Tv Kartica Pomoc

Mjaujorcanin

Početnik
Poruka
17
Pozdrav svima koji su voljni da pomognu,kupio sam Leadtekovu tvxp2000 karticu i lepo ja nju ubacim u pci slot upalim komp ali nista,da napomenem da u jednom pci slotu imam karticu za wireless internet i kad ubacim tv karticu ni ona se ne vidi kad je izvadim radi,
znaci neslazu se najbolje probao sam da cackam po biosu ali nista STA DA RADIM plz help:confused::confused:
 
Morash malo detaljnije da objasnish.... Jel kad ubodesh karticu U PCI slot u Windowsu neprijavi "Fuond New Hardware" ?? Probaj da idesh na Desni Klik na My Computer--->Manage--->Device Manager---->Pa bi tu trebalo da vidish neki novi hardware sa upitnikom ( naverovatnije ce pisati Multimedia contoler ili neshto slichno ) pa idesh desni klik na njega pa unistall pa posle idesh na "Scan For New Devices" i sad bi trebalo da nadje novi Hardware i da izbaci prozor "Found new Hardware" pa ono prvo pitanje idesh na "No" pa posle idesh na next pa na Advanced i Browse i dash mu nek trazi sa CD-Driver ( normalno najpre ubacish CD ).... Trebalo bi da pomogne i da instalira driver...
 
Imam Win xp i prijavi on meni odma "found new hardware" udjem lepo u device manager, tamo gde to stoji samo zuti upitnici,ja onda properties na bilo koji od njih, i na resources i tamo pise kao da nijedan pci slot ne koristi irq resurse
I kad hocu da instaliram drajvere kaze da kartica nije ubacena
 

Back
Top