KAKAV JE OSECAJ PREVARE??

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Osecaj saznanja da vas neko prevario... Kako ste se osecali kad ste saznali da vas celo vreme neko varao? Npr. imao vezu uporedo sa vasom, a mislili ste da se to vama nikada nece dogoditi... Kako ste tada reagovali i koliko je bila ozbiljna ta prevara?
Ako vas nije prevario decko/ devojka, pisite o nekim drugim prevarama i vasim osecanjima povodom toga!!!
 
uzasno! sok! kada ti decko posle mesec dana veze prizna da pored tebe ima devojku vec 6 meseci....
osecaj je uzasan!!!!
opravdanja su uvek slicna: ti si lepsa, bolja... navela me tvoja lepota... ja tebe volim... raskinucu sa njom samo zbog tebe..... ti mi znacis vise... bla.. bla.. bla...
Ja sam mu samo rekla da necu da budem sa njim dok ima drugu... raskinula sam i rekla mu da mi se javi kada raskinu...
sto se mene tice MRZIM LAZI I PREVARE!...
 
Uffffffffffffffffffffffffffffffffff..........

nekad te ne iznenadi, jer znash neke stvari, jer si ti bila ta koja je bila 'druga' nekoj prvoj.
Onda tebi dodje neka 'druga'.
Ciklichno kretanje.
Tako je to u zhivotu.
Nishta strashno.
Odesh u Beograd na fax da pobegnesh od svega, ne vidish ga vishe od mesec dana, ali skapirash da ne vredi.
Nema veze, znash da cjesh jednom oladiti.
Prezhivi se sve.
Tako i ovo.
 
Meni je doslo da uzmem obujem kaubojke, nadjem se sa njim i isutiram ga samo tako!!! Ali jbg kad sam prebrzo reagovala i svasata mu rekla na fon! Ne zelim vise da ga vidim u zivotu! Ali nece on da prodje ne kaznjeno.. Nisam bila zaljubljena do usiju u njega ali mije bilo lepo sa njim i ne znam samo kako mu je palo na pamet to da uradi kad zna kakva sam ja i zna da ja mogu da saznam sve ali bas sve... Jadan on... Meni ga je zao!
 
Mislim da nishta ruznije ne moze da am se dogodi.Ja sam imala jednu takvu situaciju u zivotu i ne bih zelela nikada da se ponovi... Nekada pomislim da sam glupacha sto sam mu oprostila prevaru ali nekada sam srecna shto sam sa njim jer nam je prelepo.Zajdno smo skoro 2 godine.prevario me je na pochetku nashe veze.Ja sam mu oprostila.Bio je pijan a neka devojka ga spopala. Od tada nam je super.Nikada se nishta slichno nije ponovilo ali mene i dalje boli to shto mi je uradio.Tu devojku srecemo stalno i ja svaki put hocu da poludim kad je vidim ali chuvam to u sebi.Sada nam ne moze nishta...Moze samo da nam zavidi....
 
ja sam bila prva koja je prvarila. osetjaj posle moje prevare je neshto najgore shto sam osetjala....griza savesti...uzasno sam se osetjala. ali sam tada shvatila koliko ga volim i mesecima posle toga sam stalno trchkala oko njega, udovoljavala mu za sve, jer sam se osetjala krivom...

a onda sam ga prevarila opet...i opet....ali, ipak sam ga volela...

a onda je on otishao na more i ne da me je varao, nego....ne znam.....medjtuim, tada je sve pochelo medju nama vetj da se gasi, tako da me nije mnogo pogodilo, da sam patila ili tako neshto.....samo mi je sujeta bila mnooooogo povredjena...
ali, nisam mu ostala duzna :mrgreen:
vratila sam mu trostruko vishe :mrgreen:
 
Prewara je nesto najgore za wezu... :-(
Imala sam jednog decka swe ukupno nekih godinu i po dana...On je mene woleo,ja njega nisam,bio mi je neka wrsta nawike,a bila sam ubedjena da ga wolim...Tek kasnije sam shwatila koliko mi je malo znachio...Warala sam ga i nije mi bilo kriwo zbog toga.Ali sam mu na taj nacin wratila to sto je u pocetku bezao od ozbiljne weze.Sada mislim da nisam trebala tako..ali bila sam mladja i nisam imala iskustwa... :-?
Kasnije je naleteo i jos jedan decko...Swidjao mi se dugo,smuwali smo se,a onda mi je drugarica rekla kako me je prewario sa tri razlichite dewojke... :shock: Hmm... Bilo mi je samo kriwo shto sam ga izgubila zbog toga,jer mi se mnogo swidjao,ali nisam bila powredjena niti shta slichno jer nisam osecala nishta posebno prema njemu...
Ali sada,kada bi me owaj decko prewario,mislim da bih uginula od tuge :-( i znam da ja to njemu nikada necu uchiniti,jer kada se ljudi zaista prawo wole...prewara nema. :!:
 
Koliko znam nisu me varali [mislim na veze od prve godine gimnazije, ne rachunam one zayebancije u osnovnoj], za neke sam sumnjala, za neke i dalje mislim da su me prevarili, al to sad vishe nije ni bitno... Ja jesam varala, prvu ljubav sam prvi put prevarila posle 2 i kusur godine veze, i dva dana kasnije sam raskinula, jednostavno mi je to bio jasan znak da "to vishe nije to". Mislim, kontala sam ja to i ranije ali nisam imala herca da raskinem.
I nakon toga kad god bih prevarila dechka-ostavila bih ga.
Al sam se u poslednje vreme "smirila".
Zvanichno.
 
Ja nikad nisam prevarila momka...Ne bih ga kasnije mogla pogledati u ochi.. :?
Jeste to zayebancija,ali ne mogu biti sa bilo kim.Ako imam momka,podrazumijeva se da mi znachi neshto,a ako mi vecj znachi,zashto da ga varam?
Jednostavno ne mogu.
 
Ne znam sta da vam kazem.. Ali ja npr poznajem osobu koja vara devojke samo tako..
U svakom gradu po neku.. Za sada znam da je odjednom imao 5 devojaka... Ali to je njemu sasvim normalno. Dakle u pitanjuje muska osoba!
Ali kako vidim praksa je pokazala drugacije... Devojke mnogo cesce varaju svoje momke.. Ili sam mozda u zabludi???
 
Ne znam sta da vam kazem.. Ali ja npr poznajem osobu koja vara devojke samo tako..
U svakom gradu po neku.. Za sada znam da je odjednom imao 5 devojaka... Ali to je njemu sasvim normalno. Dakle u pitanjuje muska osoba!
Ali kako vidim praksa je pokazala drugacije... Devojke mnogo cesce varaju svoje momke.. Ili sam mozda u zabludi???

Moj brat je jednom imao 7 devojaka u isto vreme iz istog grada....strashno...mushkarci
 

Back
Top