanima, ali volim da komentarisem devojcurke poput tebe, kad lupetaju.
    Cuj, ona je napravila temu pa ne sme niko da je kritikuje, makar lupetala....
    Smiri se devojce, pazi na jezicak.... i recnik....
    MIRNA!
    Poslednji put ažurirao/la codemaker : 12.10.2007. u 15:30

Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

A sto?
    ovo ti bas nije trebalo kao sto ti Ivana kaze

Početnik
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio codemaker Pogledaj poruku
    Yebote, da sam juce geknuo, ne bih znao da ima i delova foruma za vristanje
    Cemu to sluzi osim sto se neka budala setila da napravi taj deo?
    Mislim, stvarno ne razumem sto bi se neko uclanio na forum da bi izmedju ostalog mogao da (cuj sad) vristi na forumu? To je kao neka prednost nad drugim forumima?
    Blesave li inovacije...

Pa to ko oni japanci, u firmi imaju prostoriju sa lutkom rukovodioca, udjes tamo i izmlatis lutku iz sve snage, nayebes joj se cele familije, izderes se na nju i onda smireno izadjes da nastavis da se uvlacis u dupe tom istom sefu...

Da WelLcome i ne pominjem. Volim kad vidim ljude da pokusavaju da pisu ili govore engleski. A uglavnom se frljaju. I tesko im je da pogledaju recnik ako nisu sigurni....
    Citat Original postavio codemaker Pogledaj poruku
    Sta rece devojcice?
    Jel' to nacin komunikacije ovde? Svoje neznanje i primitivnost krijes iza psovki i vredjanja?
    Moze ti se oprostiti samo jednom, jer si verovatno napaljena tinejdzerka, koja misli da to tako ide u stvarnom svetu.
    Pripazi malo na jezicinu, mnogo ce ti lakse biti.
    I uci malo, nemoj samo da se blesavis sa besmislenim forumima. Na primer, imas li ti objasnjenje za "chill out" ili ti je samo neko rekao sta bi to rebalo da znaci? Nemoj se frljati.

i nisi ti "pogrijeshila" samo jedno slovo, dokazala si da pokusavas da koristi jezik koji nisiu naucila ili mislis da poznajes. Takvi se najvise blamiraju. Da ti ovde nije skrenuta paznja, ne bi ti ni znala kako si i gde "pogrijeshila"

Taj blesavi forum me ni malo ne zanima, ali volim da komentarisem devojcurke poput tebe, kad lupetaju.
    Cuj, ona je napravila temu pa ne sme niko da je kritikuje, makar lupetala....
    Smiri se devojce, pazi na jezicak.... i recnik....
    MIRNA!
    ma shta cu se ja ishe raspravljati sa tobom vidi se da si neki zheshci bajson......a za to "pogrijeshila"....e pa vidish to nisam pogrijeshila vec tako ja pishem da bi se neka slova razlikovala......sad tek vidim da je vecina ljudi na ovom forumu mrzovoljna....neznam da li je to tako stalno ili....:-?....uglavnom ja na ovaj forum sigurno vishe necu dolaziti......

bilo mi je drago prepirati se sa tobom..... :wink:

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Od danas sam u zalosti sto TI neces vise dolaziti...
    Naci ces ti neki forum za devojcice od 10-14 godina, pa ces uzivati.
    I meni je bilo drago sto se nisam prepirao (svadjao) sa tobom.

Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

ma shta cu se ja Vishe raspravljati sa tobom vidi se da si neki zheshci bajson......a za to "pogrijeshila"....e pa vidish to nisam pogrijeshila vec tako ja pishem da bi se neka slova razlikovala......sad tek vidim da je vecina ljudi na ovom forumu mrzovoljna....neznam (ide odvojeno) da li je to tako stalno ili....:-?....uglavnom ja na ovaj forum sigurno vishe necu dolaziti......

bilo mi je drago prepirati se sa tobom..... :wink:
    hahaha... I malo shtamparskih greshaka :wink:

Aktivan član -Air Stefan- (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

ma WELCOME.....dobrodoshli al sam se zajebala pa napisala wellcome.....jel sad jasno......

jed dobar forum?.....regujte se......
    Ma ti znash da pishesh apsolutno... Ove prve greshke sa velikim slovima i nisu tolko strashne, kao zadnje dvije...
    I necu da se regujtujem na forum...

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

lol....

Ističe se *Anchy* (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    ženski
    You're simply the best. Better than all the rest! Better than anyone. Anyone I ever met!
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    72

Nemojte da napadate jadnu devojku! Šta vam je skrivila?!?!?

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Wellcome

Citat Original postavio ArkantoS-Vrbas Pogledaj poruku
    hahaha... I malo shtamparskih greshaka :wink:
    Ma ti znash da pishesh apsolutno... Ove prve greshke sa velikim slovima i nisu tolko strashne, kao zadnje dvije...
    I necu da se regujtujem na forum...
    Alo bre! šta se pridružujete svađi kad devojka ništa nije vama uradila, a šta se vi stavljate na stranu?
    Bože, kakva stoka, kakva psihologija mase...aj udrite SVI na prvobitnu metu...
    a i bre ovaj codemaker mnogo nešto sere...i uvek je mrzovoljan...pravopisna greška, PA ŠTA?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!?!? šta ćeš ti biti, superiorniji u odnosu na nju kad je ispraviš?

DA SAM JUČE GEKNULA NE BIH ZNALA DA IMA LJUDI KOJIMA SVE NEŠTO SMETA....kad god neko napiše adresu nekog trećerazrednog sajta, ti odma' uzmeš da kenjaš! nikad te nisam videla da hvališ nekog ili da se slažeš sa nečim.

Ističe se *Anchy* (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    ženski
    You're simply the best. Better than all the rest! Better than anyone. Anyone I ever met!
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    72

Ok, smiri se malo! U pravu si, ali zaista nema potrebe da toliko vređaš! Nemoj da se spuštaš na njihov nivo!

Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio porch_monkey_4Life Pogledaj poruku
    Alo bre! šta se pridružujete svađi kad devojka ništa nije vama uradila, a šta se vi stavljate na stranu?
    a i bre ovaj codemaker mnogo nešto sere...i uvek je mrzovoljan...pravopisna greška, PA ŠTA?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!?!? šta ćeš ti biti, superiorniji u odnosu na nju kad je ispraviš?

DA SAM JUČE GEKNULA NE BIH ZNALA DA IMA LJUDI KOJIMA SVE NEŠTO SMETA....kad god neko napiše adresu nekog trećerazrednog sajta, ti odma' uzmeš da kenjaš! nikad te nisam videla da hvališ nekog ili da se slažeš sa nečim.
    Auuu....
    Ja samo kazem da je devojka TOTALNO NEPISMENA... To je primedba, nije svadja...
    Sta da kazem Izvini samo nemoj da me bijes hahaha
    I da... Dobrodosla na forum > WeLLcome!
    Poslednji put ažurirao/la ArkantoS-Vrbas : 12.10.2007. u 22:34

Neproveren član
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio porch_monkey_4Life Pogledaj poruku

A otkud ti molicu lepo znas ko je kakav na ovom forumu kad si se tek registrovala?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Kloniranje je cudo...
    Al neka se mala klonira pa daje sebi podrsku.

@ sargarepa
    Zar mislis da treba povladjivati na svo djubre koje se ovde postavi kao link?
    Samo da ima, nema veze kvalitet.
    Pa ako je pravila za drustvo iz kraja ili za ulaz, neka ga tamo i reklamira, jer je i tog kvaliteta.
    Sad ce svako ko napravi forum na brzaka da se ljuti ako mu se to kaze?

Eh deco, deco....

Slične teme

1. EUROVISION 2008 wellcome to Belgrade
    Autor OSman u forumu Muzika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 03.05.2008., 19:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •